Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Audi láká na další e-tron. Spatříme ho už brzy

Další elektromobil od Audi podle všeho nebude SUV. Zatím o něm moc nevíme, přestože k jeho premiéře dojde už příští týden.
Zpět na článek
16. 4. 2021 18:31
Re: Naopak, ignorují se jedničky v elektronice
To by byla rozhodně chyba, pokud bychom byli na webu o elektronice.
Avatar - WinDiesel
16. 4. 2021 18:40
Re: Proč ten tlak ?
A přitom je tu Garáž, která oslavuje elektromobily každý den, a spousta dalších zkratodozadkuvlezlých webů a elonovidozadkuvlezlých webů :D :no:
16. 4. 2021 18:16
Proč ten tlak ?
Dnes uveřejněné články : 4x o elekromobilech, 1x měření rychlosti. To zde opravdu všichni chtějí ?

Já ne.
16. 4. 2021 20:06
Re: Proč ten tlak ?
Co ze pise oblibeny autoforum o dieselu?
"Dieselové motory jsou u konce s dechem. "
:yes: :yes: :yes:

https://www.autoforum.cz/…ema-kdo-kupovat/
:-O :-O

Wake up dude...
16. 4. 2021 18:02
Tak snad taky ten standard
U sporťáků se bude dávat přes 1500kW.

Každopádně zrychlení bude vyšší než u F1.
16. 4. 2021 18:19
Naopak, ignorují se jedničky v elektronice
A to zde ani nebylo o budoucím EV od Apple, Foxconnu, ... . Od těch jedniček v elektronice.
18. 4. 2021 10:46
Re: EV jsou in
autoforum je kam ctenar tam autoforum, aneb na autoforu se pisi clanky presne tak, aby vzpudili zajem co mozna nejsirsiho spektra ctenaru a je uplne jedno co za blbosti v nich je, ale samozrejme obcas tam ten text je ciste prebranej odjinud a pisi se v nem i normalni relana fakta

autoforum rozhodne ctene bude, a bude ctene vice nez kdejaky jiny automobilovy server v CR, prave proto ze cili bulvarne, spousta prokliku u nich bude od lidi kteri se o automobilovej svet vubec nezajimaji a narazi na to na nejake socialni siti
18. 4. 2021 10:42
nahrada
nahrada za pomalu koncici R8, v dobe kdy i Ferrari jiz oskleplo elektromobil jako hotovou vec ktere se dockame v 2025 tak Audi nema duvod nejit do sehmentu babysportaku na elektriku, techniku na to maj a Tayvan/etron-GT ukazuje ze kdys to daj do 2 mistneho sportaku tak budou moci alespon nejak konkurovat v segmentu ktery zacina hodne nabirat zakazniky
17. 4. 2021 09:48
EV jsou in
Třeba nechápu, proč si pan Arese myslí, že auto.forum je zde neoblíbené. Minimálně my dva to čteme :-! . Nedávno mě zaujal tam článek o neprodejnosti EV Fiatu 500 a jsem docela zvědavý jestli se to nějak zásadně projeví v nabídce levnějších ojetin tohoto typu. Dneska ráno jsem zahlédl v novém elektrickém Mercedesu (EQC) manželku jednoho z místních oligarchů, takže se zdá, že kurz je dán (opět ženami).