Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Hyundai Bayon se dále odhaluje. Městský crossover vsadí na odvážný styl

Hyundai pokračuje v odhalování svého nového nejmenšího crossoveru. Bayon svým stylem naváže na větší Konu.
Zpět na článek
Avatar - 3_diamanty
20. 1. 2021 12:58
Este
Ani neprisiel maly hyundai venue co by konkurent T crossu a uz chystaju dalsi cross bayon... tomu vravim brutalny tah na branu... :yes:

Osobne mi ale tento styl prevzaty z kony moc nesedi .. uz venue je za mna daleko elegantnejsi... a zrovna na neho som v eu moc zvedavy... samozrejme ale aj od bayunu sa da ocakavat velky uspech... :-[] :yes:
20. 1. 2021 10:49
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
Jo no ja jsem prave chtel rict, ze je to hnusny a to to jeste nevyslo.
Tenhle designovy jazyk predku je podle me dost osklivy.

A pritom tam maji zjevne zajimave koncepty, ze kterych by slo snadno cerpat https://www.carsguide.com.au/…-by-ioniq-6-2022
Avatar - kari.laz
20. 1. 2021 12:40
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
Tak zrovna vzhled je to poslední, co se dá Subaru vytknout, tam je X podstatně horších věcí, než design.
20. 1. 2021 11:01
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
Tak nekric hop, kym nepreskocis...

Bayon bude pre hyundai klucovy model, kona podrazila na 17-19000 EUR a prestava davat zmysel, (i30 je po kazdej stranke lepsie a lacnejsie auto), navyse v dalsej generacii ma byt vacsia.

Potrebuju nejaky crossover v slusnej vybave okolo 15000 EUR, takze s tym dizajnom by si radsej mali davat pozor, aby to nebol "paškvil" ako nova elantra, auto, ktore sa ti vyslovene nepaci, si malokedy kupis...
Avatar - lamal
20. 1. 2021 11:00
Nelúbi sa mi
je to opäť taká kórejská zmeska niečoho, kombinované tvary a výrazy bez kumštu, bez cieľa, bez významu... bavím sa o dizajne, technicky OK.
20. 1. 2021 10:02
Chlapcom H/K to celkom šľape...
Nie ako ten dizajnový paškvil Subaru a Mitsubishi. To tam asi navrhujú stážisti ;-)
21. 1. 2021 10:50
Re: Nelúbi sa mi
Nie, že by som Subaru a Mitsubishi prial niečo zlé.
Ale mám takého tušáka, že o päť rokov bude po nich v Európe "Ticho po pěšine" :-(
21. 1. 2021 10:47
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
Pamätám si, ako jeden snaživý dovozca Subaru ešte po revolúcii v PR články spieval ódy, že Subaru je japonský Mercedes.
A v mnohých ľuďoch tento blaf ostal doteraz ;-)
Avatar - Blue Sun
20. 1. 2021 21:04
Re: Nelúbi sa mi
Škoda, že takoví lidé existují jen v tvé hlavě.
Avatar - lamal
20. 1. 2021 12:22
Re: Nelúbi sa mi
Za ostatnich nepisem, ale nemyslim si, ze to je nejaka podstatna vzorka ludi co spominas.
Avatar - lamal
20. 1. 2021 11:19
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
To, ze ma niekto dizajn a modely pre kazdy trh este nehovori o dizajnovej kvalite nejakeho vyrobku. Dizajn Subaru je velmi vyvazeny a konzervativny, neustala evolucia. Mitsubishi ma pohladny dizajn, nevravim ze kazdy jeden model, ale tie predky su take spravne japonske drave ako kedysi, aj ked tam ten vysledok dizajnu viacej kolise, pride mi ze sa tiez zacinaju konecne transformovat na nieco vizualne modernejsie.
Avatar - lamal
20. 1. 2021 11:02
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
Subaru má dizajn paškvil od stážistov ? Ani Mitsubishi ho nemá... mne tento Bayón príde ako od stážistu, ale od takého lacného velmo. V mokasínach od Vietnamčíka.
20. 1. 2021 11:21
Re: Nelúbi sa mi
Avšak, keby takéhoto prcka vyrobila Tesla, tak by sa mnohí pretekali v chválospevoch ;-)
20. 1. 2021 11:09
Re: Chlapcom H/K to celkom šľape...
To je tak, keď niekto navrhuje ,,svetový model" avšak v Európe je to potom prepadák.
Veľké automobilky s tým problém nemajú - mastia špecifický dizajn pre trhy ako Čína, India, Rusko...
A Mitsubishi a Subaru? Tam takú ešte nehrali :(