Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bude i příští Mercedes Citan přeznačeným Renaultem Kangoo? Vypadá to tak

Mercedes-Benz oficiálně potvrdil novou generaci modelu Citan. Lehký užitkový automobil opět vznikne ve spolupráci s Renaultem a nabídne i čistě elektrické provedení.    
Zpět na článek
26. 8. 2019 11:52
Re: Úplně zbytečný auto pro Mercedes...
Podle mne treba na zapade existuje spousta firem, ktery maji kompletni flotilu Nfz od Mercedesu (vsechny ty Arocsy, Econicy, Sprintery a tak dale) a je pro ne jednodussi koupit o malinko draz Citana, nez uzavirat nove smlouvy s jinou automobilkou, jinymi servisy, a tak dale. Navic verim, ze kdyz ma firma desitky vetsich mercedesu, tak jim k tomu Mercedes urcite udela na tech par Citanu nejakou zajimavou cenu. :-) Pro male firmy a soukromniky je samozrejme Citan zcela nezajimavy.
26. 8. 2019 12:44
Re: Úplně zbytečný auto pro Mercedes...
1. Mercedes si doplnil modelovú radu o malú dodávku, ktorých predáva asi len pár kusov a vývoj vo vlastnej réžii by bol ekonomický nezmysel
2. Konečne tu máme úžitkový mercedes, ktorý nie je hnilý už v katalógu :-[] :-[]
Avatar - WinDiesel
26. 8. 2019 12:28
Re: Úplně zbytečný auto pro Mercedes...
No tito lidé možná nemají služební auto a nic neví o flotilové politice …. bych jim to odpustil.
Avatar - KANKUNEN
26. 8. 2019 11:58
Re: Úplně zbytečný auto pro Mercedes...
Přesně, je hloupé, že to normálního člověka nenapadne, ale jsou i tací dementi, co to nepochopí.
Avatar - Ada je zase tady
26. 8. 2019 12:44
Velký problém na Slovensku
Na STK neprochází emisemi většina motorů rendlík a syn... :no:
26. 8. 2019 11:20
Úplně zbytečný auto pro Mercedes...
Do dneška jsem nepochopil, proč to Mercedes udělal. Stejně tu vrozenou ošklivost původního Renaultu nezamaskoval a jen proto, aby si odklikl čárku v seznamu modelů, bylo celé to snažení podle mě zbytečné. :-)
Avatar - pallas
28. 11. 2019 01:42
Re: Velký problém na Slovensku
Ada, máš zlé informácie
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 13:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.