Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak funguje dotykové prostředí nového Golfu v různých rukavicích?

Nový VW Golf sází na dotykové ovládání ve velkém. Skoro by se dalo říct, že výhradně. Jak to ale celé funguje, když navléknete rukavice?
Zpět na článek
9. 2. 2021 18:55
Re: Tak začínáme
Hezký podvečer,

za absenci gumové rukavice se moc omlouvám, ta mi z repertoáru úplně vypadla. A klidně můžeme navigovat jinam, jen navrhněte destinaci. :-!

S pozdravem,
Standa
Avatar - Ozzman
9. 2. 2021 18:50
Re: Tak začínáme
Gumová rukavice? :D Jakože si odskočis od operace a nesundas si rukavice? Nebo z čištění wc? :D Jinak jak jsme čekali, i vždy se najde nějaká rukavice nějakého diskutera, kterou nevyzkousi :D
Avatar - SKAY
10. 2. 2021 09:14
Re: Tak začínáme
A taky kolik stojí nový ? 50..... Až se to začne kazit jak diodové svetla to bude nářku u ojetin.....
Avatar - miromen
9. 2. 2021 19:40
Re: Tak začínáme
No ja si jen vybavil dalši povolani. Zaměstnanece sado-maso salononu, ktery si musel nahle odskočit od rozdělane prace.
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:25
Re: Tak začínáme
Vzhledem k tomu, že automobilky mají čím dál častěji řidiče za ču**ka (hlavně Tesla že...) tak je to dost namístě :D :-!
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:40
Re: Tak začínáme
Jinak ještě jeden dotaz - mají ty displaye nějakou odolnost (obdoba gorilla glass)? Ono je přeci jen rozdíl používat display občas/často nebo úplně na vše. Ten dotaz směřuje k tomu, jestli ten display nebude za 5 let používání doškrabaný jak... I když ono je to stejně asi jedno. Ekonomická životnost dnešních aut delší stejně nebude... :-!
10. 2. 2021 06:29
Re: Tak začínáme
Možno by práca s novým systémom bola aj nečakaným spestrením SM párty :-)
9. 2. 2021 22:10
Displeje v Golfu
Dotykové displeje a plošky v Golfu mile překvapily. A redakce Auto.cz také, když jsem dával dotaz v diskuzi na ovládání v rukavicích, nečekal jsem, že to pan redaktor zpracuje až tak komplexně. Je vidět, že dotykové ovládání displejů se stále zlepšuje. Děkuji za pěkné a i vtipně provedené video. :yes: :yes: :yes:
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:32
Re: Tak začínáme
Navrhuji jako zpestření střídat regiony ;-) Určitě by nebylo špatné si vždy vybrat nějaký zajímavý název. Jako první navrhuji ... Srbsko. Mám rád srbskou kuchyni :D :-!

Pak třeba ...
Přistoupim (u Tesly...)
Oplany (ty se tady vybízely...)
Nechyba (ideálně v testu Octavie...)
Avatar - miromen
9. 2. 2021 19:03
Re: Tak začínáme
Tak určitě by se dalo improvizovat tedy pokud byl přitomen :-[]

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/shopping?…
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 18:40
Tak začínáme
1) díky za realizaci nápadu,

2) chyběla mi dost podstatně gumová rukavice... škoda,

3) nechcete už s tím nechutným pragocentrizmem skončit?? i do té navigace zas jen Praha... :-(