Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda spouští v Praze novou službu. Sdílení elektrických skútrů

Nabídku sdílených služeb v Praze rozšíří další elektrické skútry. Pod značkou BeRider je bude provozovat společnost Škoda Auto DigiLab, která o tom dnes informovala novináře.
Zpět na článek
4. 9. 2019 12:58
Cena
To si autor tohoto PR článku nedal ani tu práci, aby napsal tak podstatný údaj, kolik ta sranda bude stát? A nebo je ta cena tak přestřelená, že se tím raději nechlubí
Avatar - Ozzman
4. 9. 2019 09:01
Re: Už jsem tomu nevěřil,
Další kravina pro opilé turisty..... Nejdřív kola, pak koloběžky, teď tohle.... válí se to tady všude po ulicích, jezdí po chodníku a měšťáci řeší zpropadené řidiče, kterým o 5 minut propadl parkovací lístek.... hnus
Avatar - Dinar
4. 9. 2019 08:32
Už jsem tomu nevěřil,
ale je možné, že se toho komunismu, o kterém mě soušky učily ve škole, nakonec ještě dočkám. Po dopravních prostředcích můžeme sdílet bydlení, pak ty výrobní prostředky, jak jsme se učili, potom třeba manželky, ať je nějaká inovace, no, a jsme tam - komunismus, oproti minule jen místo červené bude tou pravou barvou zelená...
Upřímně doufám, že tou dobou už budu rozsypanej někde po louce. :-!
4. 9. 2019 07:58
Další zahušťovadlo měst
Jestli si někdo myslí, že takovéto projekty (nebo třeba půjčovací kola) omezí dopravu ve městech, krutě se mýlí. Nebo snad někdo vymění pohodlí auta za jízdu na kole nebo skůtru? Spíše na tom lidi jezdí namísto hromadné dopravy, takže ve výsledku budou silnice budou plnější a MHD prázdnější. Navíc se mezi auty (a určitě i mezi lidmi na chodnících) budou motat hromady cyklistů, kteří by se jinak možná vůbec do přeplněného městského provozu na kole neodvážili.
Avatar - CICERO
3. 9. 2019 21:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 9. 2019 18:22
sdílená přilba=vši
kdo bude dezinfikovat přilby od vší a různých jiných breberek?