Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Octavia IV v zatím největší fotogalerii. Podívejte se na testovací prototypy detailněji

Naše video čtvrté generace Octavie na sociálních sítích přineslo spršku fotek a videí od vás. Prohlédněte si zatím nejkošatější galerii očekávané boleslavské novinky.
Zpět na článek
25. 7. 2019 14:47
z hovna bic...
sice uz jsme to vidali nekolikrat, "nasi ctenari" nam posilaji nove (stejne) zabery nove octavie...

ale Skodovka proste chce publicitu, ale stale nemuze odhalit... nakonec s velkou pompou po triceti podobnych clancich predstavi zcela nudnou implementaciprvku a tvaru, ktere se jiz davno jezdi na jinych skodovkach po silnici.
to bude prekvapko...
25. 7. 2019 21:42
Re: Podvozek
Dnes to začíná mít skoro každá automobilka. Jsi vyjimka. 70% řidičů neví co má vpředu za motor a 97% řidičů rozhodně nerozezná torzku od multilinku. Tomu věř. Hlavně že to bude mít milion nesmyslných a mnohdy zbytečných asistentů. To je to, co dnes prodává... krom designu.
25. 7. 2019 21:09
Hrůza
Za mě celkem hrůza, zvláště zezadu
25. 7. 2019 21:47
Re: Superb
Co to proboha meleš za bláboly ?? :-O
Avatar - daducik
25. 7. 2019 19:12
Octavia
Nic nového na tom autě nevidím,Superb je úplně stejný.
25. 7. 2019 14:41
Re: So far so good
Já si myslím, že ten zadní stupínek je jen kamufláž. Při zvětšení fotek je to vidět...
25. 7. 2019 16:28
No zatim to vypada ze to bude zvetsena Chcala
ted jen jestli je to dobre nebo ne. Asi bude pekna, v zakladu holobyt ale v plne snad :yes: :yes: :yes:
25. 7. 2019 21:51
Katastrofa
Něco tak nevzhlédného bych nečekal z bláta do louže😂😂
25. 7. 2019 21:44
Re: ne ne ne
Může. Stačí se podívat na většinu japonské produkce. Třeba taková Toyota. Hrůza děs.
Avatar - iudex
25. 7. 2019 13:24
So far so good
Zatiaľ to vyzerá dobre. V zásade sa dá čakať predná maska a hlavne svetlá v štýle Scaly a Superbu. A to nie je zlé, pretože najnevydarenejšou časťou súčasnej O F/L sú práve svetlá. Našťastie dôvody pre toto dizajnové znásilnenie odpadli (už nie je treba na prvý pohľad odlíšiť Octaviu od Rapidu, pretože Scala už liftback nebude a hatch si s Octaviou už nik nepomýli) a nie je dôvod, aby Octavia nedostala tento nový dizajnový štýl.
Trošku zvláštne pôsobí ten malý stupienok na zadných dverách, na kombi to je nezvyčajné. Tým ale nehovorím zlé, možno to bude vyzerať vo finále super. Uvidíme. Každopádne zatiaľ sa O IV rysuje dobre (vizuálne). Uvidíme, ako technika dúfam, že nedôjde k ďalšiemu emisnému osekaniu motorov (ako do počtu, tak aj do výkonov).
Avatar - Hittman
25. 7. 2019 13:13
Superb
V autosalonu. "Tak novináři srovnávali Superb s MB - E...."
"Jsou to ko...., Superb není ani střední třída, to je nižší střední třída!" technik
"Sakra tak na co jsem takový šrot kupoval, říkám to pořád..." já s opravou ozdobné chromované lišty předních dveří, která se záhadně posunula (nikoliv odlepila) o 0,5cm a otvíráním předních dveří tím odlepila tu lištu na těch zadních.... Dle vyjádření takové případy jsou...
Takže jak tu tvrdím, Superb šrot.
Avatar - honzaHK
26. 7. 2019 13:22
Re: Superb
Super recenze, měl bys vydávat časák.
26. 7. 2019 09:33
Re: ne ne ne
Pokud máš na mysli facelift OIII tak to souhlasím. Taky se mi netrefili do vkusu. Příbuzný si ji koupil loni v září a sám řekl, že se mu moc nelíbí. Zvítězila tehdy ovšem cena -1,4 TSI 110 kw za cenu do 440. Jinak zapřísáhlý příznivec ŠKODA AUTO.
Avatar - SKAY
26. 7. 2019 09:27
Re: ne ne ne
To zaleží na vkusu každého soudruha. :-)
Avatar - Hittman
26. 7. 2019 07:56
Re: Superb
Pokud nemáš zkušenosti s jinými vozy, než jen se škodou, tak to chápu.
Avatar - twistedTSD
26. 7. 2019 07:27
Re: Octavia
vždyť je maskované jako Superb...
Avatar - twistedTSD
26. 7. 2019 07:27
Re: Katastrofa
Tys ji už viděl? Wow, pošleš odkaz?
Avatar - Jerry.Gunman
25. 7. 2019 22:25
Nová Octa a novej Superb
Škodovky moc rád nemám - ale tyhle dva modely mi vysloveně dělají radost :D :D :D

V každém z nich bude několik dílů z materiálů, na jejichž vývoji a vzorování jsem se podílel .Vizuál auta lze hodnotit až potom, co ho člověk oficiálně uvidí naživo nebo na fotografiích, ale dlužno přiznat, že estetický posun od O1 k O4, stejně tak jako od S1 ku S3 je skutečně významný :yes:
Avatar - twistedTSD
25. 7. 2019 17:46
Re: Superb
Proč si kupuješ auto, které ti vůbec nesedí, to opravdu nevím. :-)
Avatar - iudex
25. 7. 2019 15:33
Re: So far so good
Jo, máš pravdu. A celkovo tých dolepených prvkov a panelov je tam požehnane, takže výsledok môže byť ešte diametrálne odlišný. Takže opäť vieme, že nič nevieme. ;-)
Avatar - rokyta.p
25. 7. 2019 13:22
Re: Superb
Proč ne, ale chce to větší koule aby to bylo MOJE Octavia, nejen máme auto.
25. 7. 2019 21:46
Re: No zatim to vypada ze to bude zvetsena Chcala
Čtyřka půjde cenově v každém případě nahoru, ale v základu bude vybavená podstatně lépe než dnes.
25. 7. 2019 18:32
Podvozek
Octa I OK, Octa II OK ale Octa III s vlečnými rameny - děs a běs. Doufám, že Octa IV už takový archaický nesmysl nebude mít.
25. 7. 2019 17:45
ne ne ne
Horší než nyní už to být snad nemůže.