Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Na prodej je Jaguar XJR po Richardu Hammondovi. A není moc drahý

Richard Hammond během let vlastnil řadu zajímavých aut, to je známý fakt. Věděli jste ale, že mu patřil i Jaguar XJR?
Zpět na článek
Avatar - Jerry.Gunman
27. 1. 2021 08:42
Re: Presne
Auto bylo dlouhou dobu přepravním prostředkem, nástrojem pro určování "společenského statutu" a "čtyřkolovým miláčkem" - zejména chlapů.
Dneska se na osobní automobil a jeho vlastníky hledí podobně, jako na "kulaky" v SSSR - jako na zavilé reakcionáře a škůdce společnosti, se kterými bude "tak ňák po bolševicku" naloženo
Avatar - _Karel_
27. 1. 2021 08:32
Re: Presne
Řekl bych že "vymíváním mozků" nemyslel Jag, ale dnešní honbu za gramy CO2.
27. 1. 2021 06:40
Re: Presne
Tak špatně bych to neviděl. Prostě jsme byli hladoví na nové zážitky a hlavně věci. Tohle XJR měl můj právník. Furt do toho musel sypat prachy za opravy, ale prostě ho měl rád a vydělával dost, aby si to mohl dovolit. Nevím jestli vůbec spal, měl jsem pocit, že furt pracuje a tak si dělal malou radost aspoň, když sedl do auta a jel někam něco pracovně řešit.
26. 1. 2021 23:01
Re: Presne
Neber to tak tragicky. Spomienkovy optimizmus vie byt svina ;)
Avatar - 3_diamanty
26. 1. 2021 21:35
Presne
O takomto xj som snival v 90 rokoch.... a este o astone martin db7.... to som mal vsetko nastudovane.... zlate roky... po roku 2000 ale uz padame ku dnu... a z dovtedy paradnych aut pre radost sme si spravili nastroj na manipulaciu a vymyvanie mozgov... je mi normalne do placu pri pohlade na ten paradny xj... pritom akoby to bolo len vcera co svet bol este normalny ...do certa ...
Avatar - Hammunasakra
27. 1. 2021 11:57
Re: Presne
Asi záleží CO si koupíš = na mě koukají spíš s obdivem a závistí

Na tebe a tvůj starej KŘÁP možná fakt jako na škůdce společnosti :*) :-!
Avatar - Hammunasakra
27. 1. 2021 11:52
Re: Presne
Ty se "honí" od roku 1992 = po TOLIKA letech a některé "vymyté mozky" dodnes nechápou proč = a PROTO to dodnes zpochybňují apod.
27. 1. 2021 08:08
Re: Presne
To je tak, kdyz snis o jaguaru, obdivujes atmosgericke motory v H/K a nakonec si koupis Polo s turbem. Proste Zlaty devadesaty no... 🤣