Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ford Maverick oficiálně. Nejmenší pick-up značky je v základu hybrid

Nejmenší pick-up Fordu cílí na zákazníky, kteří o trucku zatím neuvažovali. Zaujmout je chce hybridním pohonem nebo praktickými vlastnostmi.
Zpět na článek
Avatar - curwasportiva
9. 6. 2021 17:41
Re: Motorizace
Prodavat se bude i s 250k dvoulitrem...
Avatar - speedfred
9. 6. 2021 13:32
Re: Já tyhle auta nechápu
Tak to môžeš tak isto odviezť aj v pikape.
9. 6. 2021 13:02
Re: Já tyhle auta nechápu
Ty fakt nekecas - já myslel, ze to byla jenom póza - ale ty seš fakt alkáček:)
Takoví ti co prepocitavaji ceny na lahvace a kupuji auta podle toho, kolik beček odvezou :yes:
Avatar - KANKUNEN
9. 6. 2021 10:18
Re: Já tyhle auta nechápu
30ku pošlu nastojato a opřu o zadní sedadla. Mám to kousek. Já vím že o takovém autě uvažuješ jako o unirvezálu dovča firma.
Avatar - speedfred
9. 6. 2021 08:08
Re: Já tyhle auta nechápu
by ma zaujimalo ako voziš bečku piva v osobáku bez prikurtovania.
Avatar - KANKUNEN
9. 6. 2021 06:49
Já tyhle auta nechápu
Je to naleštěný jakotereňák, kde nejde ani převézt bečku piva bez přikurtování. Lyže se tam vlezou jedině na koso, kola vůbec, křoviňák se tam vleze jen ten malý aku a žebřík jedině rozřezaný. Na ruční naložení těžkých věcí to je vysoké a desta musím mít prodloužené lyžiny.
8. 6. 2021 22:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
8. 6. 2021 20:29
Motorizace
5m délky, 141kw, 210Nm. To jsou panečku parametry. A to ještě jen v případě plné baterky. O to bude rvačka.
Jinak tedy bydlet ve slunné Kalifornii, fakt by mě takový auto lákalo, mít to vhodný pohon.
Avatar - twistedTSD
8. 6. 2021 19:56
Re: Trefa do cerneho
Moc nechápu, že se malými pickupy najednou roztrhl pytel, ale co už. Je fajn, že se snažili zachovat nadstandardní užitné vlastnosti (zvlášť když to porovnáme s evropskými EV, která nezapřáhnou ani nosič na kola).
Avatar - Lonestarstate
8. 6. 2021 19:27
Trefa do cerneho
Pomer cena/uzitna hodnota nema konkurenci a presne tohle na trhu chybelo. :yes:
Jen tedy v porovnani se skicama dopadly ty predni svetlomety imho trochu rozpacite. Ale pockam s definitivnim soudem az ho uvidim nazivo.