Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak šetřit s tankovací kartou: Udržte si láci i po zdražení!

Aktuální nízké ceny paliv nebudou na totemech věčně. Pokud si chcete i do budoucna zajistit atraktivní ceny, pořiďte si tankovací kartu. A máme i tip, jak ušetří staromilci, kteří chtějí platit výhradně hotovostí.
Zpět na článek
20. 4. 2020 08:59
Re: Benzina
S kartou Benziny to resim tak, ze natankuju, pred placenim u kasy si necham prevest potrebny obnos na Benzina kartu a pak zaplatim Benzina kartou.... trosku zdlouhave, ale sleva mi za to stoji.
Avatar - Mokrous
21. 4. 2020 01:01
Re: Benzina
Přesně tak. Celá 1,- Kč slevy na Verva 100 už několik let mi za těch 30 vteřin navíc stojí...
19. 4. 2020 21:23
Benzina
"Karty s otevřeným kreditem a odloženou splatností cílí hlavně na firmy, kde se faktura za odběry zasílá až po ukončení zúčtovacího období. Ale mají smysl i pro soukromníky, kteří s nimi také ušetří, když dostatečně dokážou poskytovateli svou bonitu."

Tohle asi pro soukromníky není moc dostupné. Třeba u Benziny musíte mít měsíční spotřebu aspoň 500l a při registraci chtějí IČO.

Nicméně už mi několikrát u Benziny nabízeli jejich kartu, ale žádnou takovou kartu nechci. Pokud by to byla klasické zákaznická karta, jako má třeba shell, tak OK, ale benzina to má jako běžný účet. Musíte tam teda na účet poslat peníze a pak z toho můžete platit.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud