Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Xiaomi potvrzuje vstup do světa aut. Využije čínský výrobce mobilů zbytky někdejšího Saabu?

Čínské Xiaomi je další výrobce mobilních telefonů, který hodlá nabízet automobily. Do čela Xiaomi EV se postavil sám zakladatel značky Lej Ťün.
Zpět na článek
3. 9. 2021 12:16
3. 9. 2021 15:54
10. 1. 2022 21:40
3. 9. 2021 12:16
Fajn
Tak to je fajn, alespoň nebudou muset spoléhat na přeznačení jejich výrobků nějakou evropskou automobilkou pro vstup na evropský trh. Na zbytky Saabu bych se vykašlal, Xiaomi má dobrou reputaci díky svým výrobkům širokodaleko. :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - Stejsn
3. 9. 2021 15:54
Evropa
a taková bývala Evropa auto-velmoc. Dneska se s ní už v podstatě globálně skoro ani nepočítá. Kdyby aspoň měl člověk pocit, že je to k něčemu dobré, vyvážené něčím pozitivním... ale já ten pocit nemám. Mám jen pocit zmaru.
Rozbalit vlákno
0
10. 1. 2022 21:40
To je super
Xiaomi jede! A to doslova. :) Této značce hodně fandím už několik let. Sám mám od nich teď už druhý telefon a před pár měsíci jsem si z https://www.tera.cz/ objednal i chytré hodinky, které jsou také od Xiaomi. Líbí se mi jak jsou s telefonem krásně propojené. Díval jsem se, že v posledních letech začali ale nabízet víc a víc chytrých produktů. Myslím si, že technologicky se určitě jedná o firmu na světové úrovni, takže věřím tomu, že její úvod do světa elektrických vozidel určitě fiasko nebude.
Rozbalit vlákno
0