Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kalendář Pirelli 2020 je v ČR a hledá Julii. Nechybí hvězda Stmívání ani Hermiona

Kalendáře Pirelli jsou už dnes kultovní záležitostí. Jeho nejnovější vydání bylo slavnostně odhaleno ve Veroně, do Česka zamířil jediný kus.
Zpět na článek
Avatar - lordlord
13. 12. 2019 17:33
xcv
normálně jsou to pěkné holky, ale nafoceny jsou jako příšery
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 21:24
Re: Kalendář Pirelli
No a ty podle asi tisíce příspěvků a počtu HL na kterých figuruješ .....dnes nechám nedopovězeno.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 21:14
Re: Kalendář Pirelli
Podle asi tisíce příspěvků = si stejně jako white...

No sem fakt zvědavej co teda white a jemu podobný když ne ty = na tu radikální změnu kterou koncern chystá

A že jí VW po tak gigantický investici bude tlačit i přes politiky = to je jasný. Fakt sem zvědavej

Nejsem fanda EV ale taková Tesla 3 už mi přijde hodně zajímavý auto
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 21:05
Re: Kalendář Pirelli
Co chceš slyšet? Neplánuji EV, ať ho staví kdokoliv.
Moc mě těší tvá brilantní dedukce že jsem VW ultrafans, přesto, že jsem si nikdy VW nekoupil a ani to neplánuji, ba naopak koukám po Toyotě, možná MB, možná Mazda. No jo, to jsme my, VW ultrafans.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 20:52
Re: Kalendář Pirelli
No trochu stejný je to s koncernoVWejma modelama a Evropou :D

Ale jo tady máš po delší době PRAVDU :yes: :-!

Bohužel i já s Evropou = včetně tý Dacie ;-\

A fakt sem ZVĚDAVEJ na to EV VW = nenapovíš mi?
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 20:40
Re: Kalendář Pirelli
Blbosti píšeš ty. Civiců i CR-V se v USA prodá zhruba totéž, co ve zbytku světa.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 20:21
Re: Kalendář Pirelli
Tos napsal blbost = amíci vs CELÁ PLANETA je zhruba rozdíl jako my evropani vs CELÁ PLANETA ;-)

No a na týhle PLANETĚ Civic i ty Hondy SUV = přesto že se tobě a tVWýmu druhovi nelíbí = docela HODNĚ frčí

Naopak PROTI SVĚTU je dost anomálie naše malá Evropa = tady roste nejvíc ta Dacia
ZajímaVWý to bude během pár let https://www.seznamzpravy.cz/…lion-korun-82822 sem hodně zvědavej na ultrafans tvýho a whitova typu

S tim Trumpem bacha = zrovna si napsal že s nim máš společnej názor a bacha aby jich nebylo víc :-)
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 20:14
Re: Kalendář Pirelli
Nemám ti k Civicu co házet - mě je buřt, proč si amíci v konkurenci amerických aut kupují americký Civicy a CR-V. Já žiju v Evropě a vybírám si podle svýho vkusu v konkurenci aut na evropském trhu.
Trump je - zcela bez snahy urážet - imbecil. Zajímaly by mě jeho testy IQ.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 19:53
Re: Kalendář Pirelli
Dík za přihrávku = jo to je část tý sociální skupiny volící Trumpa :*)

Hele radši hoď něco k Civicu = mě se Hermiona líbí je mi už od mala sympatická = nojo no :-)

Nejen letošní pojetí kalendáře se ti nelíbí = ale kalendářů typu na kterej vzpomínáš = je furt dost :-!
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 19:28
Re: Kalendář Pirelli
https://www.novinky.cz/…vladani-40306936 víš jakou sociální skupinu Trump oslovuje nebo? ;-)
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 17:52
Re: Kalendář Pirelli
:D jj, pak by byl dostatečně korektní.
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 15:23
Kalendář Pirelli
Jen vykastrovaný pohrobek. :no: