Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Kalendář Pirelli 2020 je v ČR a hledá Julii. Nechybí hvězda Stmívání ani Hermiona

Stanislav Kolman Stanislav Kolman 12. 12. 2019 • 09:41
29
15
Zobrazit náhledy (29)
Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Emma Watson Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Chris Lee Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Chris Lee Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Chris Lee Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Indya Moore Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Indya Moore Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Indya Moore Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Kristen Stewart Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Kristen Stewart Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Kristen Stewart Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Mia Goth Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Mia Goth Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Mia Goth Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Rosalia Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Rosalia Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Rosalia Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Stella Roversi Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Yara Shahidi Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Yara Shahidi Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie": Yara Shahidi Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie" Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie" Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie" Kalendář Pirelli 2020 s podtitulem "Hledání Julie"

Kalendáře Pirelli jsou už dnes kultovní záležitostí. Jeho nejnovější vydání bylo slavnostně odhaleno ve Veroně, do Česka zamířil jediný kus.

Sedmačtyřicátá edice kalendáře Pirelli nese označení „Hledání Julie“ a má podobu knihy o 132 stranách s barevnými i černobílými fotografiemi. Tvůrcem díla je italský fotograf Paolo Roversi, jenž čerpal inspiraci z dobře známého Shakespearovského dramatu. Kalendář dává najevo, že Julie se skrývá v každé ženě a myšlenku posílá do světa prostřednictvím hereček a modelek, například Claire Foyové, Stelly Roversiové, Kristen Stewartové (Stmívání) či Emmy Watsonové (Hermiona v Harry Potterovi).

Letos je to vůbec poprvé, co se kalendář představuje ve spojení s 18minutovým filmem. V něm se Roversi ujal role režiséra, který zpovídá uchazečky o roli Julie. Výběr probíhá ve dvou fázích: nejprve herečky přichází na scénu bez make-upu a kostýmů a soupeří o roli Julie, čímž prý odhalují svou intimní a osobní stránku. Ve druhé fázi si oblékají kostýmy a stávají se z nich ony Julie.

Exkluzivitu kalendáře garantuje především omezený počet kusů, přičemž každý má své pořadové číslo. Kalendář se navíc nedostane do volného prodeje, společnost Pirelli jej věnuje významný světovým osobnostem. Šanci ale máte i vy. Několik výtisků putuje do aukce a výtěžek podpoří charitativní projekty. Jedna taková dražba proběhne 19. prosince v České republice.

„Máme před sebou již devatenáctou dražbu kalendáře Pirelli v České republice a vždy byl výtěžek věnován Masarykovu onkologickému ústavu,“ uvádí Zdeněk Vacl, marketingový manažer Pirelli Tyre Czech. „Prostřednictvím všech dosavadních aukcí kalendářů Pirelli totiž myslíme na všechny, kteří potřebují naši pomoc. Celkem jsme takto získali již čtyři miliony korun,“ dodává závěrem.

Témata
Avatar - lordlord
13. 12. 2019 17:33
xcv
normálně jsou to pěkné holky, ale nafoceny jsou jako příšery
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 21:24
Re: Kalendář Pirelli
No a ty podle asi tisíce příspěvků a počtu HL na kterých figuruješ .....dnes nechám nedopovězeno.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 21:14
Re: Kalendář Pirelli
Podle asi tisíce příspěvků = si stejně jako white...

No sem fakt zvědavej co teda white a jemu podobný když ne ty = na tu radikální změnu kterou koncern chystá

A že jí VW po tak gigantický investici bude tlačit i přes politiky = to je jasný. Fakt sem zvědavej

Nejsem fanda EV ale taková Tesla 3 už mi přijde hodně zajímavý auto
Avatar - _Karel_
12. 12. 2019 21:05
Re: Kalendář Pirelli
Co chceš slyšet? Neplánuji EV, ať ho staví kdokoliv.
Moc mě těší tvá brilantní dedukce že jsem VW ultrafans, přesto, že jsem si nikdy VW nekoupil a ani to neplánuji, ba naopak koukám po Toyotě, možná MB, možná Mazda. No jo, to jsme my, VW ultrafans.
Avatar - Hammunasakra
12. 12. 2019 20:52
Re: Kalendář Pirelli
No trochu stejný je to s koncernoVWejma modelama a Evropou :D

Ale jo tady máš po delší době PRAVDU :yes: :-!

Bohužel i já s Evropou = včetně tý Dacie ;-\

A fakt sem ZVĚDAVEJ na to EV VW = nenapovíš mi?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud