Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Škoda Octavia IV v zatím největší fotogalerii. Podívejte se na testovací prototypy detailněji

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 25. 7. 2019
22
25
Zobrazit náhledy (22)
Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi Škoda Octavia Combi

Naše video čtvrté generace Octavie na sociálních sítích přineslo spršku fotek a videí od vás. Prohlédněte si zatím nejkošatější galerii očekávané boleslavské novinky.

Testovací prototypy Škody Octavia čtvrté generace už nějaký čas křižují tuzemské dálnice, zejména tu mladoboleslavskou a hradeckou. Není tedy žádným překvapením, že se k nám dostává stále více špionážních snímků od vás. Zatím se testují zejména kombíky, protože praktičtější verze boleslavského bestselleru dorazí na trh jako první. Liftback má následovat až o něco později. Také jeho snímek už se ale objevil v redakční poště.

A naposledy nám do redakce dorazila doposud největší várka zatím nejkvalitnějších fotek. Čtenář Tom V. potkal v provozu několik testovacích kombíků a auta dokázal zachytit opravdu detailněji. Je patrné, že testovací kousky se nás snaží oklamat a tvářit se jako dosluhující třetí generace, zejména ostré tvary na zádi nás však přesvědčují o opaku.

O připravovaných změnách pro Octavii IV už jsme se rozhovořili v samostatném článku. Stejně tak jste od nás mohli vidět i několik videí z tuzemských cest. Testovacích prototypů bude na českých silnicích přibývat ještě několik měsíců, premiéra kombíku je naplánována na závěr letošního roku, liftback by měl dorazit v první polovině toho příštího.

Pokud se i vám podaří novou Octavii IV zachytit, určitě se s námi podělte o fotky a videa. Můžete nám je zaslat prostřednictvím facebooku, nebo emailové adresy redakce@auto.cz. A níže si můžete prohlédnout vybraná publikovaná videa.

360p720p1080p

360p

Bude nová generace Octavie hezčí než ta stávající?
  • Ano
    72.4%
  • Ne
    27.6%
Děkujeme za váš hlas.
Celkem hlasovalo 2470 čtenářů.

Související články

Témata
Autorizovaný prodej Servis osobních aut Autobazary Pneuservisy Náhradní díly

Diskuse: Přidat názor

Avatar - honzaHK
Re: Superb
| 26. 7. 2019
Super recenze, měl bys vydávat časák.
Re: ne ne ne
| 26. 7. 2019
Pokud máš na mysli facelift OIII tak to souhlasím. Taky se mi netrefili do vkusu. Příbuzný si ji koupil loni v září a sám řekl, že se mu moc nelíbí. Zvítězila tehdy ovšem cena -1,4 TSI 110 kw za cenu do 440. Jinak zapřísáhlý příznivec ŠKODA AUTO.
Avatar - SKAY
Re: Re: ne ne ne
| 26. 7. 2019
To zaleží na vkusu každého soudruha. :-)
Avatar - Hittman
Re: Re: Superb
| 26. 7. 2019
Pokud nemáš zkušenosti s jinými vozy, než jen se škodou, tak to chápu.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku