Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Peugeot bude mít nové logo. Představí ho už tento měsíc

Francouzská automobilka bude chtít zdůraznit svůj historický odkaz. Peugeot totiž nově vsadí na historicky laděné logo.
Zpět na článek
1. 2. 2021 14:33
1. 2. 2021 14:46
1. 2. 2021 15:00
1. 2. 2021 14:19
Nechme stranou, že nic moc
Spíše bych doporučil soustředit se na kvalitu. Abych si ho nemusel na 10tiletém autu zčásti dolepit lepidlem z OBI a zčásti dokreslit štětečkem z Dráčika a barvou z OBI.
Rozbalit vlákno
1
1. 2. 2021 18:37
Re: Nechme stranou, že nic moc
Právě proto tam Tavares dělal pořádky. Dívat se na to s desetiletým zpožděním nemá smysl. Je třeba posuzovat teď.
1. 2. 2021 14:33
Loga
Trochu mě překvapuje ta lavina změn log automobilek v posledních měsících. Nějak nevím co to má znamenat, možná změníme alespoň něco - tak co třeba logo?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2021 14:46
Re: Loga
Suhlas.... to je nejaka nova manicka teraz ta zmena loga... to je tak ked uz nie je co zlepsit ale ukol znel jasne ze to chce vykonat zmenu za kazdu cenu tak co spravis... spravne ... pohras sa s logom.. nech vidno ze sa maka... akurat mam pocit ze niektorym nepomoze len logo ale chce to komplet auta povymienat... inak pezo ma nove logo aj jeho implementaciu a grafiku snad kazdych 5 rokov pravidelne ... tam si z toho uz davno robia p.del logo nelogo
1. 2. 2021 15:00
Re: Loga
Predtým bo trend plastických 3D log, teraz sa zas vracajú čistejšie tvary a Peugeot tiež ide tým smerom. Ostatné čo píšeš sú len kecy.
1. 2. 2021 17:09
Znak fakt není to nejdůležitější...
Tohle mě nechává celkem chladným, žabomyší (žabožroutské? ;-) ) války.

Spíše doufám (modlím se), aby příští Cherokee nebyla přebouchaná 5008ka (což je platformově, ale i technicky prodloužená 3008, tzn. vlastně P308). :-(

Tímto zdravím Stellantis.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - 3_diamanty
1. 2. 2021 18:09
Re: Znak fakt není to nejdůležitější...
Verme ze naopak jeep pozdvihnu na vyssiu uroven a konecne pricuchnu uz tam kde by som jeep videl rad uz davno.... teda k range roveru
2. 2. 2021 09:20
Re: Znak fakt není to nejdůležitější...
Nevěřím, ale kdo ví ;-)

Jinak já bych tam Jeep neviděl, tam je ... Range.
Jeep si zaslouží jít svou vlastní cestou a průnik do vyloženě luxusní třídy by mu byl spíše na škodu, podle mě teda.