Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda Civic Type R unikla na veřejnost. S faceliftem nejspíš přijde o obrovský zadní spoiler

Sítěmi koluje fotografie vozu zdánlivě připomínajícího současný Civic Type R. Bližším zkoumáním ale zjistíte, že tady pár detailů nesedí.
Zpět na článek
30. 8. 2019 01:18
Re: krok spravnym smerem
protoze v evrope se proda nekolikanasobne vice kombiku nez sedanu... jen v honde se o tom jaksi jeste nedozvedeli.
Avatar - CHerokee
29. 8. 2019 22:59
Re: krok spravnym smerem
Honda ale prodává ve velkém a Civic patří mezi 10 nejprodávanějších aut světa. A na co kombík, vždyť to má kufr skoro 500 litrů a pračku ti jednou za 5 let přivezou ...
Avatar - Stewee
29. 8. 2019 20:17
rádio
Článok je o facelifte CTR, ale foto dashboardu je z pred facelift verzie. To je amaterizus!
Avatar - Stewee
29. 8. 2019 20:14
Re: krok spravnym smerem
GPF má CTR už rok!
Avatar - SKAY
29. 8. 2019 18:11
CTR
Bohužel jeto type R. Civic je zaměřený na mladší v USA jeto levné auto. Aten kosmický dizajn je fajn made in Japan. Bohužel facelift nic moc.
Avatar - CICERO
29. 8. 2019 17:10
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 8. 2019 17:02
obrázek
Ještě dodatek: to na té fotce to spíš vypadá na “Si”, tedy “sportovní “americkou verzi. Dávají do toho stále ten foukaný 1,5 l.
29. 8. 2019 16:55
Myslím, že by to bylo prodejnější.
Sám jsem moc chtěl Subaru WRX, ale v ČR se prodávalo jen STi, tedy s křídlem. To křídlo je asi funkční, ale málokdo jezdí tak, aby využil dodatečný přítlak.Chci mít prostě silné auto, už jen pro ten pocit, nepotřebuji s ním jezdit pořád rychle. Viděl jsem WRX STi s odstraněným křídlem (homologace?), a vypadalo to auto parádně, výkon prozrazovaly jen 4 koncovky výfuku.
Avatar - CICERO
29. 8. 2019 16:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 8. 2019 16:38
Velkej spojler byl vzdy na honda civic typer unikat
Jen to ne jsem premyslel o dalsi koupi hondy civic typeR ale bez velkeho spoileru to nebude ono 😞
29. 8. 2019 16:14
krok spravnym smerem
a ted jeste udelat umirnene decentniho hatchbacka (zrusit ty plastve a spoustu dalsich extravagantnich prvku) a pridat kombika. a pak muze Honda zase zacit prodavat ve velkym. doufam, ze si v Honde uvedomili, ze tuzersti pubertaci nemaj prachy a prodeje nezvednou ani o kus.