Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auta na náplavce 2019: Prohlédněte si všech deset výstavních premiér

Dnes v 16 hodin odstartoval třetí ročník unikátní automobilové výstavy Auta na náplavce. Ani letos není ochuzen o výstavní premiéry, se kterými vás teď seznámíme.
Zpět na článek
29. 8. 2019 20:32
Avatar - 3_diamanty
29. 8. 2019 19:41
kamiq vs xceed
kamiq je sice mensi co do celkovej dlzky ( nie vsak razvorom ) ... ale nakoniec to moze byt to spravne kladivo prave na xceed .. no este to bude zaujimave ;-) .. popravde vyse 17 litrov by som za zakladny xceed nedal ( ta jeho cena u nas je za mna az moc odvazna ) ... to uz kamiq bude hadam aj s 1,5tsi v tejto cene... pritom kabinou nie je mensi a hadam este je aj praktickejsi ako viac na styl hrajuci xceed...

lebo skutocne predpokladam u kamiqu ( vzhladom aj na cenu scaly ) ze to bude fakt lepsi kauf a bude to mat daleko vacsiu predajnost aj tah na branu v eu ako predrazeny farebny xceed ktory bude za mna stejne pozierany len o kusok drahsim ale za to o dost praktickejsim hybridnym nirom .. no uvidime...
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
29. 8. 2019 20:32
L200
k videu .... ano je to fakt gigant ako kazdy iny pickup ake to prekvapko ...a aj volne oko si muselo vsimut ten vysocizny predok faceliftovanej verzie ... udajne je teraz cela ta horna lajna prednej casti kapoty az o 4cm vyssie ako u oblejsieho predchodcu kde kapota vpredu "padala" kusok dole... tu je to aj fajne vidiet... pretocit na cas 2:48 https://www.youtube.com/watch?… :-) ... no a pribudli aj nejake terenne rezimy ... vlastne je tu pre europsku verziu aj iny motor ( 110kw 2268ccm 400Nm ) ... aj novy 6st automat .... ale tak asi prave na taketo info si budeme musiet pockat v inom clanku ... lebo naplavka je v tomto skupa na nejake technicke info.. tu sa skor len auta asi obzeraju.... skoda ... pritom nemecke ci anglicke weby uz faceliftovanu L200 pre europu predstavili aj po technickej stranke a to dokonca bez toho aby ju vystavili verejnosti na nejakej tej naplavke ... a vy tu mate aj hotove auto vystavene na verejnosti priamo pred nosom ako asi nikto... a nadalej nikde nic... ziadne info .. kusok sklamanie ( zatial ) .. ASX to iste.... nie je to len o vacsom dotykaci... zmien je tam viac ako dost... skoda takehoto (ne)pristupu ... obzvlast ked to auto je ozaj priamo pred nosom a fundovany clovek ( tester ) ma realnu moznost ho aj osahat jak sa vravi...

PS: ak si nejake to tech. info nechavate na dalsie dni tak potom sorac ( za moju nedockavost ) ... ja len ze ocakavam na autowebe o takychto doslova premierach aj nieco viac ako len nejake tie lezecke vykony na korbu ci usmev spoza volantu :-[] ;-) ... v dobrom :yes:
Rozbalit vlákno
0