Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tovární video: Vývoj první Škody Fabia

Konec devadesátých let znamenal pro mladoboleslavskou automobilku opravdový vstup do evropské třídy malých vozů. Momentky z vývoje první Fabie si po necelých 10 letech můžete prohlédnout v továrním videu.
Zpět na článek
2. 2. 2008 00:46
neregistrovaný "chalisss"
2. 2. 2008 00:46
2. 2. 2008 01:14
neregistrovaný "Daves"
2. 2. 2008 02:20
2. 2. 2008 10:18
neregistrovaný "marek,s"
2. 2. 2008 11:09
2. 2. 2008 20:38
2. 2. 2008 22:50
neregistrovaný "Spyker"
2. 2. 2008 19:05
neregistrovaný "M_artin"
2. 2. 2008 00:50
neregistrovaný "Ledwinka"
2. 2. 2008 01:34
anonym
3. 3. 2008 20:09
neregistrovaný "offroadmanyak"
2. 2. 2008 11:13
neregistrovaný "Hooligan 49"
2. 2. 2008 10:09
neregistrovaný "ojo"
2. 2. 2008 15:00
neregistrovaný "1nt3GraC2"
3. 2. 2008 08:56
anonym
2. 2. 2008 22:35
neregistrovaný "lanka"
4. 2. 2008 00:47
neregistrovaný "DS"
4. 2. 2008 21:03
neregistrovaný "DS"
3. 2. 2008 21:17
neregistrovaný "DjJDRio"
neregistrovaný "chalisss"
2. 2. 2008 00:46
díky
Díky za tohle video...opravdu zajímavé :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Dragon.001
2. 2. 2008 00:46
=D
Chci takovou práci! To by mě bavilo a navíc by mi ani Fó(á)bií nebylo líto >:D :yes:
Rozbalit vlákno
7
neregistrovaný "Daves"
2. 2. 2008 01:14
Re: =D
Bez si radsi do vytrinky oprasovat TVE Ferrari :no:
Avatar - Dragon.001
2. 2. 2008 02:20
Re: =D
Neřekl jsem nikdy, že nějaký mám. Ale je to moje oblíbená značka. Jo jinak jezdím německým autem, ale naštěstí není z koncernu VW :-)

Jediný co od Škody uznávám jsou starý káry. Původní Felicie hlavně v kabriu atd. Hustej byl i Rapid 135. Ale pak děs a bída ve formě Favoritu, Felicie. Nuda v Octávce, Fabii I a Superbu I. A tragickej vzhled Roomstra a Fóbie II. Superb II se dá ze předu, jo fakt by šel. Z boku je ale už nevyváženej. Hlavně ten hrb v podobě C sloupku. O anténce, otřesným kufru a zadních světlech ani nemluvim. Jediný celkově vesměs snesitelný auto je Octavia II, v RS-u je i docela pěkná. Škoda že tam kam míří, ji převyšují po jízdních vlastnostech všichni němečtí konkurenti :no:
neregistrovaný "marek,s"
2. 2. 2008 10:18
Re: =D
otřesný jsi ty ale vúl
Avatar - Dragon.001
2. 2. 2008 11:09
Re: =D
Místo urážek zkus příště argumenty :-) Ale zas tě na jednu stranu chápu, ve prospěch Šáde se těžko hledaj. Jediný co mě napadá je velkej kufr a cena. Ale já mám rád 4.dvéřáky a tam ten kufr fakt moc nevyužiješ. A co se ceny týče, v nějaký alespoň trochu přijatelný výbavě ti stejně běží k mega. A to si už radši těch 200 - 300 přihodim a mám auto na úrovni. S jízdníma vlastnostma trošku někde jinde, nesrovnatelným interiérem a prestiží :yes:
Avatar - Special-line
2. 2. 2008 20:38
Re: =D
Ty o těch penězích mluvíš jak kdybys jich měl hafo >:D To fakt není jednoduchý přihodit si 300 litrů. Navíc kdo ty prachy navíc nemá, tak je prostě nemá a ten kdo jo ani o o tolik levnějších autech nepřemýšlí.
neregistrovaný "Spyker"
2. 2. 2008 22:50
Re: =D
300 tisic sem, 300 tisic tam... omg

A argumenty? Ztrata casu, blbce nezmenis, i kdyz dnes je tezke byt blbcem, konkurence je moc velika, ale tobe muzu gratulovat :yes: .... 8-s
neregistrovaný "M_artin"
2. 2. 2008 19:05
Re: =D
Jo? To by ses asi divil... pokud pracuješ jako tzv. zajíždák, tak máš za úkol se třeba 100x po sobě rozjet a hned zastavit a to pořád dokola... známý dělá v česaně ve vývoji, tak se občas u piva zmíní... :-!
neregistrovaný "Ledwinka"
2. 2. 2008 00:50
Bravo Škoda
Tato video ukázka potvrzuje, že vozy mladoboleslavské automobilky se mohou směle poměřovat s produkcí renomovaných značek. Toto video bych doporučil všem škarohlídům, nepřejícníkům, chronickým ktitikům a závistivcům!
Rozbalit vlákno
11
2. 2. 2008 01:19
Re: Bravo Škoda
tomu nerozumim. Jak muze video z testovani dokazat porovnanischopnost? Videli jsme snad nejake vysledky z tech testu? Teda abych to uvedl na pravou miru. Svym zpusobem se povazuji za skodovkare a Skodu mam rad, ale s timhle opravdu nemohu souhlasit.
anonym
2. 2. 2008 01:34
Re: Bravo Škoda
To je fakt důkaz, hned letím do salónu ( ta ledvinka ti vážně schází >:D )
Avatar - Dragon.001
2. 2. 2008 02:08
Re: Bravo Škoda
To video akorát dokazuje, že se jim povedlo úspěšně zrušit pár škodovek :yes:
Avatar - Ronault.
2. 2. 2008 02:45
Re: Bravo Škoda
Video dokazuje, že Škodovka měla díky VW na koupi kvalitní kamery >:D Taky poukazuje na to, že to měl být příští reklamní tah, běžný od VW :-)
Jinak nic proti, Fobie se relativně povedla. Jen jak koukám kolik rygolů projeli a přitom nepřišli na to, že táhla stabilizátorů prostě nevydrží ;-)
2. 2. 2008 08:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
2. 2. 2008 11:23
Re: Bravo Škoda
A že se nezmíníš o nebrzdícím Volvu 850, které dokonce způsobilo smrt dvou dětí. I o tom automobilka věděla, a závadu potají řešila. Nebo hořící Peugeoty 307... dalo by se pokračovat.
A jak se někdo divil, že Škoda při pravidelných prohlídkách potají mění díly, místo hromadných svolávacích akcí. Tak jednají všechny automobilky, nejen koncern VW. Ono totiž svolávací akce není moc dobrá vizitka pro jakoukoliv automobilku.
3. 2. 2008 07:58
Re: Bravo Škoda
Ale je rozdiel keď sa na VW pokazí skoro všetko skoro každému ako keď sa na Volve pokazia brzdy aj to len raz za čas.
3. 2. 2008 14:22
Re: Bravo Škoda
Bohužel Volvo o problému s brzdami vědělo, protože se ho snažilo několikrát odstanit, aniž by informovali majitele poruchových vozů, které již byly předtím prodány.
5. 2. 2008 06:47
Re: Bravo Škoda
To áno s tým súhlasím naozaj sa nezachovali najsprávnejšie.
neregistrovaný "offroadmanyak"
3. 3. 2008 20:09
Re: Bravo Škoda
taky jak postavit levny auto bez chyb to je vec zcela nemozna.
neregistrovaný "Hooligan 49"
2. 2. 2008 11:13
Re: Bravo Škoda
Jo máš pravdu, že táhla stabilizátorů trpí na našich tankodromech - pardon - podle ministerstva dopravy to jsou silnice >:-[]
neregistrovaný "ojo"
2. 2. 2008 10:09
.
pripravky na otvirani a zavirani dveri jsem vyrabeli my, presne takto drsne testuje napr. i porsche - šot na dsf
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "1nt3GraC2"
2. 2. 2008 15:00
Re: .
akorat mi nepride, ze by s dverma byli schopny prilis trisknout. konkretne u tech zadnich patejch, mi to prislo, ze to je spocitany tak, ze se to akorat zavre, nebo slo jen o to udelat hafo standardnich oteviracich cyklu?
anonym
3. 2. 2008 08:56
Re: .
nejde o triskani, ale o zivotnostni testy, pokud se neco nezdari, tak se musi napr. zmenit konstrukce pantu,omezovacu,zamku...
neregistrovaný "lanka"
2. 2. 2008 22:35
Re: .
tak si příště dejte bacha na lanka od kliček, serou se neskutečně
3. 2. 2008 13:27
Nejlepsi jsou nove FABIE
Nejlepsi jsou nove FABIE v navodu bude napsano: nepouzivejte lita kola, maji moc velke otvory a muzou zapricinit znecisteni brzd= nefuncnost. To hovori samo o sobe, kdyby tam byli Cesi, kteri jsou koumaci vyresili by to, ale takhle.... kdepak. No a k tomu videu, nedokazuje to nic, protoze jedine co je videt je to, ze plechy drzi a to nema zadny vliv na beznecnost, vsadim se ze ty auta meli ty plechy natvrdo privarene primo k ramu aby nahodou neupadli behem nataceni.... plechy k bezpeci nepotrebujes... potrebujes funkcni zavesy, brzdy a robustni kostru, nic z toho tam ale nebylo videt... pouze ty plechy.
Rozbalit vlákno
9
Avatar - Special-line
3. 2. 2008 20:52
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Dovol abych se ti vysmál. Píšeš blbosti. O mokrejch brzách se píše v manuálech už od 80. let a znečištění brzd nezpůsobí nefunkčnost. Jestli chceš pošlu ti odkaz kde sem to rozebíral tuhle causu. Přivařené plechy? Ty jsi ale vtipálek.
4. 2. 2008 12:18
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Nevidel jsi jak se porouchali fabky na severu??? A co z toho automobilka vyvodi????
Avatar - Special-line
4. 2. 2008 12:56
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Podívej se sem a přečti si ten článek a pak ten můj příspěvek. Docela tam dost věcí nesedí co říkáš?

[odkaz]
neregistrovaný "DS"
4. 2. 2008 00:47
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Tebe i kdyby praštil důkaz železnou tyčí mezi oči, tak si ho nevšimneš. To je znak zabdněnců jako jsi ty nebo libovolný nekritický obhájce "toho svého". Nechápu proč se snižuješ k přitroublým poznámkám o navařeném plechu a já nevím co ještě... akorát se tak úspěšně řadíš mezi těch 80% místních plácalů. Nebo si snad myslíš, že vyřčením blábolu stoupne kvalita tvého příspěvku? No, ono vlastně tady ano... čím větší hloupost zde člověk vypotí, tím více volů mu zatleská - a že je jich tady poslední dobou dost a dost.

Jinak k tomu tvému "potrebujes funkcni zavesy, brzdy a robustni kostru, nic z toho tam ale nebylo videt" ... a tímhle si chtěl jako říct co? Že jsi slepý nebo že ses koukal na jiné video? :-) ...zbytek nekomentuju

PS: Prozraď mi proč ses přejmenoval lexusi-hybride? To, že píšeš jak motovidlo změnou nicku nenapravíš.

K redakci... zajímalo by mě, proč se tady zatím neobjevila ta zpráva o brzdách ať už je její pozadí jakékoliv.
4. 2. 2008 12:24
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Zprava o brzdach je, jen staci hledat a mit siroky obzor nekoukat jen na auto.cz, proc? Protoze s hybridem uz nechcu mit nic spolecneho. No ono to spis vypada ze postrelena kachna kejha nejvic a protoze sam uctivas FABKU jako boha tak to vsechno vyvracis. Ukazal nekdo na tom videu o kolik se posunuly jednotlive dily? jak se zdeformovali cepy? Jak vevnitr vypadla pristrojovka? Jak nelze otevrit kufr diky narazu na hromadu sterku?? Nikdo.
neregistrovaný "DS"
4. 2. 2008 21:03
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Prosímtě uklidni se, když píšeš. Jsi v takové ráži, že jsi ani nepostřehnul, že můj dovětek byla výtka směrem k redakci, proto jsem to také uvozoval slovy "K redakci" (čili ne k tobě). Z toho ti musí být jasné, že o té zprávě pochopitelně vím. Jinak to, že už nechceš mít nic společného s hybridem nechápu... ono by se dalo psát i o tom hybridu, nevidím v tom problém, ale smysluplně a hlavně tak aby to nevyvolávalo úsměv. Pokud jde o mého boha, tak mé vyznání nech na mně :-) Já prosímtě Fabii ani nemám, nemám ani nic jiného od Škody a dokonce ani z koncernu, jen jsou Škodovky jedny z aut, které mi mimo jiné přijdou pod ruku v práci, to je celé. ...Jo, kdysi dávno jsem vlastnil (jako každý kdo tehdy měl u nás auto) "stodvácu", "tisícovku" atp :-) (ten zbytek valil na "žigulu").

K tomu videu... myslím, že nebylo účelem videa demonstrovat poškozeni auta při testech, účelem bylo pouze ukázat testovací procedury, které probíhaly na minulé Fábii. Je to promo materiál, tak nevím proč od toho očekáváš, že ti ukážou co všechno se ohnulo.
5. 2. 2008 07:28
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
No jasne ze to ma demonstrovat zkousky, ale jak by to vypadalo kdyby se to na prvnim testu rozpadlo???
Avatar - T613
4. 2. 2008 21:12
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Proč s hybridem nechceš mít nic společného?
5. 2. 2008 07:29
Re: Nejlepsi jsou nove FABIE
Proc? Protoze plno lidi vic resilo me nez auto a jakmile to dojde do takoveto faze uz to tady nema co delat.. toto je server o autech...
neregistrovaný "DjJDRio"
3. 2. 2008 21:17
Booomba
Booomba
Rozbalit vlákno
0