Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: K mání je vzácné BMW M5 s V10 a manuální převodovkou. A není ani tak drahé

Určitě víte, že poslední tři generace BMW M5 se v Evropě prodávaly a prodávají výhradně s automatickou převodovkou. Přesto existuje šance, že se dostanete M5 s manuálem, která není stará 16 a více let.
Zpět na článek
9. 4. 2020 00:47
disel gate
ten lakýr co stříkal naráznik byl kdo?
1. 4. 2020 15:21
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
...musím se usmívat, když si představím jak dnes vypadá tehdejší A6 (vyjma solitérního Allroadu), byť tehdejší E-Klasse byla vyjma W124 asi nejhezčím Ečkem všech dob a dal bych ho na stejnou úroveň k divočejší e60.
Jak vypadá tehdejší japonská nebo americká konkurence radši až na výjimky pominu.

Ano, exteriér e60 beru dodnes jako velmi zdařilý počin a to se mi líbila jak e39, tak nástupnická F10. Interiér jedině po FL a ani tam není žádným úžasem, ale třeba vedle jinak moc hezkého vnitřku E s již tehdy pěkně fungujícím rozhraním iDrive.
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 14:40
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
"Jak jde o bmw na auto.cz kritika musí jít stranou". Ale prdlajs. Měls vidět, co jsem psal na net v roce 2003, když ji ukázali. Měl jsem tehdy po sobě dvě E39 a chtěl zase pětku, ale kvůli designu jsem málem koupil hondu legend. Trvalo mi rok, než jsem E60 nějak skousnul a koupil ji. Jen prostě dnes musím před Banglem smeknout, já jsem to tehdy neviděl, on ano, to auto naplnilo do puntíku význam slov futuristický design. Po tehdejším legendu neštěkne pes. ;-)
Avatar - Alf1k
1. 4. 2020 13:18
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Na téhle staré 5er je do dnes krásně vidět, že design je věc individuální, přesto jak jde o BMW na auto.cz kritika musí jít stranou ;-)
,,nikdo by se nehádal, že to není loňský model” - respektuju názor, ale i vedle minulé 5er mi to přijde jako špatnej vtip, vedle aktuální nemám slov.
,,vedle akt. modelů konkurence se E60 neztratí” - to opravdu neztratí, tenhle ošklivej ksicht pozná každej na dálku a bohužel bude na českých silnicích ještě dlouho strašit. Interiér nemá s prémií společného nic. Bangleho “vlna” na palubovce vypadá jak výsledek divokého drogového mejdanu, nechápu, jak mu mohl tento výtvor projít. :-[]
Tato M5 má skvělej motor a zvuk, jízdně auto asi taky nezklame. Obyčejné modely se zavřenejma očima dobré ve své době s interiérem nehodným označení prémie ;-)
Avatar - KANKUNEN
1. 4. 2020 11:30
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
To je přesně. To auto se mi nikdy moc nelíbilo, ale teď po letech musím uznat, že stále není staromódní a umí stále vypadat prémiově. A nejvíc je to poznat na 3er, A4 z tédoby zapadla mezi Astru a Cedník v kombíku, ale 3er uměl prémiově i parkovat.
1. 4. 2020 10:09
Re: Nepřijde levněji
už přesně nevím, chodil ke mě cvičit do fitka před pár lety. ale asi by mělo fungovat obojí?
Avatar - speedfred
1. 4. 2020 09:45
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
...že ten Arese si vždy niečo nájde. ;-\
Avatar - speedfred
1. 4. 2020 09:43
Re: Nepřijde levněji
A akú prevodovku tam dal? Z US verzie alebo nejakej 550i ?
Avatar - speedfred
1. 4. 2020 09:42
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Údajne ani špéra na tom s výdržou moc není dobre ale až to všetko funguje to musí byť balzám na dušu. Hlavne s nejakým laďákom. Však si to mal trocha v menšom. :-)
Súhlasím s Vami že pekná e60 je stále hodne pohľadné auto až na ten pred FL introš,potom to už bolo trocha lepšie.
Avatar - wakantanka
1. 4. 2020 09:40
Re: Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Presne tak, Banglov rukopis mali jemne vylepšovať a mali by u 5er čo do designu vystaráno.
1. 4. 2020 08:58
Re: Nepřijde levněji
vím to, protože kolegovi odešla SMG a potřeboval novou a nakonec to vyřešil přestavbou na manuál....
1. 4. 2020 08:47
bílá
Ta bílá je nějaká podezřelá, taková ušmudlaná v detailu. Je to prý rok 2009 a přitom má starý infotainment CIC...
1. 4. 2020 08:35
Re: Nepřijde levněji
To samozřejmě přijde ;-)
1. 4. 2020 08:30
Nepřijde levněji
si nechat evropský model přestavět na manuál?
1. 4. 2020 08:15
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
V10 je choulostivější, kamarád musel u auta se 140tkm kupovat nový polomotor. Ale M6 si nechává, byť se SMG ;-)
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:58
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Ty voe, to auto je sen každého tradicionalisty tvého typu, atmosféra z formule, manuál, dokonce manuální ručka! Ty bys měl být první, kdo bude těm Holanďanům rvát ruce... :D
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:56
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Domů bych to asi nechtěl, ale ten manuál v tom bych si zkusil docela rád. ;-)
1. 4. 2020 07:54
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Ale úplně nejvíc je ta strojovna. Když jsem jí loni jel v M6, dostal jsem orgasmus :-!
Avatar - Dinar
1. 4. 2020 07:40
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Právě na E60 je vidět Bangleho vizionářství, to auto vypadá moderně i po skoro dvaceti letech, stačilo by vyměnit optiku za led, a nevědět o existenci dalších dvou generací, nikdo by se nehádal, že to není třeba loňský model. Podívej se, jak vypadají akt. modely konkurence, vedle nich se E60 designově neztratí. Jiná věc je interier, ten mohl hezky vypadat na skicách, v reálu je to bída.
1. 4. 2020 06:59
hruza
Tohle báčko je fakt votřesný. Lepší je se koukat jinam.
1. 4. 2020 04:29
Re: Svezení to bude jistě parádní, ale...
Ty máš furt něco, zrovna e60 vypadá do dnešních dní stále velmi dobře. ;-)
31. 3. 2020 21:58
Svezení to bude jistě parádní, ale...
...Baenglovský designový hnus by mi nesměl přes práh!!! :-O :-( :no: