Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Hyundai chystá hot SUV. Nová Kona N se odhaluje na prvních snímcích

Řada N ostrých modelů značky Hyundai se dále rozšíří. Po nasupených hatchbacích i30 N a i20 N nebo kupé Veloster N primárně pro USA dorazí SUV Kona N.
Zpět na článek
Avatar - iudex
11. 3. 2021 08:41
Re: Kde sú N modely?
O tom práve píšem, oficiálne boli obe autá predstavené ešte na jeseň minulého roka, i30N v septembri a 120N v októbri, ale po pol roku o autách ani chýru (a to nikde v EU, pozeral som aj weby Hyundaiu v iných krajinách).
Tento prístup (v poslednej dobe čoraz častejší) mi popravde nedáva logiku, pretože kým auto príde reálne na trh, tak aj ľudia zabudnú, že sa nejaké auto predstavilo a tí, ktorých predstavenie auta oslovilo a chceli ho prípadne kúpiť, nemôžu, tak pôjdu ku konkurencii. Dosť zlá obchodná stratégia.
10. 3. 2021 23:45
Re: Re: Kde sú N modely?
Na ceskych znackach? Pytal som sa kamosa predajcu a nevedel mi povedat, kedy bude moznost vyskusat. Mam pocit, ze tieto emisne prisery su skor predajcom na obtiaz. Fordu zmizol focus st z cenniku a na mail sa mi nikto ani neobtazoval odpovedat
10. 3. 2021 22:06
Re: Petice proti Euro 7
Zdá se, že se motoristi v Západní Evropě konečně začínají probouzet a začali si uvědomovat, jakou strašlivou budoucnost jim progresivisticko-levičácké vedení EU chystá! :-) :yes: :yes: :yes:
Avatar - Romcigan
10. 3. 2021 18:58
Re: Kde sú N modely?
Dnes jsem i20N potkal na D5.
10. 3. 2021 18:16
Re: Petice proti Euro 7
Počítám že z toho ani nebudou spát..
Takových peticí jim denně musí chodit..
Avatar - WinDiesel
10. 3. 2021 16:56
Petice proti Euro 7
https://www.openpetition.eu/petition/online/euro-7-norm-stoppen-benziner-und-diesel-retten

:-)
konečně něco, naši komisárci a eurohujeři se zpotí (ale nepřestanou, to je jasné)
10. 3. 2021 16:52
Re: Kde sú N modely?
Podla mna nova 20n ani v europe este nie je. Videl som nejake jazdy v australii, v europe iba staticke promo predstavenie
10. 3. 2021 16:40
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - iudex
10. 3. 2021 16:25
Kde sú N modely?
Tak je fajn že Hyundai predstavuje ďalší hotmodel. Ale ani dávno (ešte v minulom roku) predstavené modely stále nie sú v predaji, či už faceliftovaná i30N, alebo nová i20N.
Nevie nejaký insider z Huyndai fabriky, čo sa deje, prečo to tak trvá?