Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Euro NCAP: Volvo V70 - pět hvězd s hořkostí

Vrtošivá štěstěna nebo jen komplikovaná elektronika? U Volva asi vědí, my ostatní si jen přečteme suchý komentář k zádrhelu při testu, při kterém bok auta deformuje kůl. Ani toto extempore nezměnilo nic na výsledku nejprodávanější modelové řady Volva.
Zpět na článek
18. 2. 2009 21:52
bezpečnost
Pánové,
nechce se mi číst ty Vaše žabomyší starosti. urážky či názory na bezpečnost. Nejbezpečnější auta již několik let staví Renault a 5* je u nich úplná norma, snad kromě malého Twinga. Kolik automobilek má tolik typů s tolika hvězdičkama a již řadu let ???
neregistrovaný "jjjj"
28. 12. 2007 19:54
volvo
podla usa testov volvo s80 patry vobec k najbezpečným aut vobec hlavne bočné nárazy--- m5 novy nevyhovel a mb presšlo...
neregistrovaný "zao"
27. 12. 2007 20:21
body
Ja spis nechapu jak muze nekdo soudny davat body za oznaceni isofixu. Pochopim pripominani nezapnutych pasu, protoze to se zejmena v podani Volva neda prezit, pokud neni clovek uplne hluchy. Ale to, ze je nekde nalepka "tady je isofix" podle me bezpecnost opravdu nezvysuje.
neregistrovaný "MarekSR"
27. 12. 2007 14:39
Re: Chodci
Ked myslis :-!
neregistrovaný "Joe_Pike"
27. 12. 2007 14:03
Re: Chodci
Ja to pochopitelne nemyslel tak ze budu jezdit po meste a masaktrovat chudaky chodce... To jsme se asi nepochopili... Jen mi prijde "zvlastni" to zapocitavat do bezpecnosti auta... hm?!
neregistrovaný "MarekSR"
27. 12. 2007 08:38
Re: Chodci
Ja mu to neprajem,lebo tym chodcom mozem byt ja alebo Ty. Ale suhlas,je to primitiv :no:
neregistrovaný "maximilian"
27. 12. 2007 02:41
Re: Chodci
Nebo az mu nekdo vleze do cesty a bez ohledu na to kdo byl opravdovy vinik bude shledan vinikem on a bude platit za zbytecne nasledky.. Myslim ze po precteni toho blabolu mu neco z toho hodne lidi preje..
neregistrovaný "DS"
27. 12. 2007 00:23
Re: Chodci
Opravdu nechápu, jak může někdo takovou kravinu vůbec vypustit z huby. Vzpoměň si, až jednou vylezeš ze svýho superbezpečnýho fára, budeš potřebovat přejít přes cestu a sejme tě něco, co nemělo za srážku s chodcem ani jeden bod...
neregistrovaný "honzarov"
26. 12. 2007 23:56
Re: Svolavaci akce
taky jsem to už četl, i tu reakci že se některé automobilky snaží o nápravu a jiné autowágny že v klidu nechaj káble naházené vedle motoru omotané kouskem izolačky ...
Avatar - jnkd
26. 12. 2007 21:57
Re: Chodci
jo co je mi do chodcu, až někoho trefíš tak ti asi nebude tak hej jako když tu machruješ na fóru
neregistrovaný "Joe_Pike"
26. 12. 2007 21:11
Chodci
Nechci aby to znelo nejak hnusne ale.... Co je mi do chodcu?!? Auto ma chranit predevsim posadku ne?! A pocitat body za ochranu chodcu mi prijde trosku zcestny... Stejna jako pripominace nezapnutejch pasu apod. Sam osobe ten pripominac bezpecnost preci nezvysuje ne?!? To ze jsem lama a "zapomenu" se pripoutat neni chyba auta ze?!
26. 12. 2007 16:57
Re: Nejen čína by se měla učit
Zase to neprehanej. Nekdo te muze sestrelit i kdyz pojedes na svolavaci akci. Navic ten kondik ma ucinnost pouze statistickou, takze i s nim se muzes zabit a i bez nej muzes prezit. Muze byt i nahodna situace, kdy ti bag pritizi. Vsichni jste se z tech testu a hvezdicek asi uz zblaznili.
neregistrovaný "Heyde"
26. 12. 2007 15:17
Re: Nejen čína by se měla učit
S pozdní aktivací airbagů se potýká mnoho automobilek - stejný problém mělo třeba trojkové báwo nebo prý i trojlístek Berlingo-Partner-Dobló - důležité je, že se na to přišlo a podnikly se patřičné kroky (narozdíl od Číny a jiných padělatelů).
Ještě k tomu Roomsteru - samozřejmě to neplatí u všech nárazů, ale prostě při jednom nárazu ze sta se MŮŽE stát, že se kabel přeruší a begy pak nestřelí ideálně - Jsem si téměř jist, že k takovému selhání ještě nedošlo - toho by se jistě hned všichni novináři chytli...
neregistrovaný "vari"
26. 12. 2007 12:36
Re: < Re: Proč jsou k textu připojeny některá fota z předcho
aaa, pán je zřejmě znalec. podívej se pořádně na tvar a umístění výdechů ventilace, budíky v přístrojové desce nebo tvar čudlíku READ, popřípadě ovládání tempomatu na volantu. ten rozdíl vůči předchozí generaci je více než zřejmý. :-!
neregistrovaný "neprihlaseny Bart"
26. 12. 2007 12:04
Re: Nejen čína by se měla učit
Hele, nez se nekomu zacnes posmivat, tak si radsi poradne prekontroluj svuj vlastni text. Ve trech vetach mas dva preklepy a jednu brutalni hrubku (ano, bezvYznamne se pise s Y...) 8-s :no:
neregistrovaný "chytrak1"
26. 12. 2007 11:43
Re: < Re: Proč jsou k textu připojeny některá fota z předcho
dle starého vtipu ti musím odpovědět - když nemáš křídla tak namechruj. I ta fotka č. 2 je z aktuálního provedení V70. Dej si práci a porovnej si tttty borče. ;-)
neregistrovaný "xxxxxxxxxxxx"
26. 12. 2007 11:01
Re: Nejen čína by se měla učit
to je sice hezké že při první pravidelné prohlídce ale co když mě do té doby někdo sestřelí??
neregistrovaný "Spyker"
26. 12. 2007 10:21
Re: Nejen čína by se měla učit
Tak JiVi_ te setřel jak malýho kluka. Holt kdyz nevis, tak radsi drz H*bu!

Jinak je sice hezke, ze Volvo svolalo sva auta a nahrolo new software, ale nepomonlo to, takze maji u me mozna tak male, bezviznamne plus... ;-\
neregistrovaný "JiVi_"
26. 12. 2007 09:52
Re: Nejen čína by se měla učit
mel by jsi si overit info, nez neco placnes .. ano .. Roomstery se nesvolavaly,ale neni pravda, ze jezdi bez kondiku - pac to byla nova auta, resilo se to pri prvni pravidelne prohlidce. - interni predpis.
anonym
26. 12. 2007 09:25
Re: Proč jsou k textu připojeny některá fota z předchozí gen
A co takhle foto č. 2 přístrojový štít?
neregistrovaný "vari"
26. 12. 2007 08:22
Re: Proč jsou k textu připojeny některá fota z předchozí gen
žádnou starou V70 tam nevidím. kterou fotku máš na mysli? podívej se pořádně! ;-)
neregistrovaný "tttt"
26. 12. 2007 06:49
Proč jsou k textu připojeny některá fota z předchozí generac
Proč jsou k textu připojeny některá fota z předchozí generace V70?
neregistrovaný "Pgy"
26. 12. 2007 01:54
Nejen čína by se měla učit
Co čína. Tady se hoši z Volva alespoň snažili chybu odstranit. A ne jak u Škodovky, kde se při nárazu přestřihovalo napájení airbagů. Škodovka to vyřešila kondenzátorem u airbagu a pouze pro nové vozy. Roomstery vyrobené do té doby nesvolali, takže airbagy tam sice jsou, ale jsou tam na dvě věci. Ale tak jako vycpávka volantu dobrý... :no:
neregistrovaný "branoza"
26. 12. 2007 01:31
china
nech sa china uci :yes:
Avatar - da_b0mb
26. 12. 2007 00:29
Svolavaci akce
...to jsem uz nekde videl...nekde na blogu >:D