Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Renault Trafic prošel faceliftem. Má zcela novou kabinu a upravené motory

Po loňských mírných úpravách je tu rozsáhlý facelift středně velké dodávky od Renaultu. Postihla design, interiér, výbavu i nabídku motorů.
Zpět na článek
4. 11. 2020 11:04
Re: facelift
to kazdopadne:-) ale my bychom sli do te prostredni verze. dosti prostorne, ale prirom stale celkem kompaktni. Uvidime.Bulli je uz ted pres mega a s manualem..
4. 11. 2020 11:03
Re: facelift
Jasan :)
Tak Traveller v longu uz je parada, mas misto pro pasazery vzadu a do kufru jeste hodis cele kolo nebo udelas postel :)
Avatar - KANKUNEN
4. 11. 2020 11:02
Re: Snad ta dvouspojka nebude tak hrozná jako v Multivanu
Třeba na křižovatce nereaguje na první přidání, zkusíš víc a furt nic a pak škubne a prudce vyrazí. Není to o zvyku, fakt to není doladěné.
4. 11. 2020 10:43
Re: facelift
no tady musim rici, ze se mi Traveller libi vice oproti Rifterovi. Kdyz uz , tak :dodavku" nez auto pro zedniky (jak rika zen):-)) Ford Custom je vice jako dodavka jeste,ale ten interier mi prisel takovy luxusnejsi. NIcmene, motor a prevodovka horsi.
4. 11. 2020 10:21
Re: facelift
Jo je to o par centimetrech.
Jinak jedno zajimavy zjisteni. Meril jsem v prodejne kufr u Travellera stredni delky a Riftera Long a je to v podstate uplne stejne! I prodejce se divil. Na delku je to stejne, na sirku temer taky. Tusim ze asi 3cm na vysku akorat. Takze take zajimava a levnejsi volba, navic s tim Rifterem se jelo lepe, rozumej jako s osobakem.
4. 11. 2020 09:57
Re: facelift
diky, no , ta vyska pro me neni zase takovy problem. Za me je dostatecna, alespon se s tim da zajet do podzemnich garazi :-) Jde mi hlavne o 3 samostatne 3 sedacky ve druhe rade , dostatek ulozneho prostoru a pohodli. Jen je trosku uvnitr takovy spartansky a ne prilis mnoho uloznych prostor ni prislo...
4. 11. 2020 09:50
Re: Snad ta dvouspojka nebude tak hrozná jako v Multivanu
To je dobre.
Neni to rejpani, ale prosim da se popsat co je na tom ta katastrofa ? Diky za info. V testech jsem se prave dovedel ze je to ok. Z vlastni zkusenosti vim, ze zalezi od modelu a naladeni.
P.S: samozrejme staci abych se svezl v budoucnu a uvidim...
4. 11. 2020 09:48
Re: facelift
S Travellerem jsem jel a za me je ten motor s tim automatem parada. Opravdu velmi tichounky motor a jede to pekne.
Jinak jeste jsem to presne nemeril, ale v Travelleru je na vysku precejen trochu mene mista nez v Traficu ci Multivanu.
Avatar - KANKUNEN
4. 11. 2020 09:32
Re: Snad ta dvouspojka nebude tak hrozná jako v Multivanu
Ano, katastrofa. A je to i v testech.
4. 11. 2020 08:58
Re: facelift
souhlas, no, uvidime az porovnam s Travellerem, tady se zase rozmyslim ja;-) ale myslim, ze motorove bude 2.0HDi s automatem lepsi.
4. 11. 2020 06:58
Re: facelift
Jo tento facelift teda dost pomohl. Musim rict, ze se mi libi. Pristrojovka mozna heci nez treba v Multivanu.
Zkusim se svezt. Mam zkusenost s minulou generaci a taa se mi jizdne libila, byla celkem komfortni a ticha.
4. 11. 2020 06:56
Re: Snad ta dvouspojka nebude tak hrozná jako v Multivanu
Ty jsi s dvojspojkou v novem Multivanu jel ?
Avatar - KANKUNEN
4. 11. 2020 06:54
Snad ta dvouspojka nebude tak hrozná jako v Multivanu
Co bude Renault dělat s takovýma autama, když skončí s dieslama.