Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi A1 citycarver: Nejmenší Allroad z Ingolstadtu je tady, ale s novým jménem

Rodinu zvýšených Audi rozšiřuje zatím dosud nejmenší model. Již tradiční označení Allroad však nenese...
Zpět na článek
29. 7. 2019 21:16
Re: good look
Jo a ne :-) Za cenu S1 dostanes treba Megane R.S. nebo Golf R nebo i30N nebo vim ja co dalsiho, ale takhle je to preci ve vsech tridach - za cenu A3 dostanes Superba, za cenu Q2 mas skoro 2 karoqy (no dobre, ale rozumime si...). :-)

Nicmene uznavam, ze u A1 je Audi i na svoje pomery s tou cenou celkem sebevedome. Vlastne kdyz nad tim tak premyslim, dneska jsem cetl v novym auto motor und sport srovnavacku E400d a S6 TDI (v podstate stejne vykonne motory), S6 byla v relativne srovnatelny vybave o 11.000Eur drazsi (=66k vs 77k)... takze trochu s tou cenotvorbou v Ingolstadtu precejenom bojujou..
29. 7. 2019 17:24
Re: good look
Mě se to nelíbí. Nemá to masku, je to rozšklebené cosi a s černými kruhy je bez výrazu, vyniká jen SPZ, což je špatně. Polo GTI je lepší varianta ;-)
Avatar - iudex
29. 7. 2019 16:32
Re: good look
O to pokoj, aj mne sa Polo GTI veľmi pozdávalo, v dnešnej dobe už len ten dvojliter je veľká frajerina a v čase, keď malo PGTI ešte manuál, to bol aj super kauf (žiaľ ten manuál tam vydržal asi 2 mesiace). Lenže rovnaká technika predávaná za cenu Audi A1 už podľa mňa stráca zmysel, za to sú o triedu väčšie a výkonnejšie hotheče.
29. 7. 2019 14:49
Re: good look
Nemel jsem na mysli citycarver, ale S1 jakoze (zatim nepredstavenou) "Audi Sport" variantu. Smysl Citycarveru mi mezi "obycejnou" A1 a mezi Q2 unika.

Jinak to, ze ma A1 (S1) spolecnou techniku s Polem (GTI) podle mne neni ke skode. Na polo gti jsem slysel celkem pochvalne reakce (byt osobni zkusenost nemam). Pridas k Polu trochu vyjimecnosti a techniky, plus hadam 50-100 koni navic, a vysledek by nemusel byt spatny. :-)
Avatar - iudex
29. 7. 2019 14:23
Re: good look
Zase netreba ten Sitykárver (ani východiskovú A1) preceňovať, stále je to len technika Pola, platforma MQB A0 a predný pohon, takže hlavným lákadlom bude dizajn a nie jazdné vlastnosti.
Avatar - pradeda777
29. 7. 2019 12:52
Hezký......
....ale neškodilo by, kdyby mělo výfuk............... ;-)
29. 7. 2019 11:39
me se ty novy Audiny moc nelibi
hlavne pradni maska a sveta, moc se nikam neposunili a prijde mi ze se placaji na miste. nemaji zadne prvky, ktere by se mi libily.

z nemecke trojky asi nejlepsi Mercedes, snazi se a jde to videt na novych modelech. BMW taky dobre, Audi preslapuje na miste
29. 7. 2019 11:11
Re: good look
Asi tak, když už máš doma A6ku, tak jako druhý auto rád koupíš ještě A1/A3/Q2 prachy neprachy, protože jakejkoliv větší stroj se na ježdění kolem komína (zpravidla) nehodí. ;-)
Dokážu si představit rodinu s A6+S1, a každý ráno boj o klíčky k S1. :D Obzvlášť, pokud člověk bydlí někde, kde jsou pěkný silničky.
29. 7. 2019 10:54
Re: good look
Což ovšem typického kupce, který již vlastní některý z modelů Audi a který kupuje A1 jako stylový doplněk jako x-té auto do rodiny asi moc netrápí.
Avatar - iudex
29. 7. 2019 10:41
Re: good look
Čisto z hľadiska výzoru bomba, dravé, dynamické, moderné. Také šmrncovnejšie CrossPolo.
Druhá vec bude cena, tá je už u základnej A1 nenormálna a táto módna "SUV verzia" bude ešte vyššie.
Avatar - white label
29. 7. 2019 10:15
good look
Vypadá dobře a tak se bude i prodávat, hlavně v tzv. záp. Evropě.