Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Vybrali jsme ty nejlepší aplikace pro motoristy: Pomocníci na vaší straně!

Co se jednoznačně vyplatí stáhnout do mobilu? Udělali jsme rozmanitý výběr mobilních aplikací, jež vám usnadní dobu strávenou za volantem.
Zpět na článek
20. 6. 2021 14:30
20. 6. 2021 19:38
20. 6. 2021 17:53
20. 6. 2021 20:35
28. 6. 2021 06:46
Avatar - KINGofBINGO
20. 6. 2021 14:30
Sbalit vlákno
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Mikesus
20. 6. 2021 19:38
Re: WAZE #1
no čekal jsem tam Waze na prvním místě. Ale, že se tam neobjeví vůbec....
Avatar - Revhead
20. 6. 2021 14:59
Parkovací appky
Nechápu ten výběr parkovacích aplikací. Kromě Citymove všechny zmíněné při platbě parkování jen přesměrovávají na web MPLA, ale přímo v aplikaci zaplatit nejde. To jde zatím jen u Citymove nebo v MPLA aplikaci. Zaparkuju.cz má v App storu jen 100 recenzí a průměrně hodnocení 2,3, Citymove 1300 hodnocení a průměr 4,8. Já bych teda vybíral trochu jinak, ale nikomu to nenutím :)
Rozbalit vlákno
0
20. 6. 2021 17:53
AA a CarPlay
jako pochopil bych clanek o aplikacich k AndroidAuto nebo CarPlay. To jsou apky pro motoristy.
Na druhou stranu by se asi zjistilo, jak ty dve platformy jsou v zalostnem stavu.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - KINGofBINGO
20. 6. 2021 18:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
20. 6. 2021 20:35
Re: AA a CarPlay
Android je mi celkove uplne u zadale, ale co to meles, v jakym zalostnym stavu, joudo? V aute mam bezdratovy carplay a funguje to naprosto spolehlive. Akorat blabolis.
Avatar - Lumix56
22. 6. 2021 23:04
Re: AA a CarPlay
Používám AA a jsem docela zklamán- někdy funguje někdy ne. Zrovna dnes Google neustále padal v intervalu několika sekund. Pomohlo odinstalování aktualizace. Po spuštění Android Auto ale požadovalo aktualizaci Google. Tak jsem aktualizoval a výpadky Google byly zpět. A tak pořád dokola. Takže psát co je lepší je zbytečnost. Navíc Google v AA nepodporuje češtinu a jeho asistent se "přetlačuje" s českým. AA sice povolilo i přístup třetích stran - zahrnuje již i Sygic, ale hlasové pokyny jsou s nulovým předstihem a nutí řidiče prudce brzdit k odbočení. Musíte buďto brzdit dopravu, když máte brzy odbočit nebo jezdit jak šílenec na brzdy. A Waze při výpadku GPS v tunelu se zastaví, takže např. v Blance okamžitě zabloutíte. S automapou jsem nezabloudil nikdy a nikde I ve městech jako Vídeň jsem svůj cíl kdykoliv a včas našel i bez GPS.
28. 6. 2021 06:46
TudyNE
Proč tu nejsou aplikace, které jsou dalo by se říci nutné. TudyNe, Waze popřípadě Sigyc. Naco je mě kde zaparkuji, když nevím zda a kudy se tam vůbec dostanu. Vždy se před vyjetim mrknu zda tam nemám bouračku a jak dlouho tam pojedu (zácpy) atd
Rozbalit vlákno
0