Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Lexus plánuje spoustu novinek. Už příští rok by měly dorazit nové generace modelů RX a LX

Lexus v nejbližších letech chystá poměrně velké omlazení nabídky. Už příští rok by se například měly ukázat nové generace modelů RX a LX.
Zpět na článek
4. 8. 2021 11:31
Tak tato značka...
....mne odjakživa nechávala zcela a úplně chladným. :-)
Rozbalit vlákno
13
4. 8. 2021 11:54
Re: Tak tato značka...
Nebude to náhodou holomrazem v tvé peněžence?
4. 8. 2021 17:06
Ne nebude, máš zbytečné obavy. :-)
4. 8. 2021 19:19
Ta sedla :-) :-) :-) prej holomraz :yes:
4. 8. 2021 12:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
4. 8. 2021 12:06
A proto jsi první, kdo k ní něco napíše. Že te vubec nezajímá.
4. 8. 2021 12:12
:yes: :-!
4. 8. 2021 17:07
Ano, to snad patří ke svobodě projevu. Nebo s tím máš nějaký problém? :-)
4. 8. 2021 21:01
Jen mi to nesedí s tím vyjádřením "nechává chladným "
4. 8. 2021 23:27
Ano, vyjádřil jsem se v tom smyslu, že po autech této značky netoužím, protože značka Lexus mi prostě nesedí. Co je na tom tak hrozného? :-)
4. 8. 2021 13:07
Lexus uměl a vlastně i ještě umí zajímavá auta. Nicméně taková ta širší běžně dostupná nabídka v dnešní době nemá co nabídnout, minimálně v Evropě. Tady se sem tam umí ukázat zajímavou cenovkou nkteých modelů, ale jak vidno ani na to moc lidi neslyší. Prakticky jediné zajímavé modely u nás josu RC a LC, které mají pětilitrovou atmo V8, což se už moc nevidí. Jinak je to v porovnání s evropskou konkurencí celkem bída.
4. 8. 2021 17:08
Vystihl jsi to naprosto přesně, navíc i po designové stránce je to vesměs bída, nechápu, komu se může líbit auto s hnusným výrazem Predátora?. :-( :no:
4. 8. 2021 19:21
Ty nechápeš víc věcí.
4. 8. 2021 11:52
maly crossover
Hlavne sa spekuluje o malom crossoveri zalozenom na yarise cross, ktory by bol vstupnym modelom do sveta lexus a dnes su take auta v mode.
Rozbalit vlákno
2
4. 8. 2021 13:09
Re: maly crossover
Na druhou stranu, aby nebyl ten Yaris Cross v porovnání lepší variantou, minimálně stejnou technikou a lepší cenou a pak to bude stejné jako teď. Spoustu modelů se stejnou technikou jako Toyoty a ty se prodávají velice dobře, zatím co Lexus ne a to i přes to, že umí i atraktivní ceny.
5. 8. 2021 23:38
Re: maly crossover
Tak uvidíme, yaris cross má svoje muchy ako odhlučnenie a fádny interiér a hybridný pohon by vedeli trochu vyšperkovať. Ak to bude iba preznačkovaný yaris cross, tak sa asi veľmi predávať nebude.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerátZobrazit nabídku
Články odjinud