Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Škoda Octavia IV odhaluje první detaily. Podívejte se na její světelnou show

Přesně týden před oficiální premiérou nové Škody Octavia ukazuje automobilka detaily očekávaného modelu na prvním videu. Zdá se, že se máme na co těšit!
Zpět na článek
4. 11. 2019 15:43
..,jsem až spadl ze židle...
tedy, toe show, takovy wow z toho, že tomu svítí světla :D :-[] parodie na KnightRidera a ještě blbá :D :D
Avatar - iudex
4. 11. 2019 16:08
Re: Promo
Ty si ale detailista - hnidopich (skoro ako white label :D ). Osobne si nemyslím, že je to promo fotka, ale fotka, ktorú niekto vystrihol z toho promo videa (viď jeho 8. sek_nda). A tam je zrejmé, že ide o dynamické svetlá, kde to svetlo "cestuje", teda nie je všade rovnaký jas a farba, k tomu si pripočítaj lom krytu svetlometu, preto ten dojem, že to neladí.
Avatar - Emel
4. 11. 2019 15:49
Promo
Tedy, ono to naživo bude asi v pořádku, ale docela mě překvapuje, že jako promo uvolní fotku, kde na sebe ty dvě části světla úplně nenavazují (ani barevně).
4. 11. 2019 20:49
páté dveře
Zaujali mě páte dveře, které klesají hodně pozvolně. Skoro to až působí jako nějaký shooting brake. Zatím dost zajímavé. :yes:
4. 11. 2019 17:03
konečně v základu?
tak snad budou světla v základu a nebudou z lidí co je nemají dělat socky..
Avatar - Emel
4. 11. 2019 17:03
Re: Promo
Pokud to není promofoto, tak ok.
Avatar - CICERO
4. 11. 2019 17:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
5. 11. 2019 12:01
Re: páté dveře
Na Superbu je to jen tak lehce, tady je to o dost víc. Minimálně to tak působí.
Avatar - Emel
5. 11. 2019 08:37
Re: páté dveře
To už bylo vidět z maskovaných prototypů... Superb to tak má taky.
4. 11. 2019 18:59
A hlavne nech sa neusmievajú a nedávajú prst hore...
za priestor na sedenie vzadu šuhajkovia, čo aj v teniskách majú bradu (sánku) v rovine zo strechou. ;-)
Avatar - Emel
4. 11. 2019 17:21
Re: konečně v základu?
Přední světla dle výbavy, LED nebo MatrixLED. Zadní světla snad LED ve všech verzích, možná bez animace v základu, ale to by mi po pravdě bylo úplně fuk.