Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Půjčka pro Fiat schválena. Půjde skoro o 170 miliard

Italský účetní dvůr schválil státní garanci v objemu 6,3 miliardy eur (přes 168 miliard Kč) pro italskou součást automobilového koncernu Fiat Chrysler Automobiles (FCA). Agentuře Reuters to dnes řekl informovaný zdroj. Účetní dvůr tak připravil cestu k poskytnutí největší státní záruky za úvěr, jaký kdy evropská automobilka v časech krize dostala.
Zpět na článek
25. 6. 2020 09:52
27. 6. 2020 08:58
3. 11. 2020 08:31
25. 6. 2020 09:52
Jo,
to se nám to debužíruje z cizího.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - 3_diamanty
25. 6. 2020 11:39
nesnaze ucetniho
uz to tam vyzera jak v tej komedii... proste fiat no 8-s dalsia znacka kde okrem F500 ani nie je za cim dnes uz smutit..... takze v pohode ... ale snad to nejako zvladnu...
Rozbalit vlákno
1
Avatar - sorpersa
25. 6. 2020 13:03
Re: nesnaze ucetniho
Ono v IT korona trochu viac úradovala ako u nás, teda musia niečo urobiť. Fiat sa z toho vždy dostal a sa dostane--- dúfam že zobudí aj Lanciu. Je pripravený nový Fiat Tipo a 500 , ktorý má byť kombináciou X a L... punto v dohľadne taktiež. Bola by ho teraz škoda, keď ich už nezmyselne nedrží SM. V súčasnosti nemá žiadny prešľap ála Croma, nemá problém so spoľahlivosťou... takže PSA sa tiež nezbláznili a vedia do čoho idú...
27. 6. 2020 08:58
Pro zacatek
Prosil bych prispet 168 tisic milionu korun. Pro zacatek. Dik :-!

Jen pro zajimavost vyrobime 650 tisic aut rocne, takze to je jen nepatrny prispevek neco lehce pres 250 tisic Kc na auto.

Tedy letos vyrobime a prodame mnohem mene aut, takze se mozna bavime o prispevku 500 tisic Kc na kus.

No nic, takze jeste jednou dik a za rok se zase ozveme :-)
Rozbalit vlákno
0
3. 11. 2020 08:31
Půjčka
Tak to je teda pořádná půjčka :-D . Také bych takové peníze bral. Akorát teda nevím, kdo by je za mě splatil :-D . Já jsem si minulý týden půjčil 10 000 Kč od https://www.fintest.cz/…la-pujcka-zaplo/ , protože jsem nějak nevyšel s penězi, tak abych si měl za co koupit alespoň jídlo, než mi přijde výplata. Teď je to taková blbá doba.
Rozbalit vlákno
0