Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tesla chystá novou továrnu. Bude stát v Německu

Už v minulosti se hovořilo o tom, že Tesla chystá v Evropě postavit novou továrnu. Dokonce se spekulovalo i o jejím umístění v České republice, nakonec však bude stát u našich západních sousedů.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2019 14:45
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Wine a ty víš o někom mladým, který chce k pásu? Já ne. Ani turek už ne a dát tam imigranta, tak se tam bude jenom tančit a mlátit mezi sebou.
13. 11. 2019 16:48
Re: Tesla sekta?
Ale jo, Tesla sekta je. Ostatně když zajdeš na jiné servery kde se majitelé Tesel scházejí, tak hejtují všechno co není Tesla a spousta lidí co se považuje za fanoušky EV jim v tom sekunduje. Je to kult, stejně jako byl svého času kult zoufalců kolem Apple.
13. 11. 2019 19:01
Re: Tesla sekta?
A čo kult antitesla alebo antiev?
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2019 17:19
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Vysvětlil sis to BLBĚ = jednak po 30ti letech posílání bilionů je komunistama ekonomicky zdevastovaný území východní části země asi na 85% = to už moc motivační neni. Na 75% je přes všechny snahy dodnes produktivita = jj díky komunisti NIKDY NEZAPOMENEME
Německá vláda už desítky let tlačí všechny firmy aby nový podniky budovali v zaostalý východní části. Vlastně z přesně OPAČNEJCH důvodů = než si představuješ :-)
Avatar - WinDiesel
13. 11. 2019 17:10
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Byl jsem v Kolíně v TPCA a byly tam mladý ženský, zvedaly těžký dveře stylem Ripley ve Vetřelci 2, platy jim zvedly takže asi přece jen jo.

Ale v tom Německu, to bude zajímavý ale proto to umístili do východního Německa, tam jsou platy na 75-80% západoněmeckých, tak možná někoho seženou.
Avatar - KANKUNEN
13. 11. 2019 14:43
To zas ta ztráta naroste
Tesla má dvě možnosti, buď ji zničí vodík nebo činské levňochy typu Always. Na prémii nešáhne a Tesla sekta ji neuživí.
Avatar - elektrikar
13. 11. 2019 22:49
Re: Jen letos....
Dál budu jezdit za 0.33Kč/km místo 0.3Kč/km. Za kolik jezdíš ty se svou fosilní boudou? :-[]
13. 11. 2019 17:36
Re: Teslu zničí VW se svými ID
ID zlikviduje prodej modelu 3. Kedy? Uz buduci rok ci rok neskor? Len sa pytam lebo ty v tom mas zjavne jasno. Zatial su to len reci a skutek utek.

Inak mam pocit ze ty si tu minule dal prispevok otom ako hasici potrebovali v Rakusku 11t litrov vody na hasenie Tesly. Bol to samozrejme hoax nejakeho ceskeho platku.

https://www.mojelektromobil.sk/…sic-litrov-vody/
Avatar - xxc
13. 11. 2019 15:17
Re: Tesla sekta?
Ked budu ine znacky updatovat a pridavat funkcie, preco nie :-) Je to len dobre pre rozvoj.
Avatar - CICERO
13. 11. 2019 15:15
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 11. 2019 19:29
Re: Tesla sekta?
Ano, o tom právě píšu. Roky se tam řve že Tesla je průkopník a že ostatní automobilky EV nevyrábějí. Když začnou vyrábět, je to špatně a řve se dál. Je to způsob jak se vymezit vůči ostatním. Paradoxní je že podobné názory zastávají lidé co v Tesle nikdy ani neseděli.
13. 11. 2019 15:03
Teslu zničí VW se svými ID
Nemyslím si, že Tesla nabídne auto pod 30000€.
Tesly od 45000€, tento základ je tak akorát pro čtenáře auto.cz.

Pro ostatní je zde VW se svými ID.
Avatar - WinDiesel
13. 11. 2019 17:14
Re: Tesla sekta?
Tesla sekta nenávidí dokonce i vše ostatní elektrické.
13. 11. 2019 15:07
Re: Tesla sekta?
Žádná Tesla sekta není. Ti lidé klidně přejdou k jiné značce, jakmile ostatní začnou vyrábět EV a ani VW ještě nezačal.
14. 11. 2019 09:52
Re: Tesla sekta?
... aj tu je par takych / asi 4ks /, ktori hejtuju EV od inych vyrobcov a ospevuju Teslu... ale paradoxne si ju nemozu dovolit kupit
Avatar - pradeda777
13. 11. 2019 16:46
Jen letos....
....elektřina podražila o 10%. Co bude dál....???
Avatar - WinDiesel
13. 11. 2019 17:16
Re: Jen letos....
… jako v Kalifornii, podraží o 50%, zatímco v okolních US státech o 2,5% :-! :-!
Avatar - WinDiesel
13. 11. 2019 14:41
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
… a neudělali východoněmečtí soudruzi chybu?
… aby nezjistili že továrna je plná robotů a lidi nepotřebuje :-!
Avatar - WinDiesel
13. 11. 2019 17:15
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Oni se zničí navzájem. ID zlikviduje prodej modelu 3 a model 3 nedovolí VW dobře prodávat ID.
16. 11. 2019 23:02
Pracovní síla
A kdo v tý fabrice bude dělat, roboti to nezvládnou a pochybuju že němci tak to vypadá, že bude kam umístit uprchlíky, takže lágr.
14. 11. 2019 17:16
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Já se tě neptal na důchod, na Maláčovou, na průmyslovou revoluci. Ptal jsem se na jednoznačnou odpověď na otázku. Nápovědu si strč někam.
14. 11. 2019 17:13
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Ne. Neznamená.
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 15:40
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Myslíš s křišťálovou koulí? No to asi může :D

Hele znamená to žes nepochopil rozdíl mezi prognózou na základě ZNALOSTI = a VĚŠTĚNÍ z koule? ;-\
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 15:35
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Nojo tohle vysvětluje že píše ty mě: "Půlka toho co napíšeš je ***" :-)

Tak zas s nápovědou = viz já 14:18 2. odst. 2 věta
14. 11. 2019 15:05
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Prognózu dění o ekonomice může dělat i Pepek Vyskoč co neumí ani psát a číst.
14. 11. 2019 15:03
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Je to hoax? ANO/NE
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 14:22
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Tak jo = čísla v sazce sou o štěstí, prognóza dění v ekonomice = o znalostech

To ty ses to snažil sloučit do jedný křišťálový koule
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 14:18
Re: Teslu zničí VW se svými ID
To máš fajn = možná to trochu blbý bude v důchodu. I když díky politikum Maláčová apod. = my státní důchod už mít nebudem :D
To je taky ekonomická znalost = důchody se přes kecy populistickejch politiků = budou muset v poměru k průměrnýmu platu SNÍŽIT. To je eště daleko bolavější nepříjemnější téma = než že příští už vlastně běžící průmyslová revoluce u nás přinese ztrátu statisíců míst = dobrej černej humor že lidi ničili stroje a protestovali už při tý 1. průmyslový revoluci, bych čekal že v 21. století a při dostupnosti dnešních znalostí to bude lepší = a až tak moc ne ;-\

A poslední věc = tak si přečti mý komenty od začátku = napsal sem že Krone Zeitung je BULVÁR. Ty hoax a populismus = sem jen doplnil = vnímám to jako společný téma. A pěkně průšvihový

Neodpověděl si hlavně na to = viz já 13:57 = čimž sem myslel jestli ti došlo ŽE to je prostě BULVÁRNÍ pojetí textů = ÚMYSLNĚ bulvární. A že to na https://manipulatori.cz/ víceméně správně osvětlili = což je jejich práce a když si projdeš víc článků = je to záslužná práce

Tohle byla víceméně kravina = sou tam násobně horší levárny prasárny oblbování atp.
14. 11. 2019 14:15
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Já neutíkám a nemám se před čím spasit. Zeptal jsem se jestli máš křišťálovou kouli a ty si mi řekl, že je to o znalostech. Vše bylo řečeno. Není od čeho utíkat.
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 14:12
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Dobrá osvědčená taktika = spasit se útěkem :-)
14. 11. 2019 14:11
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Tak to promiň, přehlédl jsem to. Je mi 38 a nedělám posledních deset let nic.

A poslední věc. To že je něco bulvár, není přece automaticky potvrzením toho že to byl hoax.
14. 11. 2019 14:10
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Samolibej a jízlivej je tvůj styl psaní, ne ta předpověď. Stříká z toho mindrák na sto honů a mě s podobnýma lidma nebaví diskutovat. Půlka z toho co tu píšeš jsou jen ***. Senil na hradě ti je dost podobnej, jenže to ti naštěstí nikdy nemůže dojít, stejně jako jemu. A tak se oba můžete do nekonečna opájet svou chytrostí. Měj se fajn.
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 14:06
Re: Teslu zničí VW se svými ID
No já NEděkuju = ty si NEodpověděl

Kolik je tobě a co děláš?

Myslim že s nápovědou a odkazama = si CO tohle BYLo už dáš dohromady. Pro mě = klasickej bulvár
Pro spoustu lidí = TO co CHTĚJ číst
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 14:04
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Tak aspoň na něčem SHODA = senila na Hradě vnímáme stejně :D

Ale co a jak zhruba bude v 4. průmyslový revoluci = to sou fakt jen znalosti a analýzy. Můžou bejt různý odchylky politik dokáže dost věcí pokřivit ovlivnit = ale v zásadě to prostě SEDÍ

A je to prostě o znalostech = na tom neni nic samolibýho ani jízlivýho = desítky nebo asi spíš stovky tisíc lidí jen tady v ČR to ví stejně jako já.
14. 11. 2019 14:02
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Dík za odpověd. Takže on to byl hoax? Z čeho to vyplývá?
14. 11. 2019 13:56
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Ty seš tak samolibej a jízlivej, to snad neni ani možný.

A tvoje prohlášení: zkus si někde sehnat znalosti. Jako bych viděl Zemana když tohle vždycky někomu řekne a pak plácne nějakou totální kravinu. To s tebou samozřejmě nesouvisí, ale hned mi to vytanulo na mysl.
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 13:53
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Tu nemám ale klidně pučil. Tohle ale neni o kouli ale o znalostech = zkus si je někde sehnat = ty se pučit nedaj :-)

Takže = robotizace přinese desítky milionů ZRUŠENEJCH míst = robot je na většinu tuctovejch monotónních LEPŠÍ než jakejkoli člověk

Ale současně s tim že u nás ca 3/4 milionu míst ZMIZÍ = tak se i část novejch míst ZRODÍ

I když se ti to tak zdá = souvislost s tipem ve Sportce to nemá žádnou ;-)
14. 11. 2019 13:48
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Půjčil bys mi někdy tvou křišťálovou kouli? Mrknul bych se jaký padnou čísla ve sportce.
14. 11. 2019 13:43
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Tak jsme se shodli že to hoax českého plátku nebyl. Ta omáčka kolem nebyla třeba. Ale už sem na to u tebe zvyklej. Jinak je smutný pokud server který má upozorňovat na manipulace pracuje takto.

Kolik ti vlastně je a co děláš? A máš i jiný zájmy než auto.cz
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 12:56
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Nojo to je s některejma lidma těžký = tak S VYSVĚTLIVKOU: Kronen Zeitung je BULVÁR

Bohužel POPULISTICKÝ žvásty politiků a KECY bulvárních médií maj obří vliv = kdo by chtěl kvalitní odbornej text = chceme přece BOMBU
Děs běs hrůza jak úspěšně se chytly třeba Parlamentní listy ;-\

A to nemluvim o úplnejch hoax zdrojích = takže citovat BRAK je prostě furt jen BRAK. Ale eště horší sou ty hoaxy a vůbec kam moc žurnalistika propadla = a velký části lidí se to LÍBÍ = že si vlastně můžou najít TO CO CHTĚJ. Jak co je v reálu = je moc nezajímá. HLAVNĚ že najdou něco na podporu toho co SI sami myslí :-)

Čest médiím a zdrojům který dělaj svou práci = nepopulisticky :yes:

Já osobně sem spíš na vodík a tam vidim snad i hodně zajímavou budoucnost = nejen aut. Ale ten fanatickej boj PROTI elektroautum = to je smutný

U nás má ten co stát řídí jako svou firmu zájem aby tu jezdily auta se spalovacíma motorama = je to pro něj OBŘÍ byznys. Takže podporuje tohle oblbování = a bohužel s úspěchem. V pokrytí dobíjecíma místama sme se díky tomu dostali na poslední místo v Evropě = teda spolu s Rumunskem
Velmi pozadu sme i s vodíkovejma čerpačkama = zatim tu neni ani jediná schopná plnit současný osobní auta. Prostě zájem předsedy vlády je = jeho vlastní byznys :no: :no:

Jinak viz aktualizace na konci https://manipulatori.cz/…-hasili-tri-dny/
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 12:11
Re: Jen letos....
pradědo = dál bude zjednodušeně VŠECHNO ZDRAŽOVAT :-)

Von ani ten benzín nestojí co stával... když si za holkama běhával ;-)
Avatar - Hammunasakra
14. 11. 2019 13:57
Re: Teslu zničí VW se svými ID
No tos TAKY POCHOPIL BLBĚ ;-)

Převzatej hoax = je furt hoax. Maximálně můžeš rozlišovat jestli si ten hoax sežral i s navijákem = si trochu hloupej a si v tom trochu nevinně prostě jen si na to skočil, nebo ho šíříš úmyslně

Viz reakce echo24 = co myslíš ty? :-!

Dělám editora = poznat blbost a hoax = je tak trochu moje profese :-)
Kolik je tobě a co děláš ty? Mám zájem zábavu a profesi HIFI = teda audiovizuální techniku. A trochu mě baví i auto-technika = má to občas až překvapivý analogie
14. 11. 2019 10:46
Re: Jen letos....
Nevim. Nikdy jsem to nepočítal. Za 0.3 kč to ale jistě nebude.
14. 11. 2019 10:45
Re: Teslu zničí VW se svými ID
Pokud to byl hoax tak určitě ne českého plátku. Ten to totiž převzal o německého.
Avatar - Hammunasakra
13. 11. 2019 17:20
Re: Germáni a hejsek ze saponátu JAR
Hlídat roboty bude jen zlomek = jen u nás dík robotizaci přijde v příštích pár letech o místo asi 3/4 milionu lidí

Edit: Ty MÍNUSY = to nezměněj :-! :D
Avatar - CICERO
13. 11. 2019 14:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Zetti
13. 11. 2019 17:20
Re: Tesla sekta?
Vodik? Sem si vzpomnel na jedno nedavne video https://youtu.be/v_iRggPS3S4
treba i to je budoucnost.
jen si palcuj me nena