Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tahle Škoda Fabia najezdila jako taxík milion kilometrů. Tipnete si, s jakým motorem?

První generace Škody Fabia má pověst spolehlivého vozu, zvlášť s legendárním vznětovým motorem 1.9 TDI.
Zpět na článek
Avatar - DaewooMaster
19. 6. 2019 12:09
Taxi?
Mně přijde dost perverzní, že takového auto, kde dospělí nemůže vzadu normálně sedět, dovolí někdo používat pro taxislužbu. Měli jsme tohle před mnoha lety jako služební (v kombíku) a dodnes na to moje páteř vzpomíná...
Avatar - Zetti
19. 6. 2019 11:17
Re: PR clanky
Trochu hloupe. V clanku se pise o atmosferickem motoru, ten se dneska uz u skodovky nevyskytuje.
19. 6. 2019 08:01
1.9 sdi
Loni v Bulharsku nás vezl taxikář s touhle Fabií a na počítadle mu svítilo číslo 596000 km. Ptal jsem se ho, jestli má původní motor. Prý ano a že prý když není turbo, není problém, jen že to chce vesla při rozjezdu. Navíc v autě nic nemlátilo ani nevrzalo. Bylo sice znát nájezd na volantu a šaltpáce, ale nic hrozného. Co do výdrže je tenhle traktor k nezaplacení.
Avatar - karoque
18. 6. 2019 23:32
pěkný
Milion je už pěkné na tak malé auto, zejména když taxík jezdí hlavně po městě. Že Mercedesy s 300D nebo 320cdi umí i 2 mega je věc druhá. Fabia 1 s 1.9 byla držák, to je všeobecně známé. Uvidíme zda si takové články budeme jednou číst o Fabii 3 nebo Scale.
18. 6. 2019 22:16
PR clanky
Koukam, ze PR se rozjizdi na plne obratky.

Skoda ma nejaky problem s kvalitou?

Nebo se chysta nejaky FL?

Zajimavy je, ze o spolehlivosti Hondy nebo Toyoty se tu tak casto nepise.

Jinak abych byl spravedlivy, potesilo me mnozstvi clanku o EV v posledni dobe.

PS Kdyz jsem jel naposledy za Seatem s timhle "vybornym" motorem, myslel jsem, ze se udusim.
A to mozna nemel jeste ani pul milionu. Proste u nekterych motoru je to pro lidstvo spis na skodu, ze vydrzi :-)

Koncernu zdar
Avatar - 3_diamanty
18. 6. 2019 20:56
tie
predne 2D svetla vsadene do kasne su dodnes brutalne .... skoda len ze zadok uz moc neladi s predkom ale stejne je za mna prva fabia dodnes vyzorovo naj naj naj fabia :yes: