Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Test Hondy Gold Wing DCT: Jak funguje obr s automatem?

Šestiválcová osmnáctistovka s automatem, výkon 93 kW, točivý moment 170 Nm – ač to tak nevypadá, skutečně jste nalistovali motocyklovou rubriku. Honda Gold Wing je prostě výjimečná.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
17. 10. 2020 19:45
Motorka
s motorom čo donedávna býval ešte v autách. :-!
17. 10. 2020 16:58
V téhle kategorii
má Honda výrazně navrch před konkurencí, automatická převodovka mi přijde do takového korábu naprosto přirozená, kila navíc nevadí, řazení mi přijde zcela zbytečné, tohle není motorka na zážitky. Tady by se měla bavorská K1600GT inspirovat...
17. 10. 2020 18:07
Re: V téhle kategorii
Třeba skútr na zážitky není, ten je na rozvoz pizzy:)
edit: a na tomhle ani nefouká, ani neprší, a celkem ani není zima. Je to skoro jako v autě.
Avatar - palix
17. 10. 2020 17:54
Re: V téhle kategorii
Keď sa to tak vezme - ktorá motorka nie je na zážitky? Ak chcem cestovať pohodlne a ďaleko - idem autom. Na motorke na posádku fúka, človeku je zima, alebo sa potí. Keď prší zmokne, aj od spolujazdca sa vyžaduje spolupráca pri jazde + nemôže zaspať... - oproti autu v podstate samé nevýhody... Ale cestovanie motorkou je iný zážitok :-). Takže v podstate je každá motorka na zážitky ;-).
17. 10. 2020 18:06
Re: V téhle kategorii
Bavor je pro sportovnější řidiče, Honda je pro kochače...
A DCT je volitelné. Měl jsem ho v Africe a do terénu na nic ale na asfalt bych ho klidně dal.
Avatar - kari.laz
18. 10. 2020 10:18
Mám kamaráda
Který nemá od loktu levou ruku, naprosto chápu, že jezdí moto s automatem. Ale to je asi tak jediná skupina lidí, u které ten automat chápu. A do města je stejně lepší skútr.
17. 10. 2020 22:17
Re: Motorka
Odpověď je nasnadě. Motorky mají emise aktuálně na EURO 5 a už s tím mají velké problémy. Spousta motoru skončila.
18. 10. 2020 11:23
Re: Mám kamaráda
že něco nechápeš vůbec není důvod k tomu, aby se ti někdo posmíval a já bych se tě hned zastal. třeba časem no ;-)
Avatar - SKAY
17. 10. 2020 20:41
Re: Motorka
To byla evropa normalní a černa barva byla black ne fresh.
Avatar - SKAY
17. 10. 2020 19:27
Re: V téhle kategorii
Kdo neumí jezdit cestuje :D :D :D
Jinak pěkný mega skutr :yes: s praktickou barvou :-)
17. 10. 2020 17:52
Re: V téhle kategorii
Mám naprosto opačný názor. Goldwing je fajn, ale automat bych nechtěl a oproti K1600 mi chybí výkon a často dřu v zatáčkách o podvozek. A modlím se aby se BMW neinspirovalo. Sto lidí, sto chutí.