Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Fiat chystá hned několik elektrických novinek. Mají být dostupné pro každého

Fiat má v rámci koncernu Stellantis hrát roli dostupné značky. Týkat se to má rovněž elektromobilů.
Zpět na článek
9. 7. 2021 12:31
9. 7. 2021 12:45
9. 7. 2021 13:24
9. 7. 2021 13:42
9. 7. 2021 12:31
Foxcconn
Pokud Stellantis spolupracuje s Foxconnem, tak si myslím, že Foxconn nabízí řešení pro každého, pokud ale nebudete chtít highend infotainment a autopilota.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - pradeda777
9. 7. 2021 12:45
??????
Fiat má v rámci koncernu Stellantis hrát roli dostupné značky. Tak tato věta jaksi nesedí....to jako ostatní značky koncernu Stellantis budou nedostupné....??? 8-s
Rozbalit vlákno
3
9. 7. 2021 13:24
Re: ??????
Viz Renault a Dacia.

Je Renault nedostupny? ;-)
Avatar - pradeda777
9. 7. 2021 13:42
Re: ??????
Chápu. Dacia je Renault pro "socky".... :-! Fiat bude v rámci koncernu Stellantis značka pro "sociálně slabé". Asi tak.... :-!
Avatar - petr petrumr
9. 7. 2021 14:05
Re: ??????
nevím co nechápeš, podívej se třeba člověk potřebuje auto do města, do čtyř metrů a u fiata to koupí kdežto u škodovky ne a když chce dostupné malé auto ne na letních pneu, tak kam se má obrátit? Ani dacie natož renault nepomůže když chce vyhřívané přední okno. Fiat bych přirovnal k H/Kia, taky dobrá značka pro lidi z ulice.
9. 7. 2021 14:57
Mam Fiata rad,
mam jich kolem baraku hodne.

Ale tohle at si strci do spic.
:-(

Nevadi mi, ze to chteji vyrabet.
Vadi mi, ze nechteji vyrabet nic jineho.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - twistedTSD
9. 7. 2021 15:31
Tak určitě
To bude zase "úspěch". Hodně štěstí s elektrickou Pandou, jejíž předchůdce před lety stával 200 tisíc v plné palbě, nebo Ducatem napěchovaným bateriemi. Asi jako "úspěch" 500e, a to 500 nebývala levná nikdy.
Rozbalit vlákno
1
9. 7. 2021 18:01
Re: Tak určitě
Porad tomu neverim.
At klidne elektrickou Pandu nabidnou, ale prodavat se bude stejne max hybrid.
Mild hybrid.

Chci verit tomu, ze zustanou v realite.
9. 7. 2021 22:03
Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromobil
Vidím, že aj tu sú už ľudia alergickí na slovo elektromobil, ale teda dostala sa ku mne info (netuším, či pravdivá, uvidíme možno už koncom budúceho roka), že Stellantis chystá nejaký zaujímavý nový motor, ktorý zatiaľ podlieha utajeniu. Vraj to bude full-hybridný dvojvalcový boxer pre B segment. Možno je to blbosť, ale možno sa v Trnave chystá nábeh nových modelov a možno ľudia odtiaľ chodia do krčiem a možno sa im až príliš rozväzuje jazyk, keď sa napijú. Možno. :)
Rozbalit vlákno
7
Avatar - Avanti
9. 7. 2021 22:37
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
Asi sa skôr veľa a často napijú.. Vývoj by o tom niečo vedel trochu skôr ;-)
10. 7. 2021 10:29
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
To by mi dávalo smysl. Pro většinu lidí bydlících v bytech je EV nevhodné, protože nabíjení na veřejných stanicích je spíše nouzovka.
Avatar - petr petrumr
10. 7. 2021 20:06
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
ti co bydlí v bytech se budou muset auta vzdát, ve velkých městech se už tak děje. Ta regulace musí nějak začít.
10. 7. 2021 22:25
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
A proc se maji vzdavat auta normalni lidi jen proto, ze bydli v byte?
Necht regulace zacne potlacenim zrudnych obru, vice nez dvoutunovych SUV...
To bude najednou pad emisi i spotreby kovu a plastu...
11. 7. 2021 08:08
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
Hlavně na co regulace? To jsme tu už pár desítek let zažili a víme, kam to vede… Taky nechápu, proč by mi měl někdo nařizovat, co můžu vlastnit a co ne. Nejsme v Severní Korei nebo Číně ;-)
Avatar - Ja Prvni 123
11. 7. 2021 08:49
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
Z principu souhlas... akorát, že jsem asi ochoten připustit, že jak je nás na světě čím dál víc, tak planetu čím dál tím víc devastujeme.
Takže nějaké omezení bych byl ochoten "zkousnout".
Bohužel bezhlavé prosazování EV nemá s ochranou planety společného zhola nic - je to jen prosazování zájmů jedné skupiny proti druhé.
Na klasických autech spadly marže, tak je třeba donutit lidi kupovat něco jiného - zase s maržemy vysokými.
Všechno ostatní okolo jsou jen kecy.
11. 7. 2021 09:15
Re: Elektrická budúcnosť možno nemusí znamenať len elektromo
Souhlasím až na to, že nejsem ochoten zkousnout jakékoliv omezení ve vlastnictví… ;-)