Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nadcházející Porsche Boxster/Cayman se patrně stane elektromobilem. Nabídne i hybridní verzi

Porsche už pilně pracuje na nástupcích dnešního dua 718 Cayman/Boxster. Pracuje se i na hybridní a elektrické verzi.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
24. 4. 2019 00:54
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CHerokee
23. 4. 2019 23:17
Re: To je fuk
To si Nokia taky myslela před boomem smartphonů...a jaká byla. Takže aby tak stejně nedopadli právě Němci se svými auty, když se vzdávají technologického náskoku v konvenčních motorech a opičí se v elektrických, kde ale ruku na srdce, jsou Japonci a Číňani dále.
23. 4. 2019 21:39
cayman
Tohle auto uz sleduji dva roky a porad jsem jej mel za dokonalost. Odpustil jsem i ty 4hrnky namisto 6ti. Rikal jsem si ze tohle ridicsky auto musi bejt rychle a ovladatelne a pokud to tak bude s lehcim a tocivejsim 4hrnkem tak holt asi ju. No ale ted elektrina a to uz nejde odpustit. Ty co tyhle drahy auta skutecne kupujou novy tohle asi ale neresi
Avatar - CHerokee
23. 4. 2019 20:27
To je fuk
Potom, co sebrali atmo 6 válce a dali tam 4 hrnky je mi to celkem jedno. Člověk je na cestě nepotká. Ať si klidně dál ničí svůj průmysl Němci...jen ve chvíli, kdy budou mít všichni stejné baterky a budou se řídit samy, kdo si koupí Porsche nebo Mercedes, když úplně stejně bude jezdit čínská kopie za čtvrtinu?
Avatar - CICERO
23. 4. 2019 21:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
23. 4. 2019 20:41
Zatah
Jen aby to Porsche neprehnalo s budoucim Caymanem/Boxsterem zatahem elektromotoru od spoda vuci B6 911. Vzdy Porsche zalezelo aby Cayman/Boxster nebyl rychlejsi jak legenda 911.
Avatar - CICERO
23. 4. 2019 18:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.