Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 12:02
Proč to vypadá jak čínskej koncept 5 let zpátky? :D :( :( :( A to už je hotovo... Snad stačí že s genesisem si vyhráli víc... G90 G80 a to suv jsou designový bombičky, tak to má být.... tohle je koncernová minela, ale asi jen pro tradičního Evropana, no a ten má pruměrně jen 200K na auto, takže je to vůbec nezajima, po tomhle tudíž umírající střední třída v USA sahne nahned a bude …. :P OK
Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 12:27
bože ty budeš dobrej ko*ot co určitě jezdi nejakou skodovackou kaší žeo :D
Re: Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 13:38
Ty Devile, tak 50% pravdy máš... auto sám nemám papiry ano a aktualně si půjčuju 2,5 Tdi V6 :D

Chááávez...
Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 13:18
Zda se mi, ze to bude jenom dukladny facelift soucasneho modelu, coz je pres 10 let stare auto.
Re: Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 15:00
Amerika je jinde, stačí kvalita Tesly... :D A i 10 let je jako den...
Re: Re: Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 15:27
Pochybuju, ze se to v Americe vubec bude prodavat, maximalne tak v Jizni. Ale u terenaku na ramu neni 10 let tak dlouho, soucasny Land Cruiser neni o nic mladsi.
Re: Re: Re: Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 14. 8. 2019 22:46
Tenhle blekonblek jakože má rám? a to Ti mám věřit nebo mi ukážeš zdroj své myšlenky? Na rámu jedině Toyodu Tundru LOnG Cab.... Chááávez in Da Chalifat :-)
Re: Re: Re: Re: Re: Pan stvořiteli KIA !????!
| 15. 8. 2019 10:35
Pokud vychazi z minule generace, tak ano "The Borrego utilized body-on-frame construction". https://en.m.wikipedia.org/wiki/Kia_Mohave

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku