Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Superb bude krásný, říká šéfdesignér Škody Stefani. Co dalšího prozradil o budoucím designu značky?

Šéfdesignér Škody Auto Oliver Stefani se v exkluzivním rozhovoru rozpovídal o dalším směřování designu mladoboleslavské značky. Co čekat od nového Superbu? A čekají nás nějaké zásadní stylistické změny?
Zpět na článek
Avatar - netcar.xx
19. 4. 2021 09:46
Re: Jako vážně?
I ta 911 v kazde generaci mela a ma nejakou tu pihu a jizvicku. Ale ty absolutne nechapes o cem on mluvi. Pak je lepsi mlcet a nedelat ze sebe vola.
19. 4. 2021 10:54
Re: Jako vážně?
Ale no tak... to nebolo pekné
Avatar - KANKUNEN
19. 4. 2021 09:20
Já ty šéfdesignéry nemám rád
plno keců a auto se jim povede jedno z deseti. Takových aut jako jsou MZD6 a P508 je jaksi málo a spíše jeden od druhého mastí nevkusně dodělávané tablety. A Superb je v současnosti velmi povedený, takže ho akorát zkopčí nebo zmastí ve stylu nové Octávky.
Avatar - Midlosek
19. 4. 2021 09:50
Re: Jako vážně?
To jsem rád že jsi mi to vysvětlil a hlavně jsi se nerozhodl mlčet ;-)
Avatar - Midlosek
19. 4. 2021 09:35
Jako vážně?
Citace: "Pokud jsou plochy dokonale vyhlazené, křivky extrémně čisté a auto působí až příliš krásně, může postrádat charakter a rychle se okouká. To samé platí u lidí. Když má někdo překrásnou tvář, může být jeho dokonalost až nudná. Stačí ale nějaká drobná nedokonalost - piha, jizvička, nebo když to přeženu uražený zub -, a člověku to vtiskne charakter i jedinečnost."
Takže by pán vzal třeba na neuvěřitelně dlouho okoukané vyhlazené Porsche 911 kladivo a vyrazil mu nějaký ten zub, doplnil nějakou tu jizvičku a pihu aby bylo konečně krásné a zajímavé :-[]
Avatar - KANKUNEN
19. 4. 2021 10:34
Re: Jako vážně?
Kubelková bez zubu, já ten článek ani nečetl a trefil se, že to bude něco jako umělec, který nemá o realitě ponětí.
19. 4. 2021 10:04
Re: Já ty šéfdesignéry nemám rád
A nebola náhodou nová Octavia robená v štýle Superbu? :-)
19. 4. 2021 10:00
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - rohYpnol
20. 4. 2021 12:48
Zásadní zpráva převyšující Vrbětice
Je to skutečně zásadní zpráva převyšující Vrbětice. Superb bude krásný :-[] :-[] No ne, já jsem bláhově čekal, že šéfdesignér někdy přijde s upřímností a řekne - bude to jen naleštěná bída... :-[] :-[]
19. 4. 2021 19:29
Nový Superb bude krásný ...
Nový Superb bude krásný. Jen mu sebereme motor a přidáme šlapky :-(. Autíčka na baterky nechci.
19. 4. 2021 11:43
Re: Jako vážně?
S nadsádzkou a nápovedou medzi riadkami musíš na ACZ opatrne, s jednoduchými vetami uspeješ skôr. Ja som tvoj názor podporil. Tieto "pravdy" pánov šéfdizajnérov, marketingových odborníkov a podobných šéfov sú často pravdou len v ich predstavách.
19. 4. 2021 15:17
to je novinek
já jsem z té záplavy nových informací úplně oněměl (tak aspoň píšu)
19. 4. 2021 11:57
Re: Jako vážně?
Presne!
To bolo rečí, aká bude nová Fabia skvostná a emotion!
A po cestách okolo MB behá zasa len akási kára do tucta ;-)
Avatar - Midlosek
19. 4. 2021 10:23
Re: Jako vážně?
Pokud jsem já něco nepochopil, tak si prosím přečti můj příspěvek znovu. Mám rád pěkný čistý design, který dává jako celek smysl, to mi rozhodně nepřipadá jako nezajímavé.
V mém příspěvku je samozřejmě kus nadsázky, kterou netcar.xx nějak přehlédl, bohužel.
23. 4. 2021 12:36
Elektronika
Mám teď Octavii 4 skoro v plné. Včera jsem jel z Francie. Laura se aktivuje z ničeho nic. Hlídání mrtvého úhlu občas zbytečně zabliká. Kvůli špatnému start-stop systému v kombinaci s DSG, jsem zůstal malém v křižovatce. DSG občas nevěděla, čo si počít. Aktivní hlídání jizdy v pruzích funguje lépe i v Renaultu Clio. Celoroční pneumatiky nechápu, podvozek je horší než ve VW Jetta z roku 2010. Krátké přední sedáky (a to nejsem dlouhán). Aktivní LED Matrix světlomety se chovají totálně zmateně, oslňují protijedoucí auta, zbytečně blikají do škarpy, nepoužitelné - zlatá Insignie..tak snad to v Superbu napravite.
20. 4. 2021 07:16
och
to si niekto namýšľa a podhadzuje čo si máme myslieť... ale vzhľadom na "krásu" súčasných škodoviek by som bol trochu skromnejší vo vyjadreniach o kráse... ;-)
20. 4. 2021 02:29
"Nový Superb bude krásný"
"auto působí až příliš krásně, může postrádat charakter a rychle se okouká"
"může být jeho dokonalost až nudná"
ale jako fasunk je to OK
Avatar - honzaHK
19. 4. 2021 09:35
Nový Superb bude krásný
Hlavně, ať při tom malování neobkresluje svůj odraz v tabletu, pak by se to mohlo i podařit. :-[]
19. 4. 2021 10:05
Re: Jako vážně?
Popravde nerozmiem tomu, prečo by krásne auto s dokonalými a uhladenými líniami malo byť nezaujímavé.