Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault bude v Maroku vyrábět deriváty Loganu. Nissan lehké užitkové vozy

V marockém Tangieru budou vznikat auta odvozená z platformy Loganu a nových platforem Nissanu. Vyroste tam společná továrna Renaultu a Nissanu. Automobilky uzavřely jednání s tamní vládou podpisem konečné dohody.
Zpět na článek
22. 1. 2008 08:18
neregistrovaný "Ada je zase tady"
22. 1. 2008 08:35
neregistrovaný "mates"
22. 1. 2008 10:09
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 1. 2008 10:07
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 1. 2008 15:35
anonym
22. 1. 2008 15:37
neregistrovaný "Vel Satis"
22. 1. 2008 18:52
neregistrovaný "Ada je zase tady"
neregistrovaný "Ada je zase tady"
22. 1. 2008 08:18
To bude vyhra!
Rendlik od arabu... Etalon kvality >:-[]
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "mates"
22. 1. 2008 08:35
Re: To bude vyhra!
Ado, nedelej ze sebe vetsiho v.ola nez ve skutecnosti jsi. Tvoje zboznovane VW vyrabi ty svoje plecky taky v kdejaky dire. Dela to kazdej, tak se hod do klidu. Mohlo by se ti stat, ze se stanes zdejsim etalonem blbosti :no:
Avatar - T613
22. 1. 2008 09:28
Re: To bude vyhra!
a já myslel, že už je jejich führer :*)
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 1. 2008 10:09
Re: To bude vyhra!
:yes:
Avatar - Ronault.
23. 1. 2008 00:37
Re: To bude vyhra!
To on už je dávno >:D :yes:
neregistrovaný "Culdaraztriptaco"
22. 1. 2008 10:07
Re: To bude vyhra!
Nenajde se diskuze,u které by si nepoplival Renault,už se uklidni,nebo ti spadnou trenýrky,führere.Ten tvůj milovaný VW je taková šunka,že ani nemá svoji stáj v F1,protože co se týče motorů,tak je to propadák-kvůli VW jsou motory u škodovek splašené sekačky na trávu(ne,že by mně to vadilo >:-[]
anonym
22. 1. 2008 15:35
Re: To bude vyhra!
Já bych ani neplísnil Ádika za jeho přílišnou loajalitu k jedné značce. Tím ukazuje svoji malost. Více mi vadí, že trvale hází špínu na Renault, aniž by kdy bjektivně vysvětlil důvod.
Povídačkám jako že jedna paní....něvěří ani mimino.
Spíše polemizuji s názorem, že se stane zdejším etalonem blbosti. No já myslím, že už jím je.
:no:
Jinak spuštěním dalšího závodu, tentokrát v Maroku Renault jasně ukazuje, že jde za svým vytčeným cílem.
Myslím, že některým ortodoxním ...filům nejdou takové info do krámu. Předpokládám, že za 5, ale spíše 10 let bude situace na trhu s autama zcela jiná.
Pejme Renaultu úspěch. Tvůrce automobilů, celou řadou jiných neustále vykrádán si to zaslouží. :yes:
neregistrovaný "Vel Satis"
22. 1. 2008 15:37
Re: To bude vyhra!
To jsem byl já. :-)
neregistrovaný "Ada je zase tady"
22. 1. 2008 18:52
Re: To bude vyhra!
Ano, "Pejme" rendlíku úspěch. Tenhle tvůrce kreatur si to už jen pro svou bohatou historii zaslouží. Ovšem zatím bohužel vše dělá proto, aby se úspěch nedostavil. Vzhledem k tomu, že situace na trhu bude už za pár let skutečně zcela jiná, měl by se svou špatnou pověstí začít zatraceně něco dělat. Především začít dělat jednoduchá, kvalitní spolehlivá auta, která nemají zrůdný design vně i uvnitř, auta, která nestojí každou chvíli v servisu a m.j. i zajistit, aby se značkové servisy chovaly k zakazníkovi skutečně jako k zákazníkovi a ne jako k obtížnému hmyzu. Dosavadní kroky, jako například stržení dost vysoké kvality Nissanu do podprůměrné "kvality" á la rendlík a syn, jakož i zahájení výroby vozů v Maroku takovému vývoji bohužel nenasvědčují. A tak nakonec zase rozhodne jen spotřebitel. Trh nehledá absolutně perfektní auta, ale auta s vyváženým podílem nadčasového designu, kvality, ceny, výkonu a jízdních vlastností. A ať už se to rendlíkovcům líbí, či ne, konstatuji, že jestliže v poslední době rostou ekonomické výsledky koncernu VW 3 x rychleji než u rendlíkovců, potom to holt o něčem vypovídá. Tož tak, guys.