Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 18:54
a ani ne tak zlý článek.
Samozřejmě, že je to 35HP a v prvním odstavci se dočítáme že 38, ale nějak se Mára prostě charakterizovat musí. Bez chyb by to bylo už moc. Třeba jednou...
Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 19:42
Já miluju tenhle simplex... >>> pra pra pra… děda s classy https://www.mercedes-benz.com/…edes-simplex-60/
Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 20:07
Vzpomněl jsem si díky tobě, jak jsem seděl v Parsifalu. :-[]
Jestli tohl čte Hamuna, bude si myslet, že jsem byl ve vězení.
Sveřepé Kojoty Zayile Vyly....
Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 20:10
+ další důkaz pro něj, že takhle pěkně bysis sám se sebou nezavzpomínal.... :yes:
Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 20:10
Chávez Zayle Vyly... Jednou budu jezdit v Austrálii a co budu řídit? :D TOHLE CYKA BLYAT !!!

https://www.tatra.cz/…livova-cisterna/ :*) :*) :*) :*) LOVE IN THE AIR PETROLEUM MONSTER DIESEL IN THE éTER …. :D :yes:
Re: Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 20:57
Yes. A já 56ti kolovej ROADTRAIN a votočím ho na boudu u tý červený skály uprostřed LAND DOWN UNDER.A pak nás dostane Hamuna
...že by to nahradil dvěma Teslami model X.
Re: Re: Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 21:27
No ať je to jak chce, já mu ty X modely natankuju doplna, Tím matrem co bude v cisterně Tatřičky (zbytkáč LTO :D ) ale neříkej mu to, ja!? Bude to naše tajemstvo :-* tak! A teď, jako vážně, pšššššš… :-[] :-[] :-( ( Cicerone ty chuju !!! UTOPIL SI HAMUNASAKRU V MODELU X :D ) Co dodat...? Sorry jako !! :D :-! :yes:
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 16. 9. 2019 23:13
Twl tamoje představivost.
Uprostřed australské planiny v proláklině vyschlého říčního koryta leží do pasu petrolejem a mazutem zalitá Tesla X. Uvnitř dvě tím sajrajtem obalená těla. Za volantem jak víme Kojota Há-Muna, japonský konzul. Vedle něj...Kréta P. Greata, která plula kdysi po této řece, než vyschla, na plachetnici. Pak drhla kýlem o dno hrdinný H-muna se dostavil na její SOS, Žel bohu v buši nebyla nabíječka. A tak jsme je museli utratit.
A malý klokan odhopsá do dálky. Nikomu nikdo nechybí, Supi krouží.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Super počin od Mercedesu
| 17. 9. 2019 13:51
FOSTEK THE DIESEL :-!

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku