Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Seat poodhaluje omlazenou Ibizu a Aronu, představí je již brzy

Španělská automobilka vydala krátké video, ve kterém částečně poodhaluje modernizované modely Ibiza a Arona. Premiéry se dočkáme již příští čtvrtek.
Zpět na článek
Avatar - twistedTSD
7. 4. 2021 15:23
Ibiza
Hned jak představili Ibizu, tak jsem si ji zamiloval. Nadšení přešlo po otevření ceníku, který byl klasicky seatovsky zoufalý, i v nejvyšší výbavě se musí za každou blbost připlatit a ve výsledku stojí jako Golf. Teď když se dívám, tak se to s výbavou mírně zlepšilo, ale ceny jsou ještě vyšší. Pokud si chce Seat hrát na supermainstream, mělo by to být vidět i na interiéru a technice, což Ibiza říct nemůže.
7. 4. 2021 12:58
Aroně...
už nepomůže ani svěcená voda, pořád to bude vypadat jako papamobil. To samé Ibiza, v téhle generaci je to nemastné a neslané auto. Na trhu je mnoho hezčích aut.
Avatar - 3_diamanty
7. 4. 2021 12:52
Re: Nový Jetík
Podla mna to arone bude pasovat... ale je fakt skoda ze skoda tento dizajnovy tah pustila len tak k vode... lebo okruhle hmlovky by isto sedeli aj kodiaqu ci karoqu aj kamiqu...
7. 4. 2021 11:53
Agresivnější záď? OMG!
Fascinuje mě, jak autoři občas pracují s fakty - hlavně s těmi, které mají přímo pod nosem.
Konkrétně facelitf Ibizy:
- z videa je jasné, že na přídi se změní snad jen design výplně masky (podoba nárazníku je stejná)
- agresivnější záď? Jako vážně? Na zádi se podle fotky mění snad jen font označení modelu. Grafika zadních světel vypadá stejně - alespoň v téhle poloze. Začerněná je spodní část, možná dojde ke změnám tam (že by zmizely falešné koncovky výfuku)?
- označení modelu vzadu se přesunulo na střed? Vážně? Nápis IBIZA je tam i u současné verze.
- z videa je také jasné, že bude nový design kol (klasika).

Jak to vím? Mám Ibizu doma :) Olé!
7. 4. 2021 11:37
Facelift
Na facelift Ibizy jsem zvědavý. Současná verze se mi moc líbí. Např. facelift současné Fabie nebo Octavie 2,3 za povedené rozhodně nepovažuju.
7. 4. 2021 11:11
Nastavení otáček ventilátoru
Zajímalo by mne, jestli to bude mít stejně dementní nastavování otáček ventilátoru jako to má současná Škodovka - tj. bude nutno lézt do menu infosystému (z hlediska bezpečnosti naprosto "úžasné" ;-\).
O vypínání různých zbytných asistentů jako start-stop nebo line-asist apod. ani nemluvě.
7. 4. 2021 11:05
Nový Jetík
Palec nahoru za kulatá světýlka po vzoru Yettiho. Škodovka na tohle už koule nemá, tak musel zastoupit koncernový brácha. Otázka je, jak to bude zapadat do celkového designu Arony.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku