Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Příběhy s podvodnými ojetinami. Když zaplatíte a auto nedostanete

Lepší varianta je, když za své peníze dostanete horší auto, než prodávající sliboval. Takže zaplatíte třeba o 30 procent víc. Ti nejrafinovanější podvodníci dokážou zařídit, že zaplatíte, a auto nedostanete žádné.
Zpět na článek
14. 12. 2019 17:04
"Šikovní" obchodníci...
....kdyby se živili poctivě, určitě by na tom byli lépe.... :-!
Rozbalit vlákno
0
15. 12. 2019 21:10
Podvod bmw X5
Bohužel já jsem byl jedním z těch podvedenych s tímto zánovní bmw x5! Postupoval jsem extrémně opatrně a vše předem prověřil, v autech podniká 15 let a s takovým případem jsem se nesetkal.!! Organizovaný perfektně provedeny zločin! Bohužel 1.500.000. Kč v tahu. Děkuji za nutné bankovní převody při částce vyšší než 10.000€ a bezpečné bankovní převody..🙄🙄🙄, bych blil, jak se tohle v dnešní době může stát.. Prostředí pro velké podvodníky jako dělané..
Rozbalit vlákno
0
19. 12. 2019 21:21
Leasing v nemecku
No, predem je nesmysl ze by vubec auto na leasing prodaval sam majitel/manazer firmy, system leasingu v nemecku znam a VZDY se leasingove auto vraci zpet a prodava ho sama leasingovka. Jeste jsem neslysel ze by jeho pronajimatel hledal kupce (V nemecku jsou z 99% procent fir. auta na operativni leasing)
Pokud takto drahe auto tak v nemecku nejlepe od dealera BMW, takzvanych “leasing rücklauferu” maji vzdy dost..
Rozbalit vlákno
0

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku