Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Otestovali jsme BMW F 900 XR: Univerzální radost

Po enduru F 850 GS, které před dvěma lety nahradilo letitou osmistovku, doplňuje letos konečně dlouho očekávaná dvojice portfolio bavorských dvouválců střední třídy. Nahé erko a cestovně sportovní F 900 XR navíc dostávají další 2 mm vrtání k dobru.
Zpět na článek
26. 7. 2020 23:21
Re: dokonalost
Souhlas, ale porad si myslim, ze ma japonska konkurence ve vsem navrch. Jedina cestovni BMW co ma smysl je 1250 GS, ale to uz jsem zase u jinejch penez.
27. 7. 2020 09:19
Re: cenduro
To jsem asi nepochopil....jakože cesťáci neumí nebo nemusí umět jezdit ??
27. 7. 2020 07:24
Japonsko
Já si myslím, že už to není takový rozdíl jako dříve. Hlavně v cenách je to docela podobné a to nebývalo. Dvouválce ala GS500 bývaly okolo 130 tisíc, Bandit okolo 150 tisíc, teď to všechno cpou k 200 a tyhle nižší hladiny vyplňují Číňané a Indiáni. Trochu mi také vadí "moderní" design japonských motorek. Výhodou je, že ojetiny jsou opravdu za pár peněz a ty japonské jsou neuvěřitelné držáky.
Avatar - SKAY
26. 7. 2020 20:56
cenduro
Kdo neumí jezdit tak cestuje :D příplatky nějake brašny, podvozek, led svetlo.....
Ale v nahaté verzi fajn kubatúra :yes:
Avatar - 3_diamanty
26. 7. 2020 18:51
dokonalost
najvsestrannejsia motorka.. presne tento typ motorky mi dava zmysel... :yes:
Avatar - kari.laz
26. 7. 2020 15:48
Cesťák
Jako univerzální společník na cesty je tato motorka ideální. Pro "nenáročné" je to naprostý ideál za dobré peníze. Na delší cestování je trochu problém s malou nádrží. Jinak pokud někdo chce jezdit "do práce" , občas se svést pro radost, nebo jet na delší cestu má zde opravdu zajímavou možnost mixu vlastností. Bohužel vzhledově to už taková výhra není, nicméně na vzhled to nejezdí.