Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Všechno běží podle plánu
neregistrovaný "pallas_"
| 25. 10. 2007 13:10
Mny ba zaujimal skor test Veracruz vesus Audi Q7. Nevidel si niekde nieco take?
Všechno běží podle plánu
| 23. 10. 2007 18:11
:-) Každý máme nějakou svou úchylku >:D
Všechno běží podle plánu
| 23. 10. 2007 18:03
No tomu se říká jednostranné postižení >:D Sleduju nejvíc korejské značky a mám málo času sledovat ještě další, tak k těm se raději vyjadřuju jen málo. Ale přísahám na holej pupek, že nejsem prodejce, zaměstnanec ani jiný vazal korejských tygrů :-)
Našlápnuto do Evropy
| 23. 10. 2007 17:45
Cena,tak jak jsme zvyklí u Hyundaie,bude jistě dobrá.Zbývá ještě doladit pár detailů,jako je středový panel(vypadá jako laciná hi-fi věž),nebo dřevěné obložení(i když ve srovnání s novým Fordem Mondeo to vypadá o mnoho lépe)a máme podařený vůz,který má všechny předpoklady uspět.
Všechno běží podle plánu
| 23. 10. 2007 17:31
Vždy,když se zde objeví něco korejského,tak tě tu můžeme čekat.Čím to? ;-)
Takže....
| 23. 10. 2007 17:08
....,predek vzdalene pripomina nove pociny vylezle ze spoluprace Mitshubishi(nebo nak tak)s PSA,zadni cast(bok)trochu Kiu Ceed(asi to stale bude pripominat jenom mne).No ale!!!Kdyz vezmeme vyhody tam toho a nasledne tam toho :-) s levnymi cenami tam tech(amerikanu)tak z toho mame dobry a i celkem pekny auto. ;-)
Všechno běží podle plánu
| 23. 10. 2007 11:22
Napřed pro look smarta - když už jsi takový lenoch, že si to nenajdeš sám, tak tady máš link na srovnávací test s Lexusem RX350 z Motortrendu [odkaz] Mašina se vyrábí v Koreji v Ulsanu, asi nejjednodušší je jako obvykle navštívit stránky výrobce [odkaz] . Dost krátce po uvedení Veracruzu na US trh byl Hyundai "Amerika" zaskočený převisem poptávky, který nebyl pokrytý výrobou. Původní sdělení Hyundaie, že se Veracruz nebude vozit do Evropy, asi nikdo nebral moc vážně. Čekalo se napřed zkrátka na to, jak se auto chytne, než se s ním automobilka pokusí rozlousknout vznešený evropský trh. -- Lehce OT: Podobný klíč platí pro sedan Genesis, Jeho výroba začne 29.12.2007, pro JV asijský trh. Amerika si chvíli počká...no, a Evropa, to se uvidí. -- Většina expertů má dost velké pochybnosti, jestli se Hyundai podaří repositioning značky (čili přesun z nižších pater image do vyšších), jako varovný příklad se uvádí dokonce i případ Phaeton. Hyundai ale nezbývá nic jiného, než to zcela vážně zkusit, znovu a znovu. Nelze být světovým výrobcem aut č.6, pomýšlet na další vzestup a zároveň za sebou táhnout odér asijských tenisek. O kus výš je tady zpráva o spolupráci Hyundai-Kia a Bosch. Ta jasně říká, co si o perspektivách skupiny myslí Bosch - a zdá se, že pozitivní věci.
Velmi povedený Hajundej
neregistrovaný "look smart"
| 23. 10. 2007 07:02
Fotografie z interiéru přesvědčují, že jde o skoro prémiový model. Překvapuje mne kavlitou zpracování i designu. Prostě se mi libí. Uvítal bych info, kde byl stavěn a kde se vyrábí. Jen ta tlačítka ve dveřích řidiče jsou nepochopitelně fujtaxlová. Že by přece jen Korea?! Pokud půjde model do Evropy, asi by stálo za to je změnit... Jinak, klobouk dolů, je to celkem poveda. Nejsou na netu info o testu v USA? Motor, převodovka...

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku