Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tohle by dnes asi neprošlo. Podívejte se na staré reklamy, které zavánějí sexismem

Pamatujete si, jak Audi na začátku srpna muselo stáhnout fotku s holčičkou, která měla před pusou banán? Některé lidi totiž pohoršila. A německá automobilka raději couvla a omluvila se.
Zpět na článek
3. 9. 2020 23:33
jiná doba
No jo, spíš bych to nazval tak, že to byl svět ještě v pořádku a nikdo neřešil debility jako dneska.
4. 9. 2020 09:11
kozicky
ta reklama na dvouzonovou klimatizaci s kozickama je stejne nejkrasnejsi a nejvtipnejsi.
a jestli se to nekomu nelibi, tak podle me neni uplne normalni, at uz jde a kluky nebo holki .
Avatar - Ozzman
4. 9. 2020 08:48
Re: jiná doba
Běž se projít po Praze, tedy už se ochladilo, ale jinak je to někdy hezká pokoukaná, jindy zase pokoukání na lidi ,co nemají soudnost :D
4. 9. 2020 08:15
Re: Re: jiná doba
Mozno ze doba je ok, iba pocet vych.canych ludi, ktori zneuzivaju danu situaciu k svojmu prospechu sa zvysil
4. 9. 2020 12:47
Re: jiná doba
Tohle je u nás hodně znatelný, už třeba v Bratislavě o sebe ženské daleko víc dbají, resp. dávají si větší práci s tím, v čem jdou mezi lidi... a neplatí to jenom na ulici, ale i v restauracích, klubech atd.
Avatar - Ozzman
4. 9. 2020 08:02
Re: jiná doba
To je právě to absurdní, dříve se sice smělo něco ukázat v TV, ale dnes se proti něčemu bojuje a zároveň není problém na ulicích vidět výstřihy až k rozkroku, průhledné šaty, ženy, které se nezdráhají vytáhnout prso i v bance či nákupáku, protože dojít někam za roh nakrmit je moc náročné, na každé pláži i té nenuda chodí holky nahoře bez, ale pak se tady brečí, že je něco sexistické..
4. 9. 2020 08:26
Re: jiná doba
Teda nevím, já výstřihy až k rozkroku a průhledné šaty na ulici neviděl ani nepamatuju. Holky nahoře bez jsou na pláži rarita ještě větší...
Avatar - pradeda777
4. 9. 2020 23:06
O2 reklama...
....baba v neoprenu....s mobily to nemá společného nic, ale jako sexuální harašení by to prošlo.... :-!
Avatar - Sysoj Psojič
4. 9. 2020 17:39
Re: jiná doba
Já jsem často ve Finsku a ačkoliv mám tu zemi nejraději, tak tohle tam dotáhli k "dokonalosti"... Jejich ženy nejdou často rozeznat od mužů. Ti naopak často vypadají velmi pěstěně. Proti tomu je to u nás ještě fakt dobré :-)
4. 9. 2020 14:32
Re: jiná doba
No zrovna na těch plážích už to není jak bejvalo, těch odhalených je míň
4. 9. 2020 10:01
Re: jiná doba
To je právě ten boj...včera na Chodově stojím před vchodem a koukám jak ty baby choděj děsně oblíkaný...vlastně prostě pohodlně. Už jim nejde o to, aby se líbily chlapům, už jim jde o to, aby to bylo pohodlný a ráno rychlý. Málo podpadků, málo utažených minisukní, málo účesů atd.

Vlastně to chápu...kor když na ně slintaj akorát nadrženci s mastnou hubou, lahváčem a Sportem pod paží.
4. 9. 2020 08:36
Škoda Octavia
Tak na tu Škodovku je za hranou, přece jenom na tomto světě nežijí jen nadržení chlapi..ale jinak mi to přijde docela fajn a věřím, že se tomu dokáže zasmát i dámská část publika.
3. 9. 2020 21:05
Reklamy
Líbí se mi ty na BMW.
Některé jsou trapné. Ale obecně dnes by to už nešlo no.
4. 9. 2020 09:15
Re: jiná doba
nahore bez, dole bez, pres hubu bez.
jako nedavno tusim v bohdanci, nakonec tam prijeli policajti a donutili je nasadit si nahubek, ostatni nezakryty otvory nevadily