Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jak funguje dotykové prostředí nového Golfu v různých rukavicích?

Nový VW Golf sází na dotykové ovládání ve velkém. Skoro by se dalo říct, že výhradně. Jak to ale celé funguje, když navléknete rukavice?
Zpět na článek
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 18:40
Tak začínáme
1) díky za realizaci nápadu,

2) chyběla mi dost podstatně gumová rukavice... škoda,

3) nechcete už s tím nechutným pragocentrizmem skončit?? i do té navigace zas jen Praha... :-(
Rozbalit vlákno
10
Avatar - Ozzman
9. 2. 2021 18:50
Re: Tak začínáme
Gumová rukavice? :D Jakože si odskočis od operace a nesundas si rukavice? Nebo z čištění wc? :D Jinak jak jsme čekali, i vždy se najde nějaká rukavice nějakého diskutera, kterou nevyzkousi :D
Avatar - miromen
9. 2. 2021 19:03
Re: Tak začínáme
Tak určitě by se dalo improvizovat tedy pokud byl přitomen :-[]

https://encrypted-tbn3.gstatic.com/shopping?…
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:25
Re: Tak začínáme
Vzhledem k tomu, že automobilky mají čím dál častěji řidiče za ču**ka (hlavně Tesla že...) tak je to dost namístě :D :-!
Avatar - miromen
9. 2. 2021 19:40
Re: Tak začínáme
No ja si jen vybavil dalši povolani. Zaměstnanece sado-maso salononu, ktery si musel nahle odskočit od rozdělane prace.
10. 2. 2021 06:29
Re: Tak začínáme
Možno by práca s novým systémom bola aj nečakaným spestrením SM párty :-)
9. 2. 2021 18:55
Re: Tak začínáme
Hezký podvečer,

za absenci gumové rukavice se moc omlouvám, ta mi z repertoáru úplně vypadla. A klidně můžeme navigovat jinam, jen navrhněte destinaci. :-!

S pozdravem,
Standa
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:32
Re: Tak začínáme
Navrhuji jako zpestření střídat regiony ;-) Určitě by nebylo špatné si vždy vybrat nějaký zajímavý název. Jako první navrhuji ... Srbsko. Mám rád srbskou kuchyni :D :-!

Pak třeba ...
Přistoupim (u Tesly...)
Oplany (ty se tady vybízely...)
Nechyba (ideálně v testu Octavie...)
Avatar - rohYpnol
9. 2. 2021 19:40
Re: Tak začínáme
Jinak ještě jeden dotaz - mají ty displaye nějakou odolnost (obdoba gorilla glass)? Ono je přeci jen rozdíl používat display občas/často nebo úplně na vše. Ten dotaz směřuje k tomu, jestli ten display nebude za 5 let používání doškrabaný jak... I když ono je to stejně asi jedno. Ekonomická životnost dnešních aut delší stejně nebude... :-!
Avatar - SKAY
10. 2. 2021 09:14
Re: Tak začínáme
A taky kolik stojí nový ? 50..... Až se to začne kazit jak diodové svetla to bude nářku u ojetin.....
9. 2. 2021 22:10
Displeje v Golfu
Dotykové displeje a plošky v Golfu mile překvapily. A redakce Auto.cz také, když jsem dával dotaz v diskuzi na ovládání v rukavicích, nečekal jsem, že to pan redaktor zpracuje až tak komplexně. Je vidět, že dotykové ovládání displejů se stále zlepšuje. Děkuji za pěkné a i vtipně provedené video. :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
0