Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jízdní dojmy s Audi Q7 po faceliftu: Změn jako pro novou generaci

Audi v poslední době uvádí jeden nový model za druhým. Velké SUV Q7 sice prošlo pouhým faceliftem, změn je ale tolik, že by vydaly na novou generaci.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
22. 8. 2019 11:01
Re: predni svetla
za mna su dokonale https://img2.auto.cz/…ull/5878648_.jpg :yes: ;-) u mna dnes hadam najkrajsie audi aj ked A3 sedan rozhodne nevyzera o nic horsie a aj nova A1 a Q3 ( aj verzia sportback ) su naprosto famozne a dokonale posadene aj vizualne perfektne prevedene ... :yes:

take Q3 sportback s 2.0 tsi v 4kolke 8-s :*) .. co viac tu treba.. https://img2.auto.cz/…ull/5833862_.jpg ... v podstate uz toto je absolutna dokonalost ...
Avatar - 3_diamanty
22. 8. 2019 09:21
kludne
by som povedal ze vidim novu generaciu... vau... toto uz je iny facelift ... ono niekedy je zaklad fajn len ho treba este vybrusit... zoberme si aj yaris z r 2011 a ten sucasny... clovek by uz ani neveril ze je to stale ta ista generacia.... a defakto konstrukcne stale "to iste auto" ... len opat uz kusok vybrusene k dokonalosti jak exterierom tak aj interierom aj motoricky ....

tato faceliftovana Q7 je teraz za mna dokonala ... z akehosi neotesaneho hranolu este pred faceliftom ( ktory inak uz nevyzeral vobec zle a pacil sa mi ) je teraz uz ale doslova drahokam :yes:

PS: dobre vidim? Honza si to ty? ... parada ze si opat tu ... :yes:
Avatar - CICERO
22. 8. 2019 11:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
22. 8. 2019 12:07
Re: JOP...
no som zvedavy na tie realne fotky aut z naplavky... lebo mam fakt daleko radsej prave taketo foto auta priamo v "terene" ako tie kdejake umele autosalonove tmave fotky ( alebo naopak preblyskane a leskle ) kdesi zvnutra haly pri umelom osvetleni a fotene este kdesi dobre ze nie zo zeme z dola a pol metra od auta takze vidis leda velky trt ... ako v tomto je naplavka super ... uz len nech vyjde pocasie a fotky budu urcite paradne

kamiq ASX a L200 ... na ne som najviac zvedavy .. :-[] :yes:
22. 8. 2019 10:33
predni svetla
jsou opravdu tragicky. Stejen jako u Skody, ktera zase ma potrebu tam porad vytvarte nejaky zkoseny zobacky...
22. 8. 2019 15:29
Re: predni svetla
Ano, pořibrousit Q3 SB hrany, už je to jako Eclipse. Naštěstí se kluci udrželi :yes:
22. 8. 2019 15:27
Uffff...
...tak trochu půspobí jako nějaká starší A6 Avant, kterou přizvedli a naroubovali nová světla a přidali černých plastů. To vše ve stylu pro asijský trh.

P.S.: Dá se měnit úhel displeje navigace?
Avatar - kari.laz
23. 8. 2019 07:38
Re: Dementní naladění benzíňáku
Proč? Já jsem rád, že alespoň trochu a někde se drží toho, že používají normální motory. Na co mi bude vyhoněný dvoulitr? Nebylo by lepší ten výkon vydolovat z kultivovanějšího, charakternějšího šestiválce, pro který by ten výkon kolem 400 koní byl podstatně přirozenější? Zrovna tam mi přijde lepší řešení 3,0 TDI 170 KW, než tyto hodnoty honit z dvoulitru. A zrovna tak 4,0 V8 TDI lepší řešení něž 4X(nebo kolik už tam mají těch turb) u BMW. Přiměřeně velké motory budeou vždycky vhodnější pro běžné použití. Mazda se taky ještě drží a nemá žádné objemy vhodné maximálně do motorek. Ale ono se stejně všechno nahrazuje pohonem pro kuchyňské roboty, takže si můžeme užívat alespoň nějakých spalováků, než vůbec jsou.
Avatar - kari.laz
23. 8. 2019 07:25
Re: Uffff...
Q7 a obecně žádná SUV není má designová parketa, ale že o čínském stylu bude mluvit nekritický obdivovatel BMW mě celkem překvapuje. :D
22. 8. 2019 21:47
Re: Dementní naladění benzíňáku
Audi má 2,9 450 hp/600 Nm. Ale to není žádný dramatický rozdíl proti této 340hp/500Nm, obojí to nejsou nijak zvlášť vhodné motory do velkého a těžkého SUV, čím našponovanější benzín tam dáš, tím víc to žere a to že to má někde nahoře 450 koní ve velkém SUV moc lidí neocení. Když nekompromisní benzín pro lidi co nekoukají na spotřebu, tak asi až V8 hybrid 680hp/850Nm co bude v Q7/Q8 RS ale i tam si myslím, že SQ7/SQ8 s dieselovým osmiválcem ocení daleko víc zájemců.
Avatar - Dzakobo
22. 8. 2019 21:14
Dementní naladění benzíňáku
Když 2.0 mají 300k a 400Nm, 3.0 by tu měl mít přes 400k a k 600 Nm - pak by se nemohlo psát, že benzín nemá sílu. Alfy uměj z 2.9 510k, takže tak...
Avatar - CICERO
22. 8. 2019 20:49
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.