Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus plánuje spoustu novinek. Už příští rok by měly dorazit nové generace modelů RX a LX

Lexus v nejbližších letech chystá poměrně velké omlazení nabídky. Už příští rok by se například měly ukázat nové generace modelů RX a LX.
Zpět na článek
Avatar - Mikesus
4. 8. 2021 12:06
Re: Tak tato značka...
A proto jsi první, kdo k ní něco napíše. Že te vubec nezajímá.
Avatar - Roman Horký
4. 8. 2021 11:54
Re: Tak tato značka...
Nebude to náhodou holomrazem v tvé peněžence?
Avatar - kari.laz
4. 8. 2021 13:09
Re: maly crossover
Na druhou stranu, aby nebyl ten Yaris Cross v porovnání lepší variantou, minimálně stejnou technikou a lepší cenou a pak to bude stejné jako teď. Spoustu modelů se stejnou technikou jako Toyoty a ty se prodávají velice dobře, zatím co Lexus ne a to i přes to, že umí i atraktivní ceny.
Avatar - Mikesus
4. 8. 2021 21:01
Re: Tak tato značka...
Jen mi to nesedí s tím vyjádřením "nechává chladným "
4. 8. 2021 17:08
Re: Tak tato značka...
Vystihl jsi to naprosto přesně, navíc i po designové stránce je to vesměs bída, nechápu, komu se může líbit auto s hnusným výrazem Predátora?. :-( :no:
Avatar - kari.laz
4. 8. 2021 13:07
Re: Tak tato značka...
Lexus uměl a vlastně i ještě umí zajímavá auta. Nicméně taková ta širší běžně dostupná nabídka v dnešní době nemá co nabídnout, minimálně v Evropě. Tady se sem tam umí ukázat zajímavou cenovkou nkteých modelů, ale jak vidno ani na to moc lidi neslyší. Prakticky jediné zajímavé modely u nás josu RC a LC, které mají pětilitrovou atmo V8, což se už moc nevidí. Jinak je to v porovnání s evropskou konkurencí celkem bída.
Avatar - _EQS_
4. 8. 2021 12:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 8. 2021 11:52
maly crossover
Hlavne sa spekuluje o malom crossoveri zalozenom na yarise cross, ktory by bol vstupnym modelom do sveta lexus a dnes su take auta v mode.
4. 8. 2021 11:31
Tak tato značka...
....mne odjakživa nechávala zcela a úplně chladným. :-)
4. 8. 2021 23:27
Re: Tak tato značka...
Ano, vyjádřil jsem se v tom smyslu, že po autech této značky netoužím, protože značka Lexus mi prostě nesedí. Co je na tom tak hrozného? :-)
4. 8. 2021 17:07
Re: Tak tato značka...
Ano, to snad patří ke svobodě projevu. Nebo s tím máš nějaký problém? :-)
4. 8. 2021 17:06
Re: Tak tato značka...
Ne nebude, máš zbytečné obavy. :-)
4. 8. 2021 19:21
Re: Tak tato značka...
Ty nechápeš víc věcí.
4. 8. 2021 19:19
Re: Tak tato značka...
Ta sedla :-) :-) :-) prej holomraz :yes:
5. 8. 2021 23:38
Re: maly crossover
Tak uvidíme, yaris cross má svoje muchy ako odhlučnenie a fádny interiér a hybridný pohon by vedeli trochu vyšperkovať. Ak to bude iba preznačkovaný yaris cross, tak sa asi veľmi predávať nebude.