Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: SsangYong Korando přijíždí v akční verzi. Za málo peněz dá bohatší výbavu

Na český trh míří akční model Korando Style+. Rozšiřuje standardní výbavu o několik prvků, přesto základní cenu drží pod půl milionem.
Zpět na článek
20. 4. 2020 17:48
20. 4. 2020 18:07
21. 4. 2020 09:07
21. 4. 2020 10:01
21. 4. 2020 11:08
21. 4. 2020 11:16
Avatar - _Karel_
20. 4. 2020 17:48
Korando
Téměř plně vybavená čtyřkolka s luxusním interiérem, automatem a přijatelným výkonem pod 600t. - pěkné. :yes:
Rozbalit vlákno
5
Avatar - 3_diamanty
20. 4. 2020 18:07
Re: Korando
a v porovnani s nejakou vitarou 1,4T ( tu testovanou ) clovek navyse dostava za rovnaku cenu o cislo vacsie auto ... so skutocne luxusnejsimi prvkami ...

minule som u nas aj mensie tivoli uz konecne videl https://img4.auto.cz/…e9dd24418ccf.jpg bolo to asi druhykrat v zivote ... mal som stastie
Avatar - wakantanka
21. 4. 2020 09:07
Re: Korando
Tivoli som videl naživo len pred autosalónom predajcu, ale Rextonoy a Korandá už behajú bežne. Niežeby ich boli mraky, ale zopár kusov ich tu už jazdí a v podstate sa ich majiteľom ani nečudujem. Za tie peniaze sú to dobre vybavené, slušne poskladané a slušne jazdiace stroje.
Avatar - 3_diamanty
21. 4. 2020 10:01
Re: Korando
rexton som uz tiez videl... ale u neho sa ani necudujem ... lebo v tomto segmentre kde rexton operuje je to velmi zaujimava az skoro jednoznacna volba... navyse ked nove sorento opat o dalsi kus vymaklo zda sa... takze kto chce slusny terenak s rodinou na chatu ale na Gecko ci Range Rover nema tak rexton je nadalej velmi zaujimavy kusok ktory sa ozaj nestrati ani mimo asfalt ...

tusim prave pri vstupe do PO od kosic smerom zhora z dialnice je predajna yongu u vas ... ano tam sa da vidiet aj korando rexton a ine kusky ( staticky ) .... ale v premavke ( ako sukromne auto ) som tivoli videl zatial asi 2 krat .. dokonca som u nas videl parkrat aj to este predosle korando .. kedysi sa tiez predavalo u nas https://img2.auto.cz/…ull/4316014_.jpg ... dnes sa da povedat ze na jeho urovni je uz sucasne tivoli.. a nove korando je uz o level vyssie aj vacsie
Avatar - wakantanka
21. 4. 2020 11:08
Re: Korando
Rextonom som sa bol previezť, po krátkej skúške mu nemám čo vytknúť, pri jeho cene dupľom. Jasne nie je napechovaný špičkovou technikou, v ničom neexceluje. Na druhej strane ničím vyslovene nehnevá, jazdí príjemne (na svoju kategóriu), nič v ňom nehrká. Korando som si preliezol staticky. Zase auto, ktoré v podstate ničím nenadchne, ale ani neurazí. V rámci kategórie slušný priemer, teraz za veľmi zaujímavú cenu.
Avatar - 3_diamanty
21. 4. 2020 11:16
Re: Korando
ak sa nemylim tak rexton ma aj na dalej tuhy ram... bezkonkurence auto za mna ako rodinny kriznik na vsetko ( rodina, chata, dovolenky, podnikanie .. sportovanie v prirode ... ci aj ako dostojna stylovka s respektom.. proste na vsetko ) ... mne sa dnes uz paci aj viac ako nejake sorento ktore som kedysi mal tak rad ktore ale casom uz fakt vymaklo brutalne... a aj ked je pekne tak v terene a praktickosti uz urcite bude mat rexton navrch .. pritom ja si nepotrpim na co najvacsi displej takze v mojom pripade fakt ten rexton mi je blizsie ako tie ine a uz skor luxus nahanajuce kusky od drahsej konkurencie

korando som uz videl tiez to nove.. aj u nas.. ale len staticky zatial ( myslim ze v jednom OC staticky vystavene bolo u nas uz pre koronou ) .. na nom mi nesedi predok.. je akysi divny zadok supa.. zboku tiez ale ten predok je fakt cudny a posobi neharmonicky voci zbytku vozu... uplne vazne by som v jeho cene radsej nejake ASX alebo S-cross aj ked nie su tak moderne a "namakane" ... ale prave ta moderna mi pride uz coraz viac na pritaz a vlastne ma este skor odpudzuje ako pritahuje... ale inak je nove korando fakt narez... a konecne zaujimavy model od yongu ktory by sa aj u nas uz mohol na cestach objavovat castejsie a ziskat si tak lepsie postavenie na trhu aj lepsie povedomie u zakaznikov