Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mercedes oslavil 40. narozeniny třídy G, představil nejsilnější diesel i speciální offroad park

V roce 1979 se narodil Kimi Räikkönen, Sony představilo Walkman a Mercedes-Benz zahájil výrobu legendárního offroadu třídy G. A zatímco Walkman už patří do muzea a slavný Iceman se horko těžko snaží dostat Alfu Romeo na výsluní Formule 1, třída G neustále roste na kvalitě i popularitě. A ze silnic takřka vůbec nemizí.
Zpět na článek
18. 6. 2019 19:39
18. 6. 2019 20:52
18. 6. 2019 19:53
18. 6. 2019 20:34
Avatar - Londonbridge
18. 6. 2019 19:39
G cko
Mercedes si vytvoril s G ckom vlastnu ligu kde ho nikto neohrozuje a BMW aj Audi mozu zdaleka prizerat so svojimi SUV parketakmi . Tie reci okolo ze kocka na kolesach, neprakticke,velke drahe atd, Su auta ktore sa nekupuju podla toho ako vyzeraju alebo aby sa zmestili do rozpoctu pracujuceho ludu , kupuju sa lebo sa kupuju ,kupovali a este nejaku dobu kupovat budu a inak za G aj v 400 d :yes:
Rozbalit vlákno
1
Avatar - 3_diamanty
18. 6. 2019 20:52
Re: G cko
za mna je Gecko jeden z mala medvedov ktory sa mi od nich vobec paci.... aj ked priznavam ze nove GLBecko sa mi paci tiez... sedi mi na oboch autach ten krabicoidny styl a aj akesi retro tvary.. ano aj mensie GLBecko na mna posobi vcelku hodne retro a zaroven pekne kvadrovito a prakticky ... aj ked jasne... kral je u Gecko... to je dokonale...snad len velky range rover by u mna bol pred nim este... proste range.. gecko.. a tak zvysok sveta
18. 6. 2019 19:53
Brumestar
audio-systém Brumestar - autor je ignorant... :no:

Takhle sprznit něco co je ve svém oboru v podstatě nejlepší...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Dzakobo
18. 6. 2019 20:34
Re: Brumestar
To se "povedlo", asi autor chtěl z audiosystému vyloudit nějaké medvědí brumendo...
Nesmyslů je tam víc, motor má objem 2.9 (2925 cm3) a tak no.

Asi bych bral právě verzi 400d :yes: ideál