Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford bude vyvážet Transit Connect z Turecka do USA

I přes vysokou cenu eura se Ford rozhodl dovážet tento evropský užitkový vůz na severoamerický trh.
Zpět na článek
8. 2. 2008 13:08
8. 2. 2008 13:32
anonym
8. 2. 2008 14:03
8. 2. 2008 14:41
anonym
8. 2. 2008 15:15
8. 2. 2008 15:34
anonym
8. 2. 2008 17:17
8. 2. 2008 16:29
neregistrovaný "fsdukhz"
8. 2. 2008 16:37
anonym
8. 2. 2008 18:02
8. 2. 2008 13:08
Tourneo
U nás trochu nedocenené auto, pretože patrí k tým drahším v segmente. Tí čo ho majú, si šúchajú ruky. Obrovský priestor, robustnosť a spoľahlivosť, to sú základné atribúty tohto auta. V spojení s turbodieslom 1.8 aj vynikajúca spotreba. Hranaté tvary neprekážajú, povedal by som, že na tomto aute vyzerajú veľmi dobre. Tourneo svojou ponukou prekonáva konkurentov ako sú Kangoo, Caddy alebo Partner. Cena u nás ale nie je najpriaznivejšia. Keď som hľadal dobré auto pre rodinu aj na stavbu, Tourneo Connect bol jedným z kandidátov, ale v požadovanej výbave stál o 50-80 tisíc viac ako francúzska konkurencia.
Rozbalit vlákno
9
anonym
8. 2. 2008 13:32
Re: Tourneo
Ako majitel tournea s predlzenym rozvorom a vyssou strechou som velmi spokojny. Plno miesta, kopec odnesie, ale neviem si predstavit ze by to malo byt auto pre rodinu, je to pracant ako ostatne dodavky, ale dobry :-! :yes:
8. 2. 2008 14:03
Re: Tourneo
Ja hej. Niečo som s Connectom pojazdil,jediný problém bol hluk od zadných kolies, ale to by nejaká samolepiaca izolácia na podbehy a pár kúskov podbehov spravili. Poznám pár ľudí, čo používajú ako rodinné autá Kangoo, Partner a Caddy. A vpohode. Tourneo ponúka priam neskutočný priestor, zvlášť vzadu je to jak stvorené pre tri detské sedačky vedľa seba (to do hocakého auta nedáš). Posuvné dvere vôbec nezasahujú do interiéru, nemáš problém ani na parkovisku a vpohode dočiahneš pripútať deti do sedačiek na všetkých miestach. Dozadu hodíš kočík, všetky nákupy a ešte aj zostane miesto. Zbaliť sa na dovolenku s celou famíliou tiež nie je problém. Chcel som ho mať (jazdený), ale manželka uprednostnila Scénic. No a skús kúpiť auto žene proti vôli... ;-)
anonym
8. 2. 2008 14:41
Re: Tourneo
To si nedovolim ;-) Ale je pravda ze ked mas deti tak to je idealne auto aj pre ne >:D
8. 2. 2008 15:15
Re: Tourneo
Môj sused má Caddy. Dvojo posuvných dverí, plno miesta na sedačkách, veľký kufor. Ale väčšinou vozí ďalšie dve sedačky, lebo má 5 detí. V tom prípade by bola lepšia predĺžená verzia. Ale dúfam, že mne sa už s deťmi podarí dať si STOP, a tie tri budú stačiť... >:D
anonym
8. 2. 2008 15:34
Re: Tourneo
Neskusal si loganMCV miesta je tam celkom dost, to je pre 5deti ideal :-) aj ked sedacky davat je asi lepsie do vyssieho a tam kde su posuvne dvere.
8. 2. 2008 17:17
Re: Tourneo
Logan je voci tomuto srot, povedal by som, ze aj vyzera vnutri este uzitkovejsie ako Tourneo. Mas pravdu aj s vyskou, aj s posuvnymi dverami. Plus Ford pouziva modernejsi diesel, a predsa len je to ina trieda. Ked dovybavim Logan na nejaku normalnu mieru, vyjde okolo pol mega, a na tej cene u nas zacina aj Tourneo. Okrem toho Logan je dost uzky, teda 3 detske sedacky dozadu nenacpes, iba ak nejake lacne braky, aj to neviem.
neregistrovaný "fsdukhz"
8. 2. 2008 16:29
Re: Tourneo
Aka francuzka konkurencia? Berlingo? Ale to je asi o 30% mensie, tak ako to mozes porovnavat.
anonym
8. 2. 2008 16:37
Re: Tourneo
Berlingo je kratsie od connect SWB cize s kratsim rozvorom o 14cm, pri LWB s vacsim rozvorom a vyssou strechou je to uz skoro 39cm. A samozrejme to konkurent je, ved oni nemozu zato , ze spravili berlingo a spol. male >:D :-!
8. 2. 2008 18:02
Re: Tourneo
To myslis akoze do Berlinga sa vojdu len ludia o 30% mensi ako je priemer? >:D >:D >:D Tlcko...