Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Rozhovor s Kryštofem Hádkem: Kupuju si jenom ojetiny!

Kryštof Hádek ztvárňuje jednoho ze tří protagonistů nového snímku Grand Prix, kde si po jeho boku střihne roli i Svět motorů. Jak se liší devětatřicetiletý herec coby řidič ve filmu v porovnání s osobním životem?
Zpět na článek
6. 6. 2021 19:21
6. 6. 2021 19:45
6. 6. 2021 21:14
6. 6. 2021 22:57
7. 6. 2021 09:35
7. 6. 2021 10:57
7. 6. 2021 12:24
7. 6. 2021 12:51
13. 6. 2021 21:31
7. 6. 2021 12:44
6. 6. 2021 19:21
A co jako?
Olitany plecky kupuje drtiva vetsina lidi v tomhle bananistanu.
Rozbalit vlákno
26
6. 6. 2021 19:45
Re: A co jako?
To vobec nie je problem, preoblem vidim toto:
Ovšem za nejhorší pokládám 1500 korun za červenou, což mi přijde strašně neférové. V Legerově ulici v Praze mě vyfotili, když jsem trošku přidupnul plyn. Byla to otázka milisekund. Já jsem však skálopevně přesvědčený, že tam svítila ještě oranžová. I když zadkem asi lehce už červená. Asi to nerozřeším, každopádně mi částka přijde neadekvátní.

Odporucam panovi "rodinnemu" motoristovi ist vratit vodicak pri takomto zmyslani.
6. 6. 2021 21:14
Re: A co jako?
Tak je to herec, humanitne vzdelany clovek. Milisekundy su u neho vyjadrenie intenzity pocitov, nie casova jednotka :)
6. 6. 2021 22:31
Re: A co jako?
Tam ide skôr o to, že semafor svietil na rozhraní oranžovej a červenej, nie zelenej a oranžovej. A oranžová (resp. žltá) farba znamená STÁŤ a nie pridať plyn...
ja so pamätám, keď kamoš-policajt pokutoval Turka za jazdu na červenú. Ten sa hneval, že prečo, keď ešte z iného smeru nič nešlo...
6. 6. 2021 22:57
Re: A co jako?
Oranžová znamená stát? To bych ti doporučil si na toto tema něco přečíst…
Já jsem dostal sedm bodu za průjezd na oranžovou - červenou ve tři ráno na motorce v liduprazdnem městě… samozřejmě, předpis je předpis. Když se pokazí světla na přejezdu, zasekne se červená - budeš tam stát tři hodiny?
7. 6. 2021 07:33
Re: A co jako?
U vás sú predpisy postavené inak? Áno, oranžová znamená, že máš stáť a nie ísť. Prejazd je na oranžovú možný len ak nestihneš zastaviť.
Áno, semafor na úplne prázdnej ceste uprostred noci, to dokáže naštvať a taká pokuta dupľovane. To záleží na tom, akých policajtov zrovna stretneš - či chcú pomáhať a chrániť alebo kasírovať.
S tými pokazenými svetlami to už trochu hrotíš, nie? Nie je to práve štandardná situácia.
7. 6. 2021 09:35
Re: A co jako?
Už dostal někdy někdo pokutu za to, že jel na oranžovou? Potom tedy selským rozumem dojdeme k tomu, že oranžová neznamená stát:)
Ano, hrotím, prostě někdy je rozum víc, než předpis.
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 09:42
Re: A co jako?
Bacha v zemích kde oranžová nejdřív bliká abys zastavil jako je Rakousko jí fakt dostaneš = trochu to hrotím :-)
7. 6. 2021 10:11
Re: A co jako?
"Ano, hrotím, prostě někdy je rozum víc, než předpis." - a kde je tá hranica, kde už nemusí platiť predpis ale povýšiš nad predpis vlastný rozum? Ten predpis je zicher, sám to nemusíš odhadnúť dobre, aj keď si to myslíš. Možno aj preto je na cestách toľko búračiek, vlastné rozhodnutia nad dané pravidlá asi uplatňuje dosť ľudí.
7. 6. 2021 10:41
Re: A co jako?
to je pravda, že někdy je rozum víc než předpis, ale zase na druhou stranu 1500 není likvidační suma. Tak bych to zaplatil a nediskutoval o tom. Já se teda snažím křižovatky projíždět v poklidu na zelenou a ne se tam cpát, když už dobu svítí oranžová a hrozí, že mi tam co nevidět skočí červená a když už by se mi to někdy náhodou povedlo a vyfotí mě u toho, tak zaplatím pokutu a nekňourám.
7. 6. 2021 10:57
Re: A co jako?
Me se to stává když jedu s nalozenou dodávkou a nechci zuřivě brzdit… ale ano, 1500 je nic proti bodům…
7. 6. 2021 12:24
Re: A co jako?
Idealom su semafory, co ti signalizuju kolko mas casu. Ale ano problem mam s tym, ze je "hrozne" neadekvatne, ked na oranzovu vletis do krizovatky a mozes pri tom chytit uz cervenu. A ked sa tak stane, tak potom este aj verejne fnukas ako male decko. U nas to mas za 100€ bez diskusie a to budes rad ze len tolko. Moze to byt za 150 a to hovorime stale len o blokovom konani.
7. 6. 2021 12:51
Re: A co jako?
Tak ono se předpokládá, ze je tam ještě nějaká prodleva - ze v okamžiku kdy skočí na jedné straně červená není na te druhé už zelená…
7. 6. 2021 15:01
Re: A co jako?
To je ten zicher, čo som spomínal. Lepšie je ho nezneužívať. Ak počkáš na ďalšiu zelenú, aj tak nič nestratíš, akurát budeš budeš pokojnejší a mať väčšiu istotu, že dorazíš celý.
Avatar - CRASH-TEST-DUMMY
6. 6. 2021 21:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 6. 2021 22:51
Re: A co jako?
Vtip je v tom ze olitana plecka a ojetina nemusi byt to same. ;-)
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 09:41
Re: A co jako?
Nemusí ale většinou je = už si našel koule na omluvu?

Tuhle sis vymyslel přednášku kde říkali že 99% ropy projezdíme v autech KDYŽ ses dozvěděl že to je jinak tak na základě TOHO sis vymyslel konstrukt že nemůžou skončit auta na ropu PROTOŽE by nám přebýval ten benzín a nafta a KDYŽ ses dozvěděl že ani to neplatí = tak stejně jako v případech těch 99% ropy projezdíme v autech přišly desítky vulgarit

Co prostě napsat sorry spletl jsem se?
7. 6. 2021 10:01
Re: A co jako?
Panecku ty ses nejen über ekonom. Ty jsi jeste über automechanik, ktery rozumi problematice prodeje ojetych aut a ty delas takovou podradnou praci obycejnyho editora. Tebe je fakt skoda. Ja myslel ze by si mohl delat sefa CNB, kdyz o sobe vis ze jsi chytrejsi nez cela rada CNB a ty by si mohl ale klidne z fleku delat i reditele AAA.
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 10:09
Re: A co jako?
Vím že většinu věcí si vymýšlíš protože je nechápeš, ale myslíš že někdy pochopíš něco tak jednoduchého co snadno chápe i ne-ekonom mikusus = že na poznání že do ČNB léta Klaus a Zeman nejmenovali naši první ligu ekonomů NEMUSÍŠ NEMUSÍŠ NEMUSÍŠ být lepší než oni (jak NAPROSTO NESMYSLNĚ furt dokola píšeš)? Že stačí tomu jen trochu rozumět a trochu používat mozek = a poznáš že v fotbalový tenisový jakýkoli reprezentaci není nikdo z těch nejlepších? Včera se jela F1 = poznal bys kdyby nejeli https://www.formule.cz/…2020/f1/vysledky ?

Je to opravdu JEDNODUCHÉ = fakt to nechápeš?

No a CO ta omluva?
7. 6. 2021 11:18
Re: A co jako?
Ještě nám chlapče pověz jaká je definice olítaný plečky. To je třeba už roční auto nebo až dvouletý? Tříletý to už je totálně vyžilý a hodit do šrotu viď? A se staršíma autama už jezdí jen totální lůza a jedinci, kterým vůbec nezáleží na budoucnosti naší planety, takže jsou tak neekologický, že si nekupují pořád dokola nový auta jak by se to správně mělo, aby byli správně IN.
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 15:53
Re: A co jako?
Místo omluvy CHLAPČE?

CHÁPEŠ starče (co je mezi náma pár let rozdíl = říkal si že máš 25 let do důchodu) už tu Formuli 1 a ČNB atd.?

https://faei.cz/…ale-starsi-auta/
7. 6. 2021 16:28
Re: A co jako?
Klasický aspergerem postižený Hamuna. Místo odpovědi začínáš vždy otázkou :-D

Mohl by si převzít rétoriku tvé oblíbenkyně a začínat taky příspěvky "How dare you?!"
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 16:36
Re: A co jako?
Nejseš si už sám sobě trapnej? Jak furt blábolíš o věcech o kterých NIC NEVÍŠ? teď zrovna po Jerry.Gunmenovi ukřivděném že jsem ho opravil TAK MOC že ve stovkách příspěvků muňkoval? :*)
Hele FAKT MYSLÍŠ že jsem jako Albert Einstein? Kterej měl aspergera? :-!

nevím kdo je v TVÉM MOZKU má oblíbenkyně = vím že když něco posereš spleteš a si vulgární = i KDYŽ ti dojde žes to *** co pomotal = tak se NIKDY NIKDY NIKDY neomluvíš

Ale to že místo odpovědi dáš otázku = to dělá(vá)š. To je podle tebe příznak aspergera? Já myslím že si jen ne moc chytrej HODNĚ vulgární a dost křivej = prostě volič Pitomia a zemana (což je JASNÝ důkaz a POTVRZENÍ = že to tak je ;-)

No a hlavně TAHLE otázka je na místě = CHLAPČE? nejsi si sám TRAPNEJ? Už jsem ti to říkal když si tak říkal Ozzymu = je to TRAPNÝ a UBOHÝ = tak říkat stejně starým chytřejším vzdělanějším a hezčím CHLAPŮM :-!

Takže CHÁPEŠ už konečně = to o F1 nebo členech rady ČNB nebo fotbalový reprezentaci?

Ještě si mi taky neodpověděl https://www.e15.cz/…i-system-1381109 nejsi jeho bastard? Morální vlastnosti máte velmi podobný = asi i inteligenci :-)
8. 6. 2021 10:27
Re: A co jako?
Ano to je přesně ono proč se s tebou nikdo nebaví. Místo odpovědí píšeš věty typu...... Fakt myslíš? vysvětlíš? chápeš? Odpovíš? Podívej se kolik máš v tom svým autistickým blábolu otazníků ty pomatenče a takhle ty vedeš diskuzi. Ty prostě Bav se s takovým volem, že? Se pak div, že z tebe má takovej Jerry nebo Barik, a mimo jiné i já, srandu.
Avatar - Hammunasakra
8. 6. 2021 11:21
Re: A co jako?
Ale to je V POŘÁDKU že ty a Jerry ;-)

No a když LŽEŠ urážíš a fakt to přeháníš + se DŮSLEDNĚ VYHÝBÁŠ odpovědi (když ti dojde žes to poplet) tak holt přichází to co ti vadí..
A jaký máme POMĚR urážek víš = podobný jako omyl vs jeho oprava (no to kecám URÁŽÍŠ VÍC :D

Nejsem trapnej jako ty a neříkám CHLAPEC a CHLAPČE = ale to FAKT? Tak znovu NENÍ TI TRAPNÝ lidem podobně starým říkat CHLAPČE?????

Není ti trapný blábolit po blábolilovi Jerry kterýho sem holt párkrát chytil při BLÁBOLENÍ = blábolit o aspergeru a autismu? To vám z toho že někdo pozná že ste napsali blbost = fakt až tak muňkuje?
Vem si CO VŠECHNO díky mě víš = teď nově že z ropy se nevyrábí 99% palivo a že stávající proces zpracování ropy už je překonán = svět je připraven na úbytek vozů na benzín a naftu

Pomatenče = už to chápeš nebo? No a co Rada ČNB? Jak vedeš diskuzí vím = KDYŽ něco nevíš neznáš nerozumíš (99%) tak se hádáš a urážíš. Zajímavý snad jen to že když ti nakonec dojde = tak to příště zkoušíš ZNOVA = a blábolíš o aspergeru a autismu a pomatenče atd. :D
Jako VČERA 10:01 fakt pomatenej příspěvek = psal ho zjevně POMATENEC :-)

Teď už chápeš to že poznat že nejede nikdo z pilotů F1 = nemusíš bejt LEPŠÍ řidič než oni?
je to JEDNODUCHÝ dotaz (byť to zase zabralo ČASU než ti došlo) ale teď už došlo = nebo?
13. 6. 2021 21:31
Re: A co jako?
Auta pridávám . Prodal jsem jich stovky nových i ojetých. Moje definice je že vždy u ojetiny hraješ ruletu. Buď vyhraješ nebo prohraješ. Nikdy nevíš id kolikátýho Helmuta je z jaké Italské autopůjčovny je. Pokud je třeba od známého jen snižuješ riziko. Jako sázka červena černá 50 na 50atd. Věř mě prodal jsem jich opravdu hidně.
14. 6. 2021 08:21
Re: A co jako?
Jasně souhlasím. Ono taky hlavně záleží jaký auto a jak starý kupuješ. 15 let starý BWM je velká ruleta, která tě nejspíš bude stát nějaký peníze. 3 roky starej Rapid tě nemá čím nemile překvapit. Když už koupíš zajíce v pytli, jako jsem to třeba udělal já, tak musí být levnej a musíš počítat s tím, že tě to může stát dost peněz na opravách. Vždycky to chce počítat s nejhorším a doufat v nejlepší ;-)
7. 6. 2021 04:54
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
3
7. 6. 2021 09:36
Re: Re: A co jako?
Tohle jsme nevěděl - je dobré, že někde nad tím i přemýšlejí...
7. 6. 2021 10:13
Re: Re: A co jako?
Tak asi na to majú možnosti. Pokiaľ to doložia záznamom, nie je o čom diskutovať, ale na základe toho, že ťa hliadka pri prejazde na červenú videla (ako je to najčastejšie u nás), by výška pokuty bola asi len podľa vetra.
Avatar - Hammunasakra
7. 6. 2021 10:26
Re: Re: A co jako?
Všude jsou už kamery = začali hodně hlídat i rozestupy = a i za to už v Německu Rakousku padají pokuty

U nás na D1 by to byl MASAKR :*)
Avatar - Londonbridge
7. 6. 2021 12:44
Londyn
Jazdit po Londyne je za trest. Kamery , retardery, palicky pre cyklistov to je velmi neprijemne...Nastastie za oranzovu nie su pokuty ani body tu oranzova znamena go. Cervena ta chyti ale je tam myslym 2 s limit. kamery uz davaju do krizovatiek napr mas vatcsinou 30 mph. limit a ked skoci oranzova tak sa pridavalo a kedze oranzova je ok chyti ta kamera kde budes mat 35 - 40 mil namiesto 30 mph. povolenych. Uz davaju plosne po meste 20 mph. limit a to ta uz predbiehaju kolobezky a kolieskove korcule. Dalsia vec je Congestion charge / dan za prejazd rozsireneho centra / myslim je to dnes £16, neviem tam uz radsej nevlezem. Potom palia dizlove auta. Zvysili road tax a tiez rocne parkovne ak nemas svoje pred domom. Atd. atd. je to masaker a myslim chcu auta uplne vytlacit a lepsie bude Zip car a Uber. :no:
Rozbalit vlákno
0