Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Octavia IV v zatím největší fotogalerii. Podívejte se na testovací prototypy detailněji

Stanislav Kolman
Diskuze (25)

Naše video čtvrté generace Octavie na sociálních sítích přineslo spršku fotek a videí od vás. Prohlédněte si zatím nejkošatější galerii očekávané boleslavské novinky.

Testovací prototypy Škody Octavia čtvrté generace už nějaký čas křižují tuzemské dálnice, zejména tu mladoboleslavskou a hradeckou. Není tedy žádným překvapením, že se k nám dostává stále více špionážních snímků od vás. Zatím se testují zejména kombíky, protože praktičtější verze boleslavského bestselleru dorazí na trh jako první. Liftback má následovat až o něco později. Také jeho snímek už se ale objevil v redakční poště.

A naposledy nám do redakce dorazila doposud největší várka zatím nejkvalitnějších fotek. Čtenář Tom V. potkal v provozu několik testovacích kombíků a auta dokázal zachytit opravdu detailněji. Je patrné, že testovací kousky se nás snaží oklamat a tvářit se jako dosluhující třetí generace, zejména ostré tvary na zádi nás však přesvědčují o opaku.

O připravovaných změnách pro Octavii IV už jsme se rozhovořili v samostatném článku. Stejně tak jste od nás mohli vidět i několik videí z tuzemských cest. Testovacích prototypů bude na českých silnicích přibývat ještě několik měsíců, premiéra kombíku je naplánována na závěr letošního roku, liftback by měl dorazit v první polovině toho příštího.

Pokud se i vám podaří novou Octavii IV zachytit, určitě se s námi podělte o fotky a videa. Můžete nám je zaslat prostřednictvím facebooku, nebo emailové adresy redakce@auto.cz. A níže si můžete prohlédnout vybraná publikovaná videa.

Video se připravuje ...

Video se připravuje ...

Bude nová generace Octavie hezčí než ta stávající?
  • Ano
    72,4%
  • Ne
    27,6%
Děkujeme za váš hlas.
Celkem hlasovalo 2537 čtenářů.

Stanislav Kolman
Diskuze (25)

Doporučujeme

Avatar - honzaHK
26. 7. 2019 13:22
Re: Superb
Super recenze, měl bys vydávat časák.
26. 7. 2019 10:13
26. 7. 2019 09:33
Re: ne ne ne
Pokud máš na mysli facelift OIII tak to souhlasím. Taky se mi netrefili do vkusu. Příbuzný si ji koupil loni v září a sám řekl, že se mu moc nelíbí. Zvítězila tehdy ovšem cena -1,4 TSI 110 kw za cenu do 440. Jinak zapřísáhlý příznivec ŠKODA AUTO.
Avatar - SKAY
26. 7. 2019 09:27
Re: ne ne ne
To zaleží na vkusu každého soudruha. :-)
Avatar - Hittman
26. 7. 2019 07:56
Re: Superb
Pokud nemáš zkušenosti s jinými vozy, než jen se škodou, tak to chápu.