Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tuhle českou Škodu Felicii s osmiválcem už jste viděli?

Možná jste si všimli, že často píšeme o podivných autech. Škoda Felicia, kterou vám dnes ukážeme, si tenhle přívlastek rozhodně zaslouží.
Zpět na článek
30. 12. 2021 23:38
felicia
Díval jsem se na https://kralmotoru.cz/…-uspel-v-americe jak vypadá původní verze a musím říct že ta vypadá o poznání líp. Některé prvky této úpravy se mi ale líbí, takže kdyby se jen decentně některé věci poupravili, tak by to za mě bylo moc krásné auto.
28. 11. 2019 00:10
Jak s timhle kusem na silnici?
Pokud ma nekdo z vazenych nejake tipy..
Mam neco podobneho a sice S100 coupe V8 ..
13. 9. 2019 19:49
Re: Škoda felicia
Máte tam chybu, krásné bylo, už není
13. 9. 2019 16:38
Škoda felicia
Chudáčkové tady přece nejde o to auto,ale oto co dokåže někdo udělat.Kdo v životě nic nedokázal tak to nikdy nepochopí. Uvědomujete si jak ten člověk musel být manuálně zručný.No co dodat ,perfektní práce ,KRÁSNÉ AUTO. :yes:
13. 9. 2019 15:35
felicie v8
Vy co autum vubec nerozumite nekomentujte a uz vubec ne pokud jste zadne vlastnorucne nepostavily. Nemate na to moralni pravo a technicke uz vubec ne. Nazdar a famdim vsem co neco postavily.
13. 9. 2019 12:02
Homologace
S tímhle smí vyjet na silnici? Status veterána to takto ztratilo. Dát takový motor do tohohle auta? Vždyť mu to vpochoduje do zad
Avatar - Jerry.Gunman
13. 9. 2019 08:54
Re: Hnusná osemvalcová kopa šrotu.
Travele, málokdy s Tebou souhlasím - ale tentokráte ano :(
Felicia je milované auto mých dětských let - a když nějakoiu občas vidím, hned je mi tak nějak veseleji na duši. Klidně může být i trošku (civilizovaně) poladěná, upravená a malounko vyšperkovaná.

Ale tohle, tohle mi přijde jako dosti silné zvěrstvo :-( :-( :-( :-(
Co mu to nebohé autíčko udělalo
13. 9. 2019 08:12
Re: Felicie
Vubec nevite, kde vzal karoserii. Treba naopak zachranil zbytky ze srotu. A podle sebe soudite jine, ze?
A za me Felicie neni vubec pekne auto, spis naopak. A kram to byl uz jako novy.
Avatar - CountachSV
13. 9. 2019 07:47
podivnost obludná
to má bejt AC Cobra z ruské garáže?
13. 9. 2019 07:45
Škoda Felicie s V8
Když pominu,že zničil dnes již hodnotného veterána,tak by mě hodně vážně zajímalo,jak na takovém voze dělá STK. Servisujeme americké vozy,jsou zde již dlouho přihlášené,jsou v originálním a perfektním stavu a pokaždé nsrazime na byrokraticky problém. Je vidět,že asi pár fotek a nějakej ten článek medializace a paskvil má známku. Jo a o nějakém bezpečí ani nemluvě. V8 ve škodovce v zadní části. Ale vlastně,vždyť s tím jezdí autor sam,.
13. 9. 2019 06:05
Felicie
akorát zkurvil pěkné auto. jsem proti takovým přestavbám a rozhodně bych povolení k provozu nedal. určitě stačilo pár úplatků
12. 9. 2019 22:28
Skoda Felicia s osmivalcem
Mne sa páči, nebyť socíku, na také autá by sme boli zvyknutí. Viď. americké prerábky z klasických áut.
Avatar - Dzakobo
12. 9. 2019 20:53
To se nepovedlo
Když úpravy, tak v předu vyměnit motor např. za 2.3T od Saabu s odpovídající převodovkou atd., + trochu rozšířit rozchod a upravit podvozek.
12. 9. 2019 20:08
Hnusná osemvalcová kopa šrotu.
Ruky zlámať málo.