Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Amerika
| 15. 11. 2007 09:00
Krásna, moderná a sympatická "Amerika". Typický novodobý amrický dizajn má niečo do seba. ;-) :yes:
Amerika
| 15. 11. 2007 09:22
:yes: Ano,takhle nějak si představuji moderní tvary amerických aut,které jsou určitě sympatické i oku evropana.
Amerika
neregistrovaný "Johnn"
| 15. 11. 2007 10:13
A ta cena...
Amerika
neregistrovaný "cuisine at work"
| 15. 11. 2007 10:41
:yes: :yes: :yes: tak tak .. myslím žeby mohlo mít úspěch .. potřebují ho ....
Amerika
neregistrovaný "Abre"
| 15. 11. 2007 14:27
No jako facelift Passatu bych to bral, ale Lincoln byval spolu s Cadilacem definice ameriky. Jenze ty stastny casy levny ropy a nejaponsky konkurence sou pryc, tak snad preziji aspon takhle.
Amerika
| 16. 11. 2007 06:16
Klasika minulosti a klasika súčasnosti je rozdiel. Vývoj dizajnu musí ísť dopredu aj na novom kontinente, nie iba v Európe. Veľká hranatá opacha s kopou chrómu a bublajúcim šsťlitrovým osemvalcom, to už nie je IN... ;-)
lincoln
neregistrovaný "šumící tráva"
| 15. 11. 2007 09:05
pro mě je nejhezčí Lincoln Continental Mark VII
AMERICKY LUXUS
| 15. 11. 2007 09:48
Zde je vuz, kteremu neni co vytknout. Povedena silueta, ergonomicky interier a aura americkeho luxusu jsou dobre predpoklady k prodejum. Pokus by cena byla nastavena zpravne, uspech by se dostavil i na evropskych trzich.
Ruku na srdce, kdo by nechtel auto, ve kterem jezdil JR (Dzejar). :yes:
Lincoln
anonym
| 15. 11. 2007 10:05
Moc pěkný luxusně pojatý interiér vozu, avšak exteriér desingově hrozně podobný evropskýmu :-(. Já bych si představoval tento interiér v tvaru karoserie klasické ameriky, jako má Lincoln Town Car z roku 97. :yes: >:D >:D
americký design
neregistrovaný "PT Cruiser"
| 15. 11. 2007 10:21
Myslím že každý z nás mal do teraz uplne iné predstavy o americkom aute a jeho designe.. a toto je naozaj príjemné prekvapenie..

(keby tomu dali dopredu znak Lexus- uplne by som uveril)

Každopadne americký design má svoje miesto v automobilovej historii, komu z nás by srdce nezaplesalo pri pohlade na Mustang Shelby GT ;-)
hmmmm
| 15. 11. 2007 10:31
tak když jsem viděl prvně studii před dvěma (?) roky tak jsem byl trochu na rozpacích ... ale vhodně zvolené barvy a sériové provedení je mi velmi sympatický ... škoda že linvln - ford je orientovanej na přední pohon resp. začín čtyřkolky a ne na zadní který je v této třídě běžnější ...
a o ceně se snad radši ani nezmiňuju .... myslím že za tuhle cenu se snad určitě najde i pár zákazníků na starém kontinentu ... snad mks pomůže lincolnu v návratu na výsluní :yes:
Lincoln? Málem sem si nevšiml
| 15. 11. 2007 10:48
No tak tohle....zvenku kromě emblémů nevidím nic typicky lincolnovského. A že by bylo na co navazovat. Je to "pěkný" Lexus/Mondeo/Hyundai. Video mě v tom utvrdilo, i když některé fotky se to snaží zamaskovat. :-( Kvalita zpracování a nasazení moderních technologií bez připomínek ba přímo za jedna s hvězdičkou, ale když tu slyším slova jako "typický americký design", tak začínám mít podezření, že se někdo poťouchle baví na účet Lincolnu. ps: abych jen neremcal, dneska sem poprvé viděl nejnovější Navigator, černý, jel na návěsu. A to bylo něco. :-) :yes: :yes: :yes: Kdyby se od Navigatoru MKS inspiroval alespoň v tom drzým "sixties" grilu nebo opustil lagunovskou ***ku, hit letošního roku pro všechny sedany. 8-s
| 15. 11. 2007 11:03
07 navi ???? a je to long ??? nebo že by už druhej v čr ??? :-) >:D :-) :yes: ....
ad mks ... já bych to tak tragicky neviděl ... kdyby ustrnuli na místě dopadli by jak jag s xj ... ;-\
| 15. 11. 2007 11:12
Tak nějak sem podvědomě tušil, že bude první reakce tvá :-) ;-) Jenom kolem mne profrčel na návěsu, takže nevím, jestli byl to byla verze L ani čí to bylo. Byl černej a spolu s ním táhli tmavej Touareg, ten vedle toho vypadal jako minivůz >:D Neříkám ustrnout na místě, ale mohli zachovat nějaké brand prvky jako Cadillac. Zatím to boužel vidím tak, že si ho dá CTS/STS v prodejních číslech k večeři. Ale můžu se mýlit. Já prostě na opravdu podařenej sedan Lincoln, Buick a Mercury stále čekám a podezřívám je, že se snaží u SUV a na limuzíny kašlou. Nerad bych, aby nakonec velký sedany zamířily do věčných lovišť za velkýma dvoudveřovýma kupé.
| 15. 11. 2007 12:59
njn některé věci jsou velmi předvídatelné ... dopídil jsem se že áčka dovezli jeden černej dlouhejpor šéfa snad ... víc nevim ... nemáš nějká čísla jak si na tom linec a spol stojí ??? jinak v carautu včera byl článek o cts novym ... a vyzněl velmi kladně :yes:
neregistrovaný "JVK Grifone"
| 16. 11. 2007 20:47
predek je neco mezi Hondou Accord a Mitsu Outlander, zadek je jak Nubira/Lacetti + celek okoreneny volvo stylem... ale vypada fesne...:) :yes:
AMERIKA ????
neregistrovaný "radek009"
| 15. 11. 2007 11:04
SICE TO NENI KLASICKA AMERIKA, ALE JE TO HEZKE A U MNE DOBRY ;-)
hm
| 15. 11. 2007 12:03
GS (zadni dvere) riznuty bavorakem (opet dvere a maska), Mondeem (predni svetla) a Lybrou (zadni svetla). :-) Ale ne, to sou kecy, co se cemu furt podoba. Mne se to celkem libi... Ale pokud bych uvazoval o koupi vozu v tomto segmentu, nekoupim to. :-)
hm
| 15. 11. 2007 12:42
Ani za americkou cenu? ;-)
hm
| 15. 11. 2007 13:20
To jo, ale vime, jak to chodi... :-| Mustang s osmivalcem je taky teoreticky za cenu Fabie RS. :-)
hm
| 15. 11. 2007 13:53
Jasně...a po příjezdu do Evropy jeho cena stoupne dvojnásobně ;-)
OT 2008 Sequia
| 15. 11. 2007 14:42
[odkaz] a ještě mě v LA zaujalo tohleto ...
Štyry slová:
neregistrovaný "500"
| 16. 11. 2007 19:35
Nádherný nádherný prekrásný úžasný!!! :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku