Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Mazda 6 – tři karosářské verze druhé generace

Před šesti lety představovala první generace Mazdy 6 pro japonskou automobilku jistou formu renesance a nyní nastupuje druhá generace, která má pokračovat ve stopách své předchůdkyně.
Zpět na článek
31. 1. 2008 07:33
31. 1. 2008 08:51
neregistrovaný "Rayman71"
31. 1. 2008 11:45
31. 1. 2008 11:57
31. 1. 2008 12:33
31. 1. 2008 13:31
31. 1. 2008 14:03
1. 2. 2008 11:56
1. 2. 2008 12:00
Avatar - Ronault.
31. 1. 2008 00:19
Auto fajn, ale...
Mě osobně se nová Mazda 6 líbí, jak si poradí s konkurencí, to se teprve ukáže... A proč to "ale"? Ale co ta hudba k videu? Remix od Manu Chao a s anglickým textem, no nevím, ale spíš mě to rozesmálo >:D >:D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - skejpa
31. 1. 2008 01:01
Re: Auto fajn, ale...
me se nova mazda 6 taky libi a hudba se mi taky nezdala vhodna. ale co zarazi me je, ze tohle video je stary uz pekne dlouho a ted je to najednou novinka... :-) ale budiz...
Avatar - Blue Sun
31. 1. 2008 07:33
:)
Jak mám radši světlé barvy, tak téhle mazdičce sluší spíš ta tmavá, kterou nosí kombík...
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Rayman71"
31. 1. 2008 08:51
Re: :)
Nesouhlasim, videl jsem je na autosalonu v Bruselu a svetla barva, zejmena lilac silver je pro M6 nejvhodnejsi. U tmavych barev zanikaji napr. detaily mrizek.
Avatar - Ghostyx
31. 1. 2008 11:45
Nova 6
Je to nadherny auto, stejne jako CX-7. :yes: Co vic, tady se Mazda jiz konecne poucila a dava do vybavy vse myslitelne co je dnes napr. u evropskych aut bezne, jako napr. predni a zadni parkovaci senzory nebo el. sklapeni zrcatek, ktere lze objednat jiz od vyroby, coz napr. v CX-7, kde je to potreba jako sul, lze namontovat az dodatecne a tady na dilnach... El. zklapeni zrcatek nelze namontovat ani na dilne! A znate to... Je to nesmyslny a zbytecny zasah do noveho vozidla, kde se musi neco rozebirat a tudiz se to muze i poskrabat a jinak zkur*it, jak je to tady u nas u tech nasich neumetelu bezne... Nechapu to! Proc to jiz konecne ti sikmovoci trotlove nepochopi a nedavaji to od vyroby! :no: Ale to je tak asi jedina vytka te kare, jinak ale technologicky a hlavne vykonove nema konkurenci... :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - skejpa
31. 1. 2008 11:57
Re: Nova 6
jo to sklapeni zrcatek je prakticka vec. kdyz sem to meril tak by se bez sklopenych zrcatek ani CX-7 nevesla do vrat od garaze a menit je moc nejde kdyz sou na elektriku a jeste k tomu se vysunujou nahoru... >:D
Avatar - Ghostyx
31. 1. 2008 12:33
Re: Nova 6
To mi povidej, ja bydlim v baraku, kde jsou podzemni garaze a ten vstup ma snad jen 2 metry (asi to delali na Skodovky, ci co) a vyjizdet s tim, kdyz tam ten terenni sklon zacina jeste uvnitr v garazich a jeste netrefit zrcatkama futral je opravdu nekdy zabava... ;-) Par lidi tam ma starou nebo novou X5 nebo Touarega a tyto kary jsou jeste o neco sirsi a to je teprv zabava s tim manevrovat... >:D
Avatar - skejpa
31. 1. 2008 13:31
Re: Nova 6
no to verim. zajizdel sem do podzemnich garazich "jen" s mazdou 6 v jednom novym baraku v pardubicich a jako moc mista tam neni ani tak. si myslim, ze nektere zeny budou mit problem i s "mensima" autama nez octavka apod :-) takova A6 allroad mela taky co delat :-) ale kdyz se to umi tak tam zajedes vzdycky. asi jde o cvik. kazdopadne to sklopeni zrcatek se proste hodi...
Avatar - KANKUNEN
31. 1. 2008 14:03
Re: Nova 6
Stejně u CX-7 moc zrcátka nepřečnívají proti bokům.
Avatar - Ghostyx
1. 2. 2008 11:56
Re: Nova 6
Moc ne, to mas pravdu, ale ty podzemni garaze v novych objektech maji obecne moc maly vstup (asi nejaka norma jeste delana dle skodovky ci co) a pro takova vetsi a sirsi auta je to nekdy problem, obzvlast, kdyz je tam velky terenni sklon, ktery treba zacina jeste v garazich... To se potom nekterym "ridicum" pekne pali spojka, kdyz se z garazi vyjizdi... ;-) Pokud to clovek s autem umi, tak no problem, ale napr. u CX-7 zabira spojka hodne nahore (na rozdil od nekterych evropskych premiovych aut) a zvyknout si na to, prave po presednuti z nektereho evropskeho autaku, vyzaduje patricny cvik a cit pro auto, coz nekterym neni tak uplne dano a pak chudak spojka. >:D Staci nekdy vyjizdet za nima a ten smrad, co nasaje klimatizace to je nekdy sila... Je mi lito tech autaku, ale holt nekterym to je asi jedno! Nejlepe to ma vyresen napr. Nissan X-Trail, ten ma takovej system, ktery vam pri rozjezdu do kopce nedovoli autu klesnout i bez pouziti rucni brzdy a to by obecne bodlo u vsech tezkejch aut typu SUV obecne, CX-7 nevyjimaje... :yes:
Avatar - Ghostyx
1. 2. 2008 12:00
Nova 6
Jinak ale, pokud jste nekteri z Prahy, tak nova 6 je jiz k videni na Sporilove u autorizovaneho dealera (nebudu jmenovat, abych nekomu zadara nedelal reklamu)... ;-) >:D
Rozbalit vlákno
0